Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! От известно време ме е обзело една идея да ъпгрейдна тотално сегашната ми конфигурация или още казано да използвам читавите части за да спестя пари от цялото сглобяване . Та в момента конфигурацията ми е следната - Кутия : TrendSonic малка , където не ми се побират частите и отсега става ясно , че няма да се използва , Дъно - Мега слабо и също развалено освен това, доста се изнервих преди месец , защото си купих една плочка 8 гиги DDR3 1333 Mhz на HyperX Fury И съответно излезна , че дъното не я понася и просто когато се постави не работи , абе тъпа работа . Иначе модела му е ASRock FM2A55M-HD+ (Ако ви говори нещо). Процесора е AMD A8 5600K-APU with Radeon HD Graphics - 3.60 Ghz(Смятам да го използвам , но бих искал коментар дали да го оставя или да го подменя) - като си имам отделна видео карта и не се използва нито тая на дъното тоя на процесора . Охлаждането на процесора си е  Box-во като както се досещате доста си грее- AMD все пак ...  Захранването е Cooler Master 600W 80 Plus (Смятам ако стига за новите части да го използвам и него защото е добро и ново). Видео Картата (Тук също се чудя дали да я запазя ) е Gigabyte Radeon R9 280x 3072MB GDDR5. Имам 2 харда Sata 2 Единият На Baracuda 1 TB другият е на Seagate 700 GB (Мисля да ги запазя , но бих искал да разбера според вас SSD дисковете заслужават ли си и дали да си ги сменя с такива ) RAM - 8 GB ADATA 1600Mhz и една в шкафа 8 гиги DDR3 1333 Mhz на HyperX Fury . Сглабяна е преди  3 години и главната причина заради която искам ъпгрейда е Дъното , кутията и продуктивността му . Преди време знаех , че е по-изгодно да си сглобиш сам конфигурацията сега не съм запознат .

1.Бюджетът е 800-1000 лв.

2. Компютърът ще се използва за гейминг , стриймване и програмиране .

2.1 Да искам да овърлокна и също така бих искал да сложа водно охлаждане на процесора

2.2 Също така държа 50 - 50 на тишината искам да е тих , но да не е като компютър в звукозаписно студио

3. Конфигурацията включва само PC имам си периферия и монитор

4. Рам бих искал да е 16 или 32 GB и също така ако може съвет от къде ще излезне изгодно да поръчам частите или целят компютър ако смятате , че ще излезне по-евтино ДЪРЖА ДЪНОТО ДА Е НАИСТИНА ДОБРО !

Не съм се насочил към точна машина , но имам няколко предпочитани кутии :

Segotep Warship EVO, ATX Mid Tower -http://www.emag.bg/kutija-segotep-warship-evo-atx-mid-tower-bez-zahranvasht-blok-cherna-wshipevo-bk/pd/DYW7ZMBBM/

Game Daemon 6004 - http://www.emag.bg/kutija-game-daemon-6004-mid-tower-bez-zahranvasht-blok-cherna-gd-6004/pd/DG38JBBBM/

Spire X2, Full Tower, Isolatic,  http://www.emag.bg/kutija-spire-x2-full-tower-isolatic-bez-zahranvasht-blok-cherna-oranzheva-x2-6020o-ce-r-2u3/pd/DHBWK2BBM/

Разбира се , предложете други места за пазаруване и други кутии и части като цяло . Чух за фирма Sofia computers Ако някой е пазарувал от там може да остави мнение :)

Предварително благодаря за всеки , който отдели малко време за да прочете това <3 <3 :);)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От старите ти компоненти ще използваш видеото, захранването и хард дисковете. Не ти препоръчвам дъно на 1151 с DDR3 памет. За да клокваш пък, ще ти трябва по-скъпо дъно и допълнително охлаждане, които не се вписват никак в бюджета ти.
    Сменяш видеото след време, когато твоето вече не ти върши работа.

