Премини към съдържанието
Optium

Сигурен и компактен газов пистолет ?

Препоръчан отговор

Посочете ми за закупуване качествен, сигурен и на добра цена модел газов пистолет,

както и да ми обясните какви документи са необходими за неговата регистрация !

http://www.oragie.com/gas_signal.htm

Редактирано от Optium (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 час, Optium написа:

Предварително трябва да си минал психо тест, както и да имаш разрешение за използването му. Това се минава всяка година, по-добре не си взимай никакво оръжие вкъщи, ако имаш малки деца. (дали ще го криеш е все тая, винаги може да го забравиш на неподходящото място)

П.П. Не ти държа никаква сметка, но за мен е абсолютно безмислено да имаш пистолет в България, тъй като ако гръмнеш тоя дето се е опитал да те наръга ще го лежиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, niki292002 написа:

Предварително трябва да си минал психо тест, както и да имаш разрешение за използването му. Това се минава всяка година, по-добре не си взимай никакво оръжие вкъщи, ако имаш малки деца. (дали ще го криеш е все тая, винаги може да го забравиш на неподходящото място)

П.П. Не ти държа никаква сметка, но за мен е абсолютно безмислено да имаш пистолет в България, тъй като ако гръмнеш тоя дето се е опитал да те наръга ще го лежиш.

Малки деца нямам и няма опасност от това някой да злоупотреби с него !

Направих справка в оръжеен магазин и там ми казаха че регистрацията му става в служба КОС едва след като се закупи ,

а самото му закупуване става само с лична карта !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Разрешителното е за истинските и психотеста мисля!

Поне Маузера! Първите две марки не ги знам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, _Alex&Vanko_ написа:

Какъв е бюджета и не купувай менте!

Именно за това се допитвам да вас, за да не попадна на менте

защото ако ти засече още от първия път, бандюгите ще те пребият !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Optium написа:

защото ако ти засече още от първия път, бандюгите ще те пребият !?

П.П. Стреляй в коляното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Посочете ми за закупуване качествен, сигурен и на добра цена модел газов пистолет,

Никакви документи не ти трябват, освен документа за покупката, който ти дават в магазина. Едно картонче с името ти, модела и регистрационния номер, както  и касовата бележка за покупката. Тези оръжия са само на регистрационен режим. Отнасяш ги в служба КОС на твоето районно и го регистрират. Нищо друго. Колкото до марка и модел, не мога да ти препоръчам нищо, защото не понасям газовите оръжия. Единствения ми съвет е да си намериш такъв, който да е копие на масово ползвано огнестрелно оръжие за да респектира. И ти пожелавам, никога да не ти се наложи да го ползваш.

Редактирано от cybercop (преглед на промените)
    • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Казах ти на Rohm! Поне Mauser!

Психотест и курс за боравене с оръжие е за истински!

Тази година имам вече второ нападение и грабеж от страна на цигански банди

и за това съм решил вече окончателно да си купя такова "желязо" и да го нося постоянно в чантата !

Какви са пораженията при изстрел в коляното . . .!?

Редактирано от Optium
    корекции в текста ! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има разнообразие, не съм догледал. Ти го сплаши не е нужно да стреляш!

Редактирано от _Alex&Vanko_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, Optium написа:

Тази година имам вече второ нападение и грабеж от страна на цигански банди

и за това съм решил вече окончателно да си купя такова "желязо" и да го нося постоянно в чантата !

Какви са пораженията при изстрел в коляното . . .!?

При този въпрос, който го задае, по-добре не си купувай оръжеи, защото ще нараниш и себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Емил Костов написа:

При този въпрос, който го задае, по-добре не си купувай оръжеи, защото ще нараниш и себе си.

Сплашването може да има ефект ако е само един, докато вчера бяха трима по време на обира !

При всички случаи един от тях трябва да го ОТНЕСЕ за да има ефект върху околните, иначе ще те СМАЧКАТ !

Защото ние българите сме шубета и гледаме само сеир отстрани . . . 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Марки, които правят и огнестрелни оръжия избирай!. Едно към 200лв. поне да струва!

За пистолетите се разбрахме, но те не са за предпочитане да се вадят на обществено място !

За места където има повече хора и за през деня е по-практично да употребиш лютив спрей или БОВ за самозащита !?

Тук какво е за предпочитане и с най-голям ефект срещу нападателя . . . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, Optium написа:

Сплашването може да има ефект ако е само един, докато вчера бяха трима по време на обира !

При всички случаи един от тях трябва да го ОТНЕСЕ за да има ефект върху околните, иначе ще те СМАЧКАТ !

Вярвай ми, когато го "отнесе", още повече ще те смачкат. Тази държава е моделирана през последните години само за престъпници на всякакво равнище. Изстрел в коляното с газово оръжие няма да има никакъв ефект върху "застреляния". Стреля се в лицето. Ако е от прекалено близо - парчето пластмаса може да му нанесе травма на някое око. Тогава, отново ще те съдят, ако не е неизбежна самоотбрана. Опита за кражба на чантата ти не е такъв. Тогава ще разбереш от първо лице  с какво се занимава БХК. Имай предвид и друго - всяко оръжие изисква такова отработване на боравенето с него, че да не мислиш, когато го правиш. Да извадиш пистолет от чанта в критичен момент и, особено да свалиш предпазител и вкараш патрон в цевта ми се вижда доста трудничко. Дори в кобур на лесно достъпно място се налага първо да си осигуриш дистанция и, тогава да го извадиш. А, осигуряването на дистанция става много по- често с брутален юмручен удар, отколкото с балетни стъпки.

