Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди години играех една игра . Беше нещо като ЦС но бяха извън земни срещу индянци , същото като цс на два отбора и трябва едните да превземат базата на другите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е тя ... спомням си че картите на които се играеше бяха нещо като гора планина а не космически кораб 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е от тези ... на 2 отбора едните са хора индиянци и и спомням че бяха с лъкове някои аа другия отбор бчжа извънземни ии като ЦС избираш си влизаш в сървъри и избираш кои отбор и играеш дори като ЦС си виждаш кои е повече килове ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Индианци хмммммм не помня много но да не е бил един мод на Half Life Opposing Force или Blue Shift.

Или пък да е точно Prey 

Редактирано от Azhen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не аз доста одавна съм я играл и тогава я намерих случаино мисля че картинката беше едни чудовища са хванали едно момиче и индианците ( хората ) искат да я спасят ... нещо текова беше не си спомням много добре 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.