ASROCK H110M-HDV LGA1151
    i7-6700 4.0GHz 8MB LGA1151 BOX
    CRUSIAL 16GB DDR4 2133 CL15 CT16G4DFD8213
    ADATA SSD SP550 120G/SATA3 2.5
    Zalman Case ATX Z1 NEO

Обща стойност - 1 027.59 лв. с ДДС

Редактирано от baikolio95 (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може да ползваш и старата памет, след акто я имаш. Ето и една алтернатива за клок ако се наложи, но след време, като се сдобиеш и с охладител. 

2016-09-25_153450.jpg

Продаваш старото дъно и процесор, както и кутия, ако някой се навие да я вземе. Видеокартата ти е достатъчно добра и подозирам, че процесорът я е спъвал в много игри малко или много. 

Но ако искаш, минаваш на новата платформа на Интел LGA1151, което не е никакво предимство спрямо това, което ти предлагам. Дори напротив. Клокнат i5 4690K  е достатъчно добър дори с DDR3  памет. Що се отнася до шума, макар бокса на тоя процесор да не е тих при натоварване, то шум при игри няма как да имаш, защото процесорът е с достатъчно добра еднонишкова производителност, което и няма да го натоварва изобщо с тая r9 280X. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имаш ли намерение за ъпгрейд ? Конфига на baikolio е добър , но кутията и дъното са много бюджетни . Ако имаш намерение за ъпгрейд , може да вземеш по-слаб процесор :g4500(който можеш да продадеш на минимална загуба ) или i3-6100 и след няколко месеца като събереш пари да сложиш един I7-6700k/I5-6600k+добър охладител .Количка (може да смениш процесора с i3-6100  ) Ето и вариант с I5-6600k ,но тук кутията и дъното са малко по-орязани и няма SSD 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 30 минути, Skygear написа:

Имаш ли намерение за ъпгрейд ? Конфига на baikolio е добър , но кутията и дъното са много бюджетни . Ако имаш намерение за ъпгрейд , може да вземеш по-слаб процесор :g4500(който можеш да продадеш на минимална загуба ) или i3-6100 и след няколко месеца като събереш пари да сложиш един I7-6700k/I5-6600k+добър охладител .Количка (може да смениш процесора с i3-6100  ) Ето и вариант с I5-6600k ,но тук кутията и дъното са малко по-орязани и няма SSD 

Може ли да попитам дали Intel i5 ще може да се комбинира с ASROCK Fatal1ty Z170 Gaming K4 LGA1151

EDIT : Мога да си позволя наистина макс на макса - 1300 лв бюджет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колкото и да го въртите, нито i5-4...K, нито 6...К, да не говорим пък за смешната i3 могат да се сравняват с i7-6700 - неоспорим факт!

Дъното има значение единствено при нужда от някои екстри или когато ще се клоква. В останалите случаи наливането на пари в него е безсмислено.

Ствате смешни с изблиците на възмущение за тези кутии... Човека иска "по-фешън" кутия и получава такава. Монтирал съм конфигурации с предлаганите от мен кутии, и мога да твърдя от опит, че не вибрират, а въздушния поток е предостатъчен за съвременните нискогреещи компоненти.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 18 минути, Mino Karadjov написа:

Може ли да попитам дали Intel i5 ще може да се комбинира с ASROCK Fatal1ty Z170 Gaming K4 LGA1151

EDIT : Мога да си позволя наистина макс на макса - 1300 лв бюджет

Количка  . Това е конфига с I5-6600k с по-добра кутия , по-голямо SSD и по-добъро дъно. Иначе всеки процесор на сокет 1151 може да се комбинира с това дъно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Skygear написа:

Количка  . Това е конфига с I5-6600k с по-добра кутия , по-голямо SSD и по-добъро дъно. Иначе всеки процесор на сокет 1151 може да се комбинира с това дъно .

Кое дъно е по-добро между тези двете ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ясно че по-скъпото дъно ще има повече екстри само че не е нужно да плащаш повече за Z170 чипсет ако ще купуваш заключен процесор.

