Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

То, проблем със самия принтер няма, а по скоро с меню - настройки! Т.е. в меню "предпочитания за печат" принтера се е появил 2 пъти като устройство, сякаш са инсталирани две отделни устройства! Системата го разпознава като едно устройство, драйвъра е един! 

Та, въпросното нещо ме бърка защото принтера се ползва и от деца, а в същото време си правя персонализирани настройки за работата на касетите! Така трябва винаги да се избира уж едно от двете устройства и да се правят 2 персонализирани настройки!

Дано сте ме разбрали! Помагайте!

П.П. Двоумих се къде да отворя темата! Моля, преместете ако сметнете за нужно!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Каква е тая марка Kanon? И заглавието ти е подвеждащо. Всъщност имаш проблем със софтуера, а не с принтера(хардуера).

Редактирано от Евгени Симеонов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, Евгени Симеонов написа:

Каква е тая марка Kanon? И заглавието ти е подвеждащо. Всъщност имаш проблем със софтуера, а не с принтера(хардуера).

Редактирано е! Извинете.

MG 2450 e е принтера! И да, съгласен съм с останалото, но се чудех къде да отварям темата! Че, не е за тук - не е! Н е е и за раздел "Софтуерни проблеми" То няма и проблем със софтуера, освен този дребен, да го нарека бъг, който дразни и който явно има елементарно решение, но аз не го знам !!!!

Моля помагайте конкретно!!!!!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някакъв конкретен софтуер на Канон ползваш ли, или това що предлага Win-a?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Евгени Симеонов написа:

Някакъв конкретен софтуер на Канон ползваш ли, или това що предлага Win-a?

Този от диска на производителя за принтера! Не ми е правил подобни номера до сега!

Струва ми се, че май ще е най - добре да преинсталирам драйвъра и съпътстващия софтуер. Не ми се щеше. В момента се задава малко работа и когато я свърши и ако няма друго предложение по проблема ще действам по гореспоменатия начин!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен деинсталирайте драйвъра, рестартирайте и посетете тоя адрес Драйвър изберете си операционна система и си истеглете и инсталирайте драйвърчето да видим какво ще стане.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Gangosa написа:

Според мен деинсталирайте драйвъра, рестартирайте и посетете тоя адрес Драйвър изберете си операционна система и си истеглете и инсталирайте драйвърчето да видим какво ще стане.

Стана! Вече е както трябва! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.