Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Това е обещаната тема.

Розенкранц :Имах някаква бегла представа за това колко съм стар, но от снимките на Реймънд разбрах, че съм на 60!!! Всяка бръчица, всяко старческо петно, всеки бял косъм, ВСИЧКО се вижда! Всичко!!! Не знаех, че съм чак толкова дърт и грозен. Благодаря на фотографа :D

Гилденстерн: Това е нищо, аз приличам на икономът от семейство Адамс.

Така потвърди и самият фотограф и от сутринта се чувствам особено комфортно...

Розенкранц: Ужас!!! :O Но пак си на далавeра, защото икономът от семейство Адамс поне е млад ;)

Гилденстерн: Да, но пак не се радвам някак :(

Розенкранц: Ако това ще те успокои, аз приличам на някаква странна кръстоска между Ричард Гиър, Джулия Робъртс и... Хачико ;)

Гилденстерн: Икономът е на около 400 години всъщност, поне главните му части...

Не ме успокоява никак, Джулия прави нещата съвсем зле в таази комбинация

Летисия: Егати суетните мъже....Как пък една жена не е ревнала тука???

Розенкранц: От Джулия съм взел конщината, от Ричард Гиър мишите очета, а от Хачико проскубаната перушина ;)

Гилденстерн: То не е до суета, Летисия...пък и жените са си супер

Летисия :И аз приличам на ръждясала консервна кутия, ама си трая....

Розенкранц: Този филтър не ни обича... той обича само Реймънд и Питър. Това е истината. За нас трябва друг филтър.

Гилденстерн: Ще бъда благодарен, ако никой не пусне снимка на моя двойник, сериозно!

Розенкранц: Защото сме потресени от собствената си грозотия... Не е лесно изведнъж да разбереш колко си стар и грозен, повярвай ми.

Гилденстерн: Ма аз и вътрешна нямам, мъжки Козирог съм :(Vероника: Летисия изглеждаш прекрасно, както и всички останали момичета. За съжаление филтъра на Реймънд обича само собственика си и Питър. :(Гилденстерн, ако това ще те успокои, приличаш малко на граф Дракула, един симпатичен Дракула. :)Гилденстерн: Veроника  - мерси, летящ плъх е с една идея по-симпатично от Лърдж

Страх ме е да потърся кой е Крейг Бортън...

Rозенкранц: Но затова пък аз знам кой е Венсан Касел - това е най-грозния мъж на света според жена ми... Пак улучих десетката :D

Вeроника: Според мен е много секси мъж ;) За Венсан Касел говоря, да не стане недоразумение. :)

Летисия: А милият Иванко искаше да ни успокои....

Гилденстерн: Нещата не стават по-добре, колкото и да коментираме :(Аз сериозно бих изтрил тоя пост

Летисия: Никой нищо няма да трие!!!! Много сме си хубави даже!!!!! Фишинг фор комплиментс сте всички.

Джордж: Гилденстерн... не мога да се сдържа...

http://www.arsenal.com/…/gun__1438610046_Players_Ozil.jpg

Гилденстерн: Много ти благодаря. Донагласи деня ми

. Аз просто търся намаление при др. Енчев, комплименти няма да ми помогнат особено

Джордж: Тихо ти. Аз приличам на Ам-Гъл, пък ти се вайкаш!

Rозенкранц: Скъпа, изобщо не си търся комплименти... Потресен съм от грозотията си и споделям тази потресеност със себеподобни... нищо повече.

Гилденстерн: О, брадър, уер ар ю

Roзенкранц: Виж какво, Генчо, дай наистина да го намерим тоя доктор Енчев, защото това не е живот... дори само ако носа ми може да клъцне малко, пак ще бъде нещо.

Гилденстерн: То хубаво, ама при мен трябва да играе шмиргел и мотика

.. Май боли...

Евелин: Охх, и аз ще се разплача от смях. не издържам

! Ама вие за първи път ли се виждате на снимки и не се харесвате?

Гилденстерн: по-принцип ползвам дубльор, но беше отпуск

Евелин: Тежка работа върши човекът...

Roзенкранц: За първи път се виждам на снимки с професионален фотоапарат... което би трябвало да е истината за начина, по който изглеждам... а истината е просто безпощадна...