Не че клока е невъзможен но за целта имаш по-евтини платки предвидени именно за заключени - http://nikem-bg.net/computer-components/ASROCK-B150-GAMING-K4-HYPER-LGA1151/description.html

Аудиото се запазва същото както и броя слотове.

ASROCK Fatal1ty B150 Gaming K4/Hyper, B150, DDR4 2133 MHz, DVI, HDMI, LGA1151 
     GEIL 16GB DDR4 2133 Pristine CL15 
     INTEL CORE i5-6400, 2.70GHz, 6MB, BOX, LGA1151, Skylake 
     DEEPCOOL CPU Cooler LUCIFER V2, Intel/AMD 
     TOSHIBA 128GB 2.5" SSD, Q300 Pro, SATA III, 7mm /HDTS412EZSTA/ 

FRACTAL DESIGN DEFINE S, w/o PSU 

Крайна цена 1 060 лв.

За 1 300 лв. може да се сложи и заключения I7 но с компромиси на кутията щом държиш на SSD. Гледай да събира охладителя, видеокартата, двата харда и ssd-то.

R9 280Х не е от студените карти а говорим и за клок както и 2 харда тоест е желателно да има добър въздушен поток освен да събира частите.

COOLER MASTER Hyper 612 Ver.2, s.All CPU, 800-1300 rpm, 11-20 dB   
     INTEL CORE i7-6700, 3.40GHz, 8MB, BOX, LGA1151, Skylake 
     DEEPCOOL Кутия KENDOMEN TI, Window, USB 3.0, w/o PSU  - Гледам че клониш към шарено с прозорчета и тая би трябвало да ти свърши работа.

Крайна цена 1 306 лв.

За нискочестотния I5 сложен е заради цената. Няма смисъл да плащаш за фабрично клокнат процесор след като смяташ сам да го правиш.

С дъното логиката е подобна. С заключен процесор гледаш за дъно с външен честотен генератор а не да е с по-скъпия Z170 чипсет. Така хем си улесняваш живота хем пестиш пари.

Иначе разбира се и тук има разлика във фазите и екстрите. Например в горния ценови диапазон като фази са еднакви но има разлика в екстрите.

За + 15 лв. получаваш и M.2. ако ти трябва - ASROCK Fatal1ty H170 Performance/Hyper А при по-евтините се почва от скопяване на аудиото и т.н.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 34 минути, AlkatrazBG написа:

И процесора ще може да го ползва за котлон. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, baikolio95 написа:

Колкото и да го въртите, нито i5-4...K, нито 6...К, да не говорим пък за смешната i3 могат да се сравняват с i7-6700 - неоспорим факт!

Дъното има значение единствено при нужда от някои екстри или когато ще се клоква. В останалите случаи наливането на пари в него е безсмислено.

Ствате смешни с изблиците на възмущение за тези кутии... Човека иска "по-фешън" кутия и получава такава. Монтирал съм конфигурации с предлаганите от мен кутии, и мога да твърдя от опит, че не вибрират, а въздушния поток е предостатъчен за съвременните нискогреещи компоненти.

??? I7 6700 бил по-добър? Айде стига. Стандартно тоя процесор работи на 3.7 GHz и срещу клокнатия i5 няма никакъв шанс, дори да става въпрос за i5 3570K. Като ще взема процесор с 8 нишки, нека е i7 6700K  или да замълчи ;) 

И между другото, човека казва, че иска да се занимава с клок.  1000 лева не са малко за тая цел, още повече с i5. Наличната 16 GB DDR3  трябва да се разкара, ако ще се минава на LGA1151 или директно да се мине с по-старата платформа. Но лично аз не бих взел заключен процесор при тоя бюджет. Сега...щял да се клокне по някакъв начин... и гаранцията е?

преди 1 час, AlkatrazBG написа:

Що изобщо ги предлагате тия 120 ГБ ССД? Само за да ги има ли?

преди 35 минути, N1K17Y написа:

И процесора ще може да го ползва за котлон. 

