Премини към съдържанието
badsector

Откриване на дублирани снимки

Препоръчан отговор

Трябва ми софтуер за откриване на дублирани снимки. Добре е да е безплатен, да не е необходимо снимките да са в една обща папка, евентуално да може да разпознава завъртени снимки (на 90 градуса) и да гледа имената на файловете.

п.п. забравил съм да спомена, че ми трябва за уиндоус ос.

Редактирано от badsector (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Първо с Duplicate File Eraser изтрих тези файлове, които се повтарят. После с Awesome Photo Finder (която изглежда подобна на SimilarImages) отсях подобните снимки. Пиша в случай, че на някой му потрябва инфо по въпроса.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За изтриване на повтарящите се файлове има доста програми. Аз основно ползвам CloneSpy или DoubleKiller. За преглед на файловете всеки файлове мениджър с възможност за thumbnails гледка ще свърши работа (включително и Windows Explorer). Ако трябва обаче програма за претърсване и на дублиращи се файлове в архиви (не всички имат такава възможност) може да се използва LookDisk или duplicadoseraser2).

Поздрави! :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Препоръчвам тази - DupDetector ----- http://dupdetector.software.informer.com/3.2/

ползвам я 2-3 г. И нямам проблеми. Може да променяш вероятността  100 % 98 % и т.н. при промяна е възможно да ги възприема 2 снимки за еднакви ако в едната си е мръднала ръката и разликата за нея е минимална и е в съответствието на повтаряемост например 95 % спрямо 100 %.

Може да я ностроите автоматично да трие повторенията или пък вие ръчно да ги преглеждате и триете която прецените. Това ползвам доволна съм и я препоръчвам. НЕ твърдя, че е най добрата и най хубавата просто ми върши отлична работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.