Гилденстерн: Следващия с професионален апарат, който видя, няма да му хареса

. Аз търся още Крейг Бортън с плаха надежда в сърцето...Как се пише на латиница?

Евелин: Гилденстерн, не се коси, слънце, скоро ще осъзнаеш колко е готино да имаш грозна и неконвенционална муцуна.

Гилденстерн: Благодаря

Roзенкранц: Майтапа настрана, но наистина неконвенционалната муцуна е по-ценна от стандартно хубавата... Притежавам една от първия вид и трябва да ви кажа, че никога не ми се е случвало да ме сбъркат с друг, да ме забравят след като са ме видели или пък да не могат да ме разпознаят след време. Това си е привилегия ;)

Гилденстерн: Привилегията да те запомнят и да те сочат от другия тротоар на децата си, за да ги карат да изядат закуската си?

Rозенкранц: Е, ние не сме Джоселин Уилденщайн все пак ;)

Гилденстерн: ко?АААААААААААААА

Veроника: е, стига, всички сте много симпатични, вътрешната красота струи от погледите ви! Няма нужда толкова да се подценявате...

Гилденстерн: Veроника, nice try

Veроника:  Гилденстерн, сериозна съм изглеждате чудесно. :)

Roзенкранц: Ма аз сега видях, че освен Венсан Касел съм увАжил и един Алек Болдуин... значи има някаква надежда все пак. Няма да се мятам през прозореца поради грозотия.

Ивет: Ужасно е забавно да откривам, че мъжете имат толкова обезценен поглед върху себе си. А си мислех, че това е женска привилегия.

Зоя: Ивет! Хем ужасно, хем забавно... Като че ли не знаят (мъжете), че тяхната външност всъщност няма почти никакво значение..

Летисия: Ето, Зоя ви го каза!!! Така е, мъжа трябва да има други работи. Имам предвид чар, излъчване, чувство за хумор...

Roзенкранц: Малеее, вие сте готови за психотерапевтки... Благодаря. Вече се чувствам по-добре... като кон, който ръси смешки, хили се и излъчва светлина

Летисия: Каква е тази профилна на Гилденстерн сега? Зърно кафе, слива или....нещо друго?

Roзенкранц: Аз също довечера ще си сменя профилната може би... Скъпа, зареди ОБИКНОВЕНИЯ, ЕВТИН фотоапарат и му прочисти паметта... ще си правя фотосесия.

Ивет: Ако някой много държи, мога да го лъсна и захаросам във Фотошоп- ще стане по-красив от Брад Пит. Мога и цици да му сложа, за да е още по-привлекателен. :)

Летисия:  Ивет Аз, аз , аз!!!

Roзенкранц: Ааааааахахаха... :D Би било чудесно, винаги съм искал да се видя фотошопиран, но няма смисъл, защото като тръгна по улиците, не мога да си сложа фотошопа :D

Roзенкранц: Скъпа не се пререждай! Аз и Гилденстерн сме в най-голяма нужда в момента! :)

Летисия: Добре, пускам ви преди мен. Току що и Брайс ме нарекоха

Roзенкранц:  Ми къде тогава се буташ за фотошоп... Много си нахална :D

Гилденстерн: Летисия - на профилната ми е окото на Саурон Гортаур (приб. ужасен, отвратителен от елфически)

Roзенкранц: Аз смятам да си сложа обикновен кон... няма нужда от толкова митология.

Гилденстерн: Roзенкранц, ти поне си с няколко филтъра по-добре.

Rозенкранц: Никак не съм добре, а освен това съм и кльощав и дърт... това е най-прекрасната комбинация... поне да бях дебел.

Гилденстерн: Roзенкранц, искаш ли да си направим група само двамата?

Розенкранц: И да не допускаме никой там... чудесна идея!

Гилденстерн: даже ще си ги лайкваме, ха ха ха

Джордж:  Ивет, мен може да фотошопираш, без друго се харесвам. Тия двамата с кривите огледала ги остави да си ближат раните и да се вайкат, че жените им ги обичат, а децата им вероятно ги боготворят.