Редактирано от cybercop (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Попрочети тук. Общо взето, с газов пистолет можеш да плашиш предимно гаргите - сиреч, неефективен за самозащита и опасен (за самия теб), ако го използваш в затворено помещение. Според мен, по-добре стани ловец. После си купуваш една пушчица и елате насам цигани, ако ви стиска! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 16 минути, Optium написа:

И като стрелнеш единия в коляното какво мислиш, че ще стане? Това е газов пистолет, може и ти да пострадаш. А ако го отнесе един от тях после полицията ще те разпилее. Българина не е шубе, просто няма точни и уредени закони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, cybercop написа:

Вярвай ми, когато го "отнесе", още повече ще те смачкат. Тази държава е моделирана през последните години само за престъпници на всякакво равнище. Изстрел в коляното с газово оръжие няма да има никакъв ефект върху "застреляния". Стреля се в лицето. Ако е от прекалено близо - парчето пластмаса може да му нанесе травма на някое око. Тогава, отново ще те съдят, ако не е неизбежна самоотбрана. Опита за кражба на чантата ти не е такъв. Тогава ще разбереш от пъро лице  с какво се занимава БХК. Имай предвид и друго - всяко оръжие изисква такова отработване на боравенето с него, че да не мислиш, когато го правиш. Да извадиш пистолет от чанта в критичен момент и, особено да свалиш предпазител и вкараш патрон в цевта ми се вижда доста трудничко. Дори в кобур на лесно достъпно място се налага първо да си осигуриш дистанция и, тогава да го направиш. А, осигуряването на дистанция става много по- често с брутален юмручен удар, отколкото с балетни стъпки.

Вярно е че за околните е леко да се коментира от разстояние, докато аз в този момент седя в къщи с контузии причинени от

схватката ми с тази циганска гмеж и утре ми се налага да ходя при съдебен лекар на улица ЗДРАВЕЦ №2

И поради тази причина че ние сме вече ТЕРИТОРИЯ а не държава, бих потърсил консултации от някой от вас

който е наясно с нещата, да ми даде инструкция дали съпругата ми която тези дни заминава командировка в Москва,

може да ми закупи от там истински БОВ във вид на спрей и да ми го докара. Защото тук пазара е пълен с всякакви

китайски ментета без всякакъв ефект !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 49 минути, niki292002 написа:

Що за глупости? Никакъв психо тест не му е нужен. Необходимо е да има навършени 18г. ,отива ,купува го и го занася в полицията за регистрация ,която е пълна глупост ,но това е друга тема. 

На въпросът ,какъв да закупите ,вземете револвер. Заради слабия заряд автоматичните пистолети често имат проблем с презареждането ,та за това револвер е най-добър вариант за ГСО. Umarex правят качествени оръжие в този клас. Избягвайте турските Екол и подобни. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Емил Костов написа:

Българина не е шубе, просто няма точни и уредени закони.

Шубе е и винаги е бил шубе. Един от индикаторите е начина на псуване в отделните държави. Американците, които поне някога са разчитали предимно на себе си, се обръщат директно към опонента - F*ck You. Аз на теб. Българите не смеем да отправяме такива директни предизвикателства. Целим се в по- далечни и беззащитни обекти - майки, баби и лели. А, това, че са трима, не е основание да носиш пистолет. Ако единия бъде брутално смазан, шанса другите двама да му помогнат е нищожен. За съжаление, на хората често им личи на какво са способни и, агресорите се насочват към слабите и страхливите. За още по- голямо съжаление, въпреки, че огнестрелните оръжия са мечта за всеки страхливец, те не са за тях. Страхливия го е страх и от последиците от тяхното използване, което блокира ефективността им и ги прави опасни за самите тях. Те искат някой да им гарантира, че няма да бъдат наказани, ако застрелят някого. А, такава гаранция не може да им се даде, защото всеки случай е различен. Досега, без изключение, всички хора, които са издигали лозунги за неприкосновеност на частната собственост са били страхливи. Иска им се да застрелят някого, но да им се гарантира, че няма да има никакви последици за тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За тумба цигани ще ти трябва нещо по-сериозно от газов пистолет http://www.arsenalinc.com/usa/7.62/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, Optium написа:

Вярно е че за околните е леко да се коментира от разстояние, докато аз в този момент седя в къщи с контузии причинени от

схватката ми с тази циганска гмеж и утре ми се налага да ходя при съдебен лекар на улица ЗДРАВЕЦ №2

И поради тази причина че ние сме вече ТЕРИТОРИЯ а не държава, бих потърсил консултации от някой от вас

който е наясно с нещата, да ми даде инструкция дали съпругата ми която тези дни заминава командировка в Москва,

може да ми закупи от там истински БОВ във вид на спрей и да ми го докара. Защото тук пазара е пълен с всякакви

китайски ментета без всякакъв ефект !

Като стана дума за Русия ,там ползват травматическо оръжие ,или с други думи ,пистолите подобни на газовите ,но с гладка 10мм цев ,и патрони с гумено топче. Доста болезнени са нараняванията от тях ,но в България са забранени. 

obmenyayu_prokachenniy_travmat_na_dostoy

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Братле,не ти трябва пистолет-циганина най се плаши от нож.
    Та закупи си един хубав ловджийски нож....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Soviet Soldier написа:

Като стана дума за Русия ,там ползват травматическо оръжие ,или с други думи ,пистолите подобни на газовите ,но с гладка 10мм цев ,и патрони с гумено топче. Доста болезнени са нараняванията от тях ,но в България са забранени. 

obmenyayu_prokachenniy_travmat_na_dostoy

Благодаря ви,

за информацията но такава вещ е невъзможно да се прекара през скенерите на летище ВНУКОВО.

Става въпрос за ефективни нервно-паралитични газове във вид на спрейове,

които могат да се сложат в куфар, без да бият на очи когато минават през ренген 

и да минат за дезодоранти !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.