Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да закупя телефон на баща ми- ще го използва за разговори и SMS-и. Чудя се между двата модела 532 и 435. Сравнявах характеристиките и на двата и заключих,че Lumia 532 е по-добрия вариант, относно процесор и камера, но се притеснявам,че в магазина, в който го намерих най-изгодно го предлагат само във вариант с 2 SIM карти, а баща ми ще го ползва с една. Дали ще има проблем при ползването-това ще е първия му смартфон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Задния капак трудно се отваря-иначе телефона е трепач

https://translate.google.bg/translate?sl=en&tl=bg&js=y&prev=_t&hl=bg&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.microsoft.com%2Fen%2Fmobile%2Fphone%2Flumia532%2Fspecifications%2F&edit-text=

Редактирано от Gregory House (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма проблем.Преди да поставите  микро сима задължително след изключване  на смартфона извадете и батерията

За някои екстри се изисква Майкросфт акаунт

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    • капацитет на батерията : 1560 мАч . При този телефон просто ще тичащ постоянно със зарядното. Пълна скръб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Разлика в процесора няма, само в камерата и цената

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При желание може да бъде подменена с по мощна а и софтуера на устройството (уиндоус 10 мобайл) предлага  гъвкави възможности за управление на захранването и удължаване живота на батерията

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Емил Костов написа:
    • При този телефон просто ще тичащ постоянно със зарядното. Пълна скръб.

Всички са така след година. Аз например винаги си нося едно зарядно... (за мое щастие почти на всякъде има контакти)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, niki292002 написа:

Всички са така след година. Аз например винаги си нося едно зарядно... (за мое щастие почти на всякъде има контакти)

След една година?? И за какво ми е подобен телефон дето още като нов ще го зареждам по 2-3 пъти на ден. Нормално е след година батерията да е умряла, защото тя има определени цикли на зареждане. За съжаление тя не е консуматив. И се скапва много по-рано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всичко зависи от използването. Отделно, баща му ще го ползва само за разговори и SMS-и - демек ще се използва като тухличка без допълнително екстри. По принцип Windows Phone/Mobile винаги е имал доста добре оптимизиран режим за пестене на батерията. Например батерията на Nokia Lumia 625 e малко по-голяма - 2000mAh. Но има и по-голям дисплей. С доста интензивно ръчкане, караше цял ден. А като включа режима за спестяване на режима - мога преспокойно да изкарам още един ден само на разговори и SMS-и. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.