Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

История на промените

Please note that revisions older than 30 days are pruned and will no longer show here

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от frozt
      Здравейте, тази сутрин забелязах,че смартфонът ми се е изключил. При опит за включане стига само до лилавия екран на зареждане , стои така известно време и се рестартира отново.  В момента е и по-зле: не реагира на нищо, само като го включа в контакта се появява батерията и ми показва как я зарежда. Пробвах доста неща, но нищо не се променя. Свалил съм xperia companion - a, но дава само грешки при опит за нещо. Имам смартфона от 5+ години само с една смяна на тъч(доста доволно), но последно време започна да лагва и забива за някакъв период от време. Бях решил да си прехвърля данните от вътрешната памет и да му направя фабричен ресет , но уви днес се случи това. Сега дори фабричен не мога да пусна. Та има ли какво да направя по въпроса да си запазя по-важни снимки и файлове от вътрешната памет (човек, който се занимава с това), като въобще не реагира на нищо , и дали може да върна фабрични някак- последен опит за  спасение  

Дори да се оправи този съм решил , че е време за нов  какво е мнението ви за всички тези на пазара от рода на Redmi , Xiaomi , където за 5-600 лв може да се вземе 6gb ram 64\128 storage. Питам тук , за да не пускам още една тема. Наистина изглеждат уникално за парите си , но някой ако има да каже мнение. Камерата прилична ли е долу-горе , как работи. Единствено не ме кефи , че са 6-6.5 инча , но предполагам се свиква и с това   Отворен съм за всякакви предложения, защото не съм много запознат с пазара към днешно време . :)))

• от gn_huang
      Деинсталирах браузър от компа си и след като деинсталирането завърши започна автоматичен рестарт на компютъра(както обикновено), но запецна на черен екран и неще да стартира. Сомо в горния ляв ъгъл премигва нещо (вижда се на снимката). Пробвах всичко което прочетох в интернет, но нищо не помага. Помощ! 

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване