Премини към съдържанието
Memo0

Повече информация за xbox 360 slim.

Препоръчан отговор

Здравйте,искам да науча малко повече информация за гореспоменатия модел-загряват ли как се справят с игрите,тъй като помолих един познат да ми купи една в Англия и като цяло струва ли си?защото нямам почти никакви познания в тази сфера.Благодаря,предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 9/30/2016 в 23:28, Memo0 написа:

Здравйте,искам да науча малко повече информация за гореспоменатия модел-загряват ли как се справят с игрите,тъй като помолих един познат да ми купи една в Англия и като цяло струва ли си?защото нямам почти никакви познания в тази сфера.Благодаря,предварително !

Здравей, конзолата си е нормална - принципно бяха писнали хората по едно време, че им правела проблеми с охлажданията, но предполагам, че това са единични случаи и това не трябва да те притеснява. Относно това дали си заслужава да се купи - много зависи от самата цена на конзолата, трябва да имаш предвид, че Xbox 360 принадлежи към предпоследното поколение конзоли и ще се наложи да се задоволяваш само със сравнително старички заглавия. Общо взето определящите фактори са бюджетът ти и също евентулни предпочитания към игри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Например за игри като gta v,battlefield 3... ? Става ли ? А цената е 15-20 паунда с кабели и джойстик.

Редактирано от Memo0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Memo0 написа:

Например за игри като gta v,battlefield 3... ? Става ли ? А цената е 15-20 паунда с кабели и джойстик.

Да, за споменатите игри е перфектна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е твоето мнение относно хакване струва ли си или е по-добре да си стои така и горе-долу каква е цената за хакването и ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10/6/2016 в 22:24, Memo0 написа:

Какво е твоето мнение относно хакване струва ли си или е по-добре да си стои така и горе-долу каква е цената за хакването и ?

Притежавал съм 3 конзоли общо и нито една не съм хаквал - нямам нужното свободно време, за да играя много игри, което е директно следствие от хакнатата конзола. Купувам си по една, вярно, че е скъпо, но проверявам предварително обстойно и не бързам с превъртането.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от taika
      Здравейте, имам въпрос. Мисля че PS-то ми загрява прекалено много. Не знам за какви градуси става въпрос. Когато пусна някоя игра мястото където е хард диска и захранването е горещо на допир, а перката която е на процесора мисля си работи на бавни обороти. Това нормално ли е за PS4 или трябва да се притеснявам? Благодаря Ви!
    • от nikolay11
      Здравейте, хора!
      Въпросът ми е следният, понеже в момента се намирам в Америка и имам желанието да си закупя playstation 4 оттука, но дочух, че може да имам проблем с това закупуването на PS+ като се върна в България. Като цяло съм голям маняк на фифа и имам намерение да играя онлайн.
      Също така какво бихте ме посъвествали да направя, понеже се колебая дали да си го взема оттук или от бг.
      И последно относно какъв да е плейстешъна, понеже нямам 4к телевизор за про в нас, по-удачният избор би бил да си взема slim или като цяло не е толкова от значение?
    • от cybercop
      Моля, ако някой ползва мениджъра на вход Slim в Debian Jessie/Stretch да публикува конфигурационния си файл с настройките на мениджъра - etc/slim.conf.
      В Ubuntu, нещо не са наред първите три реда реда и периодично забива за половин минута.
      В Debian, работеше добре, но не ми стигна акъла да копирам конфигурационния файл, докато го ползвах.
      Намерих примерна конфигурация от ръководството на Arch и пренесох настройките в моята конфигурация.
      default_path        /bin:/usr/bin:/usr/local/bin
      default_xserver     /usr/bin/X
      xserver_arguments   vt07 -auth /var/run/slim.auth
      Засега, проблеми не е имало, но искам да погледна, как точно стоят нещата в Debian.
      Благодаря предварително на отзовалите се !
    • от Ивайло П.
      Здравейте, Искам да попитам по добре ли е да си взема конзола вместо нов комп? Защото един хубав компютър на който да се играят всички нови игри на max е около 900 лева а едно PS3 e 500-600. A и винаги игрите излизат първо за конзоли и после за PC и не всички излизат за PC. Примерно WWE игрите ги няма за PC само има няква от 2002  и всяка година я модифицират но няма нищо общо игрите за конзоли в който има почти всички видове мачове и кариера. И ако съм с PS2/PS3 няма да се притеснявам че някоя игра няма да ми тръгне, но искам и вие да ми кажете какво мислите. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.