Премини към съдържанието
Денчo

Предложете ми игра с лък!

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Много обичам да играя игри с лъкове не знам, защо доставя ми удоволствие да ги бия.

Понеже изиграх Far Cry 3 само с лък играх и малко Tomb Raider и се чудя какво друго да играя 

и се запитах дали някой случайно знае за такава игра, която е с лък по stealth базирана 

и, ако може графиката да е хубава ( тръгва всичко ). Мерси Предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Tomb Raider (2013), Rise of The Tomb Raider не са много stealth  но в първата част 90% стреля с лък. Също така  crysis 1,2,3

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Skyrim ! С модове може да стане супер добра игра с лък ! Също така и Crysis 3 там също има лък , Minecraft и една игра от серията  Call of Duty имаше лък мисля.

Редактирано от Azhen (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Far Cry Primal продава се. Или я чакаш в торент вариант. Ако не ти се чака можеш да поиграеш на реал, но трябва да си направиш лък.

ТЪКА СЕ ПРАВИ ЛЪК: http://www.vbox7.com/play:37aba26a2b

Или този начин ако имаш малко време ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще има да чакаш Primal по торентите :D .Автора нещо се покри , нищо не казва за предложенията тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тук съм не съм се покрил гледам темата с интерес, но не съм писал. :D

Играя в момента Tomb Raider и съм на 40% от играта. :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Едно предложение и от мен. Лък има и в Dying Light  след ъпдейта тая година, макар че използването му е по-скоро екзотика, защото 99.99% от играта се развива в друга посока. Лък има и в Crysis 3, Който си е доста ефективен в началните нива, а предполагам и след това, че съм стигнал донякъде и не съм я продължил.  Ако обаче си навит на бумеранг, бих ти препоръчал RAGE! Превъртях тая игра само с бумеранг и по-точно взех последното ниво с бумеранг и то на максимална трудност. Вярно, че след това излезе и ъпдейт с трудност "кошмар", но все тая. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, B-boy/StyLe/ написа:

Мда...той ми бе основното оръжие на мен. :)

В Dying Light копират май тоя лък, но не е много ефективен и дори бих казал изобщо, ако се играе на "кошмар". Всъщност, там няма ни едно ефективно оръжие и правилният подход е 'упоритост', подкрепена с 'хитрост' или най-добре да си плюеш на петите. Все ми се въртят в главата и други игри с лък и се чудя, дали в Shadow Warrior нямаше такъв. Гледам, вече излиза двойката след седмица...и...та в тоя ред на мисли, който обича хладните оръжия и ефективното им използване, Shadow Warrior  е неговата игра. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, Кико написа:

Едно предложение и от мен. Лък има и в Dying Light  след ъпдейта тая година, макар че използването му е по-скоро екзотика, защото 99.99% от играта се развива в друга посока. Лък има и в Crysis 3, Който си е доста ефективен в началните нива, а предполагам и след това, че съм стигнал донякъде и не съм я продължил.  Ако обаче си навит на бумеранг, бих ти препоръчал RAGE! Превъртях тая игра само с бумеранг и по-точно взех последното ниво с бумеранг и то на максимална трудност. Вярно, че след това излезе и ъпдейт с трудност "кошмар", но все тая. 

Оххххххх RAGE толкова недооценена игра а тя е едно малко бижу ! Мен лично много ми хареса , тя е по-Mad Max и от самия Mad Max по-добре е направена мисля.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 41 минути, Azhen написа:

Оххххххх RAGE толкова недооценена игра а тя е едно малко бижу ! Мен лично много ми хареса , тя е по-Mad Max и от самия Mad Max по-добре е направена мисля.

Това е една от малкото игри, която първо оплюх яко преди да съм играл, изиграх я на някаква средна трудност и веднага след това я изиграх на максимална трудност с бумеранг. Между другото, бе избрана за игра на 2011 или 2010 година ако не греша годините. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.