Премини към съдържанието
B3M2W0

Програма за анимирани теми за Уиндоус 10

Препоръчан отговор

На смартфона си свалих от Google Play много хубав динамичен тапет със земното кълбо. Много искам да имам нещо подобно и на десктопкомпютъра, но въпреки ровенето къде ли не, не намерих. За това искам да попитам знаещите, за да стане едно видео динамичен тапет, какъв формат трябва да е. И този, свален за андроид, дали може да се конвертира, за да се използва и в уиндоус?

222.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, ExaFlop написа:

По първия линк с VLC - няма да стане! Още от 2012 им дава розов екран.
    Втория линк не касае видео тапети.
    Третия линк - преди няколко часа е качена в Замунда, описани са доста негативи. Ъплоудера сам си спами торентите, понеже чуждите са неприкосновени. :no-no: :D

преди 6 часа, B3M2W0 написа:

Много искам да имам нещо подобно и на десктоп компютъра, но въпреки ровенето къде ли не, не намерих.

Явно не си ровил както трябва да бъде. ТУК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това 3D , Mlechko, не е анимиран тапет, а е нещо като Giff , съвсем друго нещо-то просто сменя няколко картинки. Благодаря за отзивчивостта , ще видя какво ще правя. Тази програма StarDock я видях още преди време, но не можах да я сваля от ------, все нямаше сийдъри. Приложението Earth HD  в  Google Play за Андроид е много добро-земното кълбо се върти , въртят се и звездите, в зависимост от часа (ден или нощ) е осветена различна част. Явно това е цяла програма . От телефона я снимах на видео с фотоапарата , но не знам как да го направя на динамична тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, B3M2W0 написа:

Това 3D , Mlechko, не е анимиран тапет, а е нещо като Giff , съвсем друго нещо-то просто сменя няколко картинки.

Разбирам те, сега. При андроид му викат 3D Live Wallpaper. И ти търсиш същия аналог за настолен компютър. Не съм убеден, че Уиндоус има функцията да показва такива анимации като тапет! И ако търсиш - колкото и да търсиш, няма да намериш никога, дори в другия си живот. Но знам кои са най-добрите за телефон. Тези които извиват ръце са DualBoot Games. (Developer of award winning live wallpapers and watch faces. Personalize your device with our 3D, customizable, and battery friendly apps!) Обърни внимание, че не всички техни приложения са публикувани на едно. Някои отсъстват и не знам защо се намират само чрез търсачка.

За настолен полвай PUSH Video Wallpaper! Това въртящо кълбо съм го виждал на компютър и тази програма възпроизвежда всички анимации от DeskScapes. Трябва само да извлечеш материала от Dream файловете. Оригиналния (суров) материал е WMV и MPG.

А ето някои тапети за Андроид на DualBoot Games

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

от тук се тегли видео

http://www.wallpapers-3d.com/videowallpapers8.html

плеър от тук

https://www.push-entertainment.com/downloads.html

да се има предвид, че е с пробен период

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, дръндю написа:

Може да се намери на половин цена, стига да има съмишленици. Не изисква интернет за регистрацията.
    25 лв. за всички техни продукти!
    Ако някой желае ключ - да ми пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, дръндю написа:

от тук се тегли видео

http://www.wallpapers-3d.com/videowallpapers8.html

плеър от тук

Браво, моето момче! Уцели в десятката. Вече си купих програмката/ плеър и с нейна помощ мога да направя всеки видеофайл в тапет. Натоварването на ЦПУ и РАМа е съвсем поносимо. Много гот!

Екранна снимка (2).png

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на ‎26‎.‎9‎.‎2016‎ г. в 21:53, Mlechko написа:

е от 2012 им дава розов екран

2012 и Windows 10 в едно изречение някак...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.