Премини към съдържанието
zazvida

Препоръчайте ми програма за конвертиране на mp3 в обикновено CD

Препоръчан отговор

Трябва ми програма за конвертиране на mp3 в обикновено CD която да може да конвертира много файлове без да го правя по единично за всеки файл. Шурея ми има CD в колата си, но се оказа, че не чете mp3 формат и за това искам да му конвертирам песните.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zazvida написа:

Трябва ми програма за конвертиране на mp3 в обикновено CD която да може да конвертира много файлове без да го правя по единично за всеки файл. Шурея ми има CD в колата си, но се оказа, че не чете mp3 формат и за това искам да му конвертирам песните.

За тази цел има много програми, но аз лично ползвам NERO. Но е платена, ако не знаете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нерото не е ли за запис? Иначе инсталирах Format Factory ама не се ориентирам какъв изходен формат да задам?
    BurnAware също е за запис на дискове. Имам си ImgBurn и съм си свикнал с нея да записвам. Трябва ми само да ги конвертирам от mp3 в обикновено CD.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето ти програмата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нали именно искате да направите диск със записи във CDA формат, за да може да го ползва вашият близък. Избирате си определените песни( обемът не трябва да превишава 690 мегабайта) или това ще са от 10 до 12 - 13 изпълнения в MP3 формат, които указвате на Nero да ги направи във стандартен музикален  диск. Последният ще ги конвертира автоматично и ще ги запише върху диска във формата, който е за радиокасетофона.

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 35 минути, zazvida написа:

Нерото не е ли за запис? Иначе инсталирах Format Factory ама не се ориентирам какъв изходен формат да задам?
    BurnAware също е за запис на дискове. Имам си ImgBurn и съм си свикнал с нея да записвам. Трябва ми само да ги конвертирам от mp3 в обикновено CD.

burnaware_pro_thumb.jpg

Както сам виждаш, BurnAware има възможност за запис на AudioCD, т.е. си конвертира от mp3 в CDDA по време на записа...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре! А принципно с Format Factory кое трябва да избера ако конвертирам с него ( Всичко към MP3//WMA/MMF/AMR/OGG/M4A/WAV ...)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Емил Костов написа:

Ето ти програмата

Търси се програма за конвертиране от МП3 в аудио СД, не обратното!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, M.Николов написа:

Търси се програма за конвертиране от МП3 в аудио СД, не обратното!

Тя и за обраното става!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По принцип, каквато и програма да ми потрябва, отварям българския сайт " Програми Download BG" , написвам в търсачката какво търся и получавам обширна информация за известни програми, както и резюме за всяка. После , която си избера, я търся вече според възможностите.

222.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето и друг вариант - https://www.freac.org/index.php/en

Тука от mp3 във Windows Wave File Output (.wav). След това създадените от програмата файлове се записват на CD (Audio CD в Нерото и другите програми за запис).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.