В смисъл? Гаранция, че тоя процесор в игри с карта като неговата, ще е по-хладен от кой да е АМД процесор, както и от по-старите поколения Intel. 

преди 3 часа, Roujin Z написа:

Ясно че по-скъпото дъно ще има повече екстри само че не е нужно да плащаш повече за Z170 чипсет ако ще купуваш заключен процесор.

Не че клока е невъзможен но за целта имаш по-евтини платки предвидени именно за заключени - http://nikem-bg.net/computer-components/ASROCK-B150-GAMING-K4-HYPER-LGA1151/description.html

Аудиото се запазва същото както и броя слотове.

INTEL CORE i5-6400, 2.70GHz, 6MB, BOX, LGA1151, Skylake 
     DEEPCOOL CPU Cooler LUCIFER V2, Intel/AMD 

FRACTAL DESIGN DEFINE S, w/o PSU 

В името на това, да бъдеш правия, предлагаш 120 GB SSD? За какво му е?

преди 3 часа, Roujin Z написа:

А при по-евтините се почва от скопяване на аудиото и т.н.

Щото пък при по-скъпите аудиото не си е скопено xD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 минути, Кико написа:

??? I7 6700 бил по-добър? Айде стига. Стандартно тоя процесор работи на 3.7 GHz и срещу клокнатия i5 няма никакъв шанс, дори да става въпрос за i5 3570K. Като ще взема процесор с 8 нишки, нека е i7 6700K  или да замълчи ;) 

И между другото, човека казва, че иска да се занимава с клок.  1000 лева не са малко за тая цел, още повече с i5. Наличната 16 GB DDR3  трябва да се разкара, ако ще се минава на LGA1151 или директно да се мине с по-старата платформа. Но лично аз не бих взел заключен процесор при тоя бюджет. Сега...щял да се клокне по някакъв начин... и гаранцията е?

Що изобщо ги предлагате тия 120 ГБ ССД? Само за да ги има ли?

i5 3570K на 5.2Ghz прави 738 cb в Cinebench R15

i7 6700 на 4.597Ghz прави 991 cb в Cinebench R15

Айде стига!!! Аман от хлапашки фантазии и махленски приказки от седенките...!

http://forums.data.bg/index.php?showtopic=2142643

Какъв ти е проблема със 120 ГБ ССД? Предостатъчни са за ОС, програми и дори няколко големи нови игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кико моля те като цитираш не си измисляй разни неща. Човекът е написал че иска а не че не иска клок.  Котлон в смисъл че процесора се продава без охладител а не е предложен такъв.

Очевидно има не един а два склада тоест SSD-то е за системен. Да рязано е аудиото на по-евтините в смисъл че в изброените е най-доброто (не говорим за външно а за екстри на дъното).

пс.  Най-добре прочети внимателно темата преди да задаваш въпроси и да коментираш чужди постове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, baikolio95 написа:

i5 3570K на 5.2Ghz прави 738 cb в Cinebench R15

i7 6700 на 4.597Ghz прави 991 cb в Cinebench R15

Айде стига!!! Аман от хлапашки фантазии и махленски приказки от седенките...!

http://forums.data.bg/index.php?showtopic=2142643

Какъв ти е проблема със 120 ГБ ССД? Предостатъчни са за ОС, програми и дори няколко големи нови игри.

Какво общо има това с игрите?  Игрите и днес си искат добра еднонишкова производителност, а 4 допълнителни нишки в повечето случаи усложняват нещата или не се ползват при игра. Това е все едно да караш колело, ама да си с панталон, дето крачолите се веят и постоянно да се притесняваш за това, дали веригата няма да захапе панталона ти и да се претрепиш. Същата работа и с тоя HT. Къде къде е по-добре е да съм с къси гащи и да не мисля за крачолите си, а само за това, как да карам по-бързо. Ч!е дори и за това няма да мисля, щото се подразбира от самосебе си.

