Премини към съдържанието
astala73

Не се инсталира или зарежда никакъв windows.

Препоръчан отговор

Здравейте .Имам особен проблем .На един лаптоп Dell Inspiron N5110 не мога да инсталирам или заредя windows .Почнах от Windows 7 ,после Windows 10, Windows 8.1 ,Windows XP.Всички стигат до логото си и повече нищо .Просто логото стой на екрана .На 10 се връткат ония топчета и толкова.Харда е здрав ,паметта е добре .Биоса е на дефалт настройки .Извадих диска и го инсталирах на друг комп .Никакви проблеми .Поставих го обратно на дела ,и стига до логото при зареждане и така си стой .А и също не може да зареди windows от Hiren CD .Пак спира на логото .Пробвах с една флашка на която има 2к10 .От нея също като се стигне да зарежда уиндоус пак блокира на логото .Без значение какъв .

Ако някой някога се е сблъсквал с такъв проблем ,моля да помогне .

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем преди време и се оказа проблем в контролера на паметта. При това беше на току-що излязла от супера машина (беше с фри дос)  Т.е. за сервиз.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал си всичко ,но явно проблема е сериозен ,сервиз ти трябва .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако евентуално има проблем с контролера на паметта ,то не бих могъл да инсталирам и линукс ? А има ли начин да инсталирам линукс без да затрия 2-рия дял на диска ? Там са важните неща .Искам да пробвам и такъв вариант .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда да инсталираш, пусни си Линукс и си провери хардуера.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линукс пуснах ,преди малко си прехвърлих всичко от 2-рия дял на външен хард .Как да проверя друго освен провереното до сега (паметта и харда) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако случайно все още има гаранция, веднага го носи на сервиз. Проблемът ти е в дъното, а него е безсмислено да го сменяш. Гаранцията ти е единственият изход. В противен случай може да продаваш работещите части.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво друго искаш да проверяваш, ако тестовете са успешни, значи е наред. Пробвай да инсталираш Линукс-а, така и така, ако ще го даваш на сервиз трябва да се ди поне 10 дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление това е модел на около 5 години. Но мисля, че Dell бяха пуснали някакви модели с по-дълга гаранция. Ако е с 2 или 3 години можеш само да се надяваш да е ползваем с Linux

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гаранция няма вече отдавна .И да го дам в сервиз ,така като ви чета ,ще излезе дъно .То само това остана и дъно да сменям в тоя случай. Линукс работи без проблеми :) .Но все още си е загадка защо не може да зареди или инсталира Уиндоус .Благодаря ви за вниманието .Ако някой се сети каквото и да е ,моля да пише .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Lubo00
      Здравейте, рових се в биос-а и натиснах f9 и след това f10 и излезнах от биос-а ми излезна това http://prikachi.com/images/782/9254782x.jpg и вече всеки път като го включа ми илиза преди да ми излезе се показва логото на марката на лаптопа и след това се показва това и не мога да то оправя някой ако може да ми помогнете много ще съм му благодарен! 
    • от Сервиз За Компютри
      Цената е за целия комплект: монитор, компютър, клавиатура и мишка!!!
      Процесор: 2,6 GHz 32 RAM: 2GB
      Видео Intel HD Graphics
      HDD: 160 GB
      Инсталиран Windows 7 x32 със пакет от програми
      Системата е Сървър и може да се използва като такъв, има допълнителни слотове.
      PC Сервиз Пловдив - Сервиз за компютри Пловдив - ремонт, покупко-продажба на лаптопи, таблети, офис техника, видеонаблюдение системи за достъп с чип за офиси, входове и други.
      Тел.: 0897 758 715
      Адрес.: ул. Архимандрид Дамаскин 6 - Центъра, под Св. Марина - глухата уличка срещу подлеза за понеделник пазара
      http://pcservizplovdiv.ml
      КЛЮЧОВИ ДУМИ: сървър, компютър, десктоп, ibm, x series, server, сервиз за компютри пловдив, пловдив, монитор, sony, клавиатура, мишка, hdd, ram, windows 7, windows, преинсталация, преинсталиран, инсталиран, готов
    • от velislavvasilev
      Може ли някой с активен ключ за Windows 7 да провери дали това работи. При мен "зарежда" 1-2 мин. и ми дава да опитам по-късно. А ако введа грешен ключ, веднага ми дава, че е грешен, а с верния - гредица. Какъв е вариянтът да си изтегля легален Windows 7 pro x64 ?
      И, някой може ли да даде линк от сайта на М$ с чексумите. Че т'фа по-горе ако не сработи, поне да намеря .iso от Мрежата, ама и да го проверя да не е "препипано".
    • от Eclipse2G
      Здравейте, вчера ми зависна explore.exe ей така без видима причина. Вируси няма, драйверите са up to date. Прилагам log:

ПС: Верно, че не съм рестарирал системата от няколко дена, но едва ли това е причината.
    • от asdfj
      Привет! 
      Макар и вече стара да е тази ОС имам проблем при самата инсталация или по скоро не тръгва диска на лаптоп Fujitsu Siemens .Въпроса ми е как да подкарам Сд-то Пробвах с Неро да го направя боотващ но пак не иска.Моля за помощ какво да правя.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.