Гилденстерн: Малкия боготвори и Спонджбоб, та...мерси де, Джордж

Roзенкранц: А моя малкия не знае дори какъв съм му... и с право.

Ивет: Какво му е на Спондж Боб?! Наричаш го грозен, така ли?

Гилденстерн: Не, просто е с нестандаартна и запомняща се физиономия

Джордж:  Sweet mother of all that is good and pure...

Ивет: То и рибата-сопол има нестандартна физиономия, но за риба-сопол сигурно е прекрасна. А Спондж Боб е квадратна гъба- каква друга физиономия може да има една квадратна гъба?! Да прилича на Моника Белучи?

Гилденстерн: не ви чууувааам...

Джордж: Как да ни чуеш, като си си заврял главата в г*за? :)

Ивет: Един от първите уроци по естетика и субективното ѝ възприятие получих от Дарвин. Няма да го казвам сега, но от утре ще издам декрет  Гилденстерн да танцува гол на площада, заобиколен от огледала, в продължение на две седмици. Розенкранц може да го затворя в една галерия с творби на Пикасо. Пак за две седмици.

Гилденстерн: Джордж - толкова ли си личи откъде съм я извадил?

Гилденстерн: Ивет- добре, но на площада на нашето село, където само сутрин минава малко стадо овце с полусляп пастир, и привечер тримата пияници.

Ивет:  Не го знам твоето село, ще бъде на големия площад, пред двореца, където е пълно с хора. Аз ще гледам от балкона и ще ти подвиквам мръсотии.

Гилденстерн: Ивет- колко аристократично!

какъв ще е асцендента ти тогава?

Ивет: Телец. Или рак.

Гилденстерн: Този пост беше много ценен за мен...

Вече почти от нищо не ми пука!

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Maleficient написа:

Това е обещаната тема.

Летисия: Никой нищо няма да трие!!!! Много сме си хубави даже!!!!! Фишинг фор комплиментс сте всички.

Джордж: Гилденстерн... не мога да се сдържа...

http://www.arsenal.com/…/gun__1438610046_Players_Ozil.jpg

Гилденстерн: Много ти благодаря. Донагласи деня ми

Арсенал, играчи - Оле !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

"Откак разбрах че съм дебел, дърт и грозен, мога се обличам сякак  

Да си отвратителен е прекрасно ! Всички ти правят път, никой не те заговаря, изключая катаджиите, хората ти се виждат прекрасни, че даже и катаджиите, и едно ти се пее  

Дрехи та дрехи ! Я си покажете голите снимки ! "

"Като си стар, дебел и грозен, - пълен комплект алибита е тва, дори теляк в женската баня мож са цаниш"

"Не мож ма стигна в грозотата,и да тичаш!Аз съм два пъти и петнайсе процента по грозен от теб,и са чеша с ноктите на краката по гърба"

"По природа съм грозен,за да си позволя и косми в носа например.Имам два етажа,нещо като офис.На всеки етаж имам по една пинсета, и огледало.Ушите ! не мога да допусна косъм на ушната си мида,личната моя,лява или дясна.Пипам с пръст,само леко,лекинко да усетя че подрасква,дотичвам ловко,ловък с пинсета,.Не съм ловджия,ни за глигани,ни за сърни ода.Ловувам с пинсета по ловните полета на личните си ушни миди.Ако си ми косъм на ухото,бързо ще разбереш че си роден без късмет"

"Ние пък,грозните,прощаваме външният вид на всички останали,просто сме изтъкани от божествени нишки великодушие.

Красивият във времето си омръзва дори на себе си,понеже е конструиран по "златното сечение" и числата на Фибоначи.
    При грозните това се не случва,щот са нахвърляни секви сечения,и са нахвърляни секви числа,тоест физиономията муй хаотична,тялото му хаотично,- тук там нoсове,две три уши,ключици тук там,четири/пет крака,зъби то тялото,кожа по главата,пети на врата,нокти по корема,пъп в ухото "

Редактирано от 3,14 (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, 3,14 написа:

...

"Като си стар, дебел и грозен, - пълен комплект алибита е тва, дори теляк в женската баня мож са цаниш"

...

С думите му записано вярно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.