За SSD  ще кажа, че само Windows  в един момент ще си заплюе 60 GB  и че само една GTA 5  е 60 GB. Тоест, на момента си без място, дори само с една игра. То ако е за идеята и 60 GB  ще събере Windows,  та ще се спестят пари. Но пък да се циганим за 60 лева при бюджет 1000-1300...

Наруто, отлично знам какво иска и отлично знам какво отговарям! Ти прочети малко повечеко.  Pак ще повторя. При игри един i5 6600K, дори и клокнат, ще се товари толкова малко с r9 280x, че на тоя етап изобщо нбе трябва да се мисли за охладител! Като смени картата, клокне процесора и види, че препоръчаните му малки кутия са като акумулиращи печки, нека тогава си търси подходящото охлаждане и дано има повечко късмет...не като колегата преди 3 седмици, дето търсеше охладител за N200, препоръчана му явно от разбирачите тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За бюджетна кутия си е екстра и не е като да няма подходящи охладители. Примерно NH-U12S ако се търси на въздух.

Но когато се взима нещо за клок е хубаво да се мисли от рано. Например може да е мислено за "водно" няма как да знам какъв е случая.

А препоръките не винаги се спазват на 100% или пък се е търсило едно а впоследствие друго и съответно потребителя си носи сам отговорност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 54 минути, Кико написа:

Какво общо има това с игрите?  Игрите и днес си искат добра еднонишкова производителност, а 4 допълнителни нишки в повечето случаи усложняват нещата или не се ползват при игра. Това е все едно да караш колело, ама да си с панталон, дето крачолите се веят и постоянно да се притесняваш за това, дали веригата няма да захапе панталона ти и да се претрепиш. Същата работа и с тоя HT. Къде къде е по-добре е да съм с къси гащи и да не мисля за крачолите си, а само за това, как да карам по-бързо. Ч!е дори и за това няма да мисля, щото се подразбира от самосебе си.

За SSD  ще кажа, че само Windows  в един момент ще си заплюе 60 GB  и че само една GTA 5  е 60 GB. Тоест, на момента си без място, дори само с една игра. То ако е за идеята и 60 GB  ще събере Windows,  та ще се спестят пари. Но пък да се циганим за 60 лева при бюджет 1000-1300...

Гащи, панталони, крачоли, текерлета... :lol6:

Ела в настоящето и времената на DirectX 12, където броя на ядрата имат по-голямо значение от честотата при съвременните игри. Към момента, до 6 ядра се използват и тенденцията е ясна.

dx12_cpu_ashes_of_the_singularity_beta_2

dx12_cpu_3dmark_api_overhead_feature_tes

dx12_performance_simulated_cpus-10057501

http://www.pcworld.com/article/3039552/hardware/tested-how-many-cpu-cores-you-really-need-for-directx-12-gaming.html

И не, Windows няма да "заплюва" никакви 60GB /които са единствено във твоите фантазии/. Windows 10 или 7 с инсталирани всички необходими програмки, плюс офис пакети и КАД програми не минава 18-20GB.

Циганенето с кутиите и ненужно скъпите дъна е същественото в случая, а не обема на SSD-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При новият бюджет не е проблем да се вземе хем заключен 8-нишков хем охладител и подходящо дъно за клок.

Тоест всички са доволни освен ако някой не се заяде за SSD-то как ако го махнем ще вземем отключен и дъно с Z170 чипсет за тия стотина лева...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Иска да клоква и да слага водно във първото си мнение питащия. Смятам ,че предложението ми ще му задоволи капризите на 100%. Да скъпичко е дъното но не съм  видял някой да предлага подобни дъна до сега. Клок се прави с хубаво дъно,рам и процесор. Другото да си го избира  както иска и сметне за добре. Когато събере още 1000 лева за видео,водно,кутия и тн да мисли за клокове.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 22 часа, AlkatrazBG написа:

http://nikem-bg.net/cart/55126p1r54144p1r55524p1r52804p1r52597p1rf.html

Значи хора , чудя се между цитираната и тази количка . Какво мислите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И при двете липсва кутия а при първата и охладител.

