Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Проблема ми е следния,като си изтегля филм от http://***/ или от някой друг сайт,филма тръгва със преведени субтитри на какъвто аз искам език, и всичко останало,само звука при,възпроизвиждане на филма го няма и гледам от телевизора си,че няма ги отметките за пускане на звука,а и незнам как се задейства този звук.През KM-Player си пускам филмите на флашка във телевизора ми.Ето го и той телевизора-----------------> http://www.emag.bg/televizor-led-lg-32-80sm-game-tv-full-hd-32lh530v/pd/D4BKC3BBM/ Ще ви бъда много благодарен,да ме пренасочите как да си пусна звуците за тези филми,че се филмирах вече без звуци...................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То е ясно, че става въпрос за настройки на телевизора, или приложението, с което възпроизвеждат филма... Разрови се в техните настройки и все ще откриеш нещо...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, jega96 написа:

През KM-Player си пускам филмите на флашка във телевизора ми.

Няма как да пускаш филми с приложение за ПС, ако си пъхнал флашка в телевизора. Ако си свързал лаптоп към ТВ с VGA кабел, ще ти трябва и кабел за звук отделно.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като влеза в настройките на телевизора за субтитрите на филма пиши,песни или нещо за звука,но не е включено,а незнам как се включва,този звук,ще ми помогнетели или не по проблема ми е с звука,и със флашка си гледам филмите,и от нея искам да се пусни звука на филмите ми.Надявам се да ми разрешите проблема с тези тънкости,мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Макар и късно се включвам в темата.

Към автора: как пускате филма, от вградения плеър на телевизора (като вкл. флашка в него) или чрез HDMI кабел свързван към компютъра и пускате филмите от КМ Player?

Ако е първото, знайте че може телевизора да не поддържа кодека декодиращ звукът (например DTS, DD5.1 и т.н.) Ще трябва да търсите релизи на филми които се поддържат от

вградения мултимедиен плеър на телевизора.

При второто свързване влизате в настройките на зв. карата (в Windows), избирате говорителчето/ с десен бутон върху Устройства на възпроизвеждане/HDMI Output десен бутон върху него избирате

..устройство по подразбиране.

Това се прави като сте свързали преди това телевизора към компютъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 9.10.2016 г. в 10:02, oic написа:

Макар и късно се включвам в темата.

Към автора: как пускате филма, от вградения плеър на телевизора (като вкл. флашка в него) или чрез HDMI кабел свързван към компютъра и пускате филмите от КМ Player?

Ако е първото, знайте че може телевизора да не поддържа кодека декодиращ звукът (например DTS, DD5.1 и т.н.) Ще трябва да търсите релизи на филми които се поддържат от

вградения мултимедиен плеър на телевизора.

При второто свързване влизате в настройките на зв. карата (в Windows), избирате говорителчето/ с десен бутон върху Устройства на възпроизвеждане/HDMI Output десен бутон върху него избирате

..устройство по подразбиране.

Това се прави като сте свързали преди това телевизора към компютъра.

От www.*** си тегля филмите,но аз от каде да знам,филмите на какъв player да ги тегля за TV то ми,обоснови се пич,мс предварирително

Редактирано от jega96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 18 часа, jega96 написа:

От www.*** си тегля филмите,но аз от каде да знам,филмите на какъв player да ги тегля за TV то ми,обоснови се пич,мс предварирително

Ами нито знам телевизора нито какви формати поддържа. Така че погледнете му книжката какаво е ипоменато. И като знаете каквси са характеристиките на  файла.

Преглеждате fileinfo (в описанието на торента), преди да го изтеглите.

И сваляте съответния релийз, който да тръгне на TV.

Но знайте че най сигурното за възпроизвеждането на видео файл от свързването на PC към TV  няма.

За видео плеър, мога да препоръчам Daum PotPlayer.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.