Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,
обръщам се към "старите къщи",
Имам молба, ако на някого му се намират два винта((болта, шурупа) - мисля, че трябва да са М2х(4-5)), за закрепване на ъгловата планка на гърба на лаптопско DVD.
Причина/цел - на чекмеджето (кадито) за HDD резбите са малко по-дълбоко в сравнение с тези на DVD-то и винтчетата от DVD идват къси. А закрепването на чекмеджето към корпуса е само там.в тази планка. За сега няма капачка за предната част - така дойде кадито.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновени болтове 2мм можеш да намери във всеки магазин за крепежни изделия. С какво е по-специален този болт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всякак приеам, по пощата е най-малко натоварващо. :) 
10х

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Флопи, разрових се на работа и намерих таквиз шурупи М2х4 мм.са! Ако ще ти свършат работа казвай къде да мина след работа и да ти ги оставя.

пп.Даже изнамерих и некви М1,5 мм.:ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ExaFlop написа:

За сега няма капачка за предната част - така дойде кадито

Те повечето са така - използва се капачката на старото CD/DVD, но трябва много внимателно да се демонтира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че винтовете от DVD са по-къси, защото итзад пластмасовата стена на кадито е по-дебела.
Планката е демонтирана вече от дюидиту. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ExaFlop написа:

Здравейте,
обръщам се към "старите къщи",
Имам молба, ако на някого му се намират два винта((болта, шурупа) - мисля, че трябва да са М2х(4-5)), за закрепване на ъгловата планка на гърба на лаптопско DVD.
Причина/цел - на чекмеджето (кадито) за HDD резбите са малко по-дълбоко в сравнение с тези на DVD-то и винтчетата от DVD идват къси. А закрепването на чекмеджето към корпуса е само там.в тази планка. За сега няма капачка за предната част - така дойде кадито.

На него трябва да има болтчета, с които да може да го закрепиш. Моето дойде с такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емооо, смяташ ли, че ако е имало, щях да пиша?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.