пс. Ако някой друг ги плаща бих избрал първата.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Vladimir96
        Здравейте,наскоро си купих настолен компютър втора ръка Lenovo M58. Реших че не искам да използвам вградените LAN и  Видеокарта и реших да се обърна към вас за помощ,проблемът е че платките са нископрофилни и не мога да си намеря нископрофилна видеокарта поне 512MB втора ръка и LAN карта (най-простата) . Компютърът се ползва главно за интернет и играене на игри чрез андроид емулатор.Може ли да ми дадете съвет от къде мога да си купя втора ръка части,продават ли се изобщо и много ли са скъпи? Благодаря ви за помощта 
      • от Dan7es
        Здравейте, бихте ли ми предложили конфигураиця до 2000-2200лв. Предимно ще се използва за игри(League of Legends,World Of Warcraft,CS GO и други по-тежки заглавия) нямам предпочитания амд или интел бих искал рамта да е 16гб ще се използва и за стрийм. Благодаря предварително!

• от Даниелл
        Здравейте,
        дойде време да изоставя стария ветеран (лаптоп) и да се преместя на настолен компютър на който да се наслаждавам качествено на филмите за възрастни в 4К резолюция и спокойно да играя и някоя друга игра от по-ново поколение.
        Ще се радвам ако вие ми помогнете да избера най-доброто на пазара спрямо цена-качество и разбира се, да се вместим в бюджета.
        ПС: Понеже мисля да пазарувам на Черния петък, не всички части от предложените от вас може да бъдат намалени.
        Ако е възможно, моля добавяйте и заместители ( част подобна на първоначалната, евентуално като заместител и по голям шанс да хвана някое друго намаление).
        Бюджетът ми е от около 2000 лева за машината и ~500 лева за монитор (или два).
        Компромис от 100-150 лева може да се направи , стига да си заслужава.
        Относно конфигурацията:
        Процесор: не съм привърженик на нито една от добре познатите ни два вида: Intel или AMD. Нямам предпочитания. Компютърът главно ще се използва за играене на FPS игри и Stream.
        Нямам представа кой от двата вида се представя по-добре.
        Като цяло съм чувал че интел са по-добре, но и са по-скъпи.
        Не мисля да използвам машината за "добиване" на криптовалути или тежки видеообработки.
        Дънна платка: Нямам предпочитания. Обмислям вариант за DDR4. Какво ще кажете по въпроса?  Видеокарта: Спрямо процесора. Отново нямам предпочитания. Оперативна памет: За начало мисля да спестим от малко памет и да инвестираме малко повече в останалите части, мисля че една плочка от 8 GB ще е достатъчна, а по- нататък ще взема още две. Твърдия диск: Тук също може да спестим от бюджета. Мисля че едно 240 GB SSD + 1 TB диск на 7200 оборота ще удоволетворят нуждите ми и ще поберат всички филми за възрастни без проблем. Захранването: Нямам предпочитания. Кутията: Нямам предпочитания. Охлаждане: Какво мислите за идеята за водно охлаждане ?   
        Предварително благодаря на всеки отзовал се.
        Мисля да се възползвам от части с намаления на 24 ти ноември (добре познатият ни Черен Петък), като най-вероятно ще закупя повечето( може и всички) части тогава. 
        Поздрави, успешен и усмихнат ден !
        Дани
      • от DangerousWolf
        Здравейте, бихте ли ми помогнали, искам да си сглобя компютър за игри, като бюджета ми е 800 лева, максимум 1000
      • от Димитър Кунчев
        Привет, форум.
        От седмица имам един тривиален проблем, какъвто преди не съм имал.
        Не знам защо, но много често вече, когато цъкна да отворя някой линк или страница на лаптопа ме редиректва към някакви рекламни сайтове. Отваря ми желаната страница на нов таб и старият/текущият го редиректва към разни рекламни/секс сайтове.. 
        Как мога да го махна? Браузвам с Chrome, предполагам е възможно нещо от настройките, но поразцъках в Settings-а и не открих решение.
        Моля за помощ.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.