Премини към съдържанието
Memo0

Повече информация за xbox 360 slim.

Препоръчан отговор

Здравйте,искам да науча малко повече информация за гореспоменатия модел-загряват ли как се справят с игрите,тъй като помолих един познат да ми купи една в Англия и като цяло струва ли си?защото нямам почти никакви познания в тази сфера.Благодаря,предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

на 9/30/2016 в 23:28, Memo0 написа:

Здравйте,искам да науча малко повече информация за гореспоменатия модел-загряват ли как се справят с игрите,тъй като помолих един познат да ми купи една в Англия и като цяло струва ли си?защото нямам почти никакви познания в тази сфера.Благодаря,предварително !

Здравей, конзолата си е нормална - принципно бяха писнали хората по едно време, че им правела проблеми с охлажданията, но предполагам, че това са единични случаи и това не трябва да те притеснява. Относно това дали си заслужава да се купи - много зависи от самата цена на конзолата, трябва да имаш предвид, че Xbox 360 принадлежи към предпоследното поколение конзоли и ще се наложи да се задоволяваш само със сравнително старички заглавия. Общо взето определящите фактори са бюджетът ти и също евентулни предпочитания към игри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Например за игри като gta v,battlefield 3... ? Става ли ? А цената е 15-20 паунда с кабели и джойстик.

Редактирано от Memo0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 часа, Memo0 написа:

Например за игри като gta v,battlefield 3... ? Става ли ? А цената е 15-20 паунда с кабели и джойстик.

Да, за споменатите игри е перфектна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво е твоето мнение относно хакване струва ли си или е по-добре да си стои така и горе-долу каква е цената за хакването и ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 10/6/2016 в 22:24, Memo0 написа:

Какво е твоето мнение относно хакване струва ли си или е по-добре да си стои така и горе-долу каква е цената за хакването и ?

Притежавал съм 3 конзоли общо и нито една не съм хаквал - нямам нужното свободно време, за да играя много игри, което е директно следствие от хакнатата конзола. Купувам си по една, вярно, че е скъпо, но проверявам предварително обстойно и не бързам с превъртането.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nikolay11
        Здравейте, хора!
        Въпросът ми е следният, понеже в момента се намирам в Америка и имам желанието да си закупя playstation 4 оттука, но дочух, че може да имам проблем с това закупуването на PS+ като се върна в България. Като цяло съм голям маняк на фифа и имам намерение да играя онлайн.
        Също така какво бихте ме посъвествали да направя, понеже се колебая дали да си го взема оттук или от бг.
        И последно относно какъв да е плейстешъна, понеже нямам 4к телевизор за про в нас, по-удачният избор би бил да си взема slim или като цяло не е толкова от значение?
      • от cybercop
        Моля, ако някой ползва мениджъра на вход Slim в Debian Jessie/Stretch да публикува конфигурационния си файл с настройките на мениджъра - etc/slim.conf.
        В Ubuntu, нещо не са наред първите три реда реда и периодично забива за половин минута.
        В Debian, работеше добре, но не ми стигна акъла да копирам конфигурационния файл, докато го ползвах.
        Намерих примерна конфигурация от ръководството на Arch и пренесох настройките в моята конфигурация.
        default_path        /bin:/usr/bin:/usr/local/bin
        default_xserver     /usr/bin/X
        xserver_arguments   vt07 -auth /var/run/slim.auth
        Засега, проблеми не е имало, но искам да погледна, как точно стоят нещата в Debian.
        Благодаря предварително на отзовалите се !
      • от Ивайло П.
        Здравейте, Искам да попитам по добре ли е да си взема конзола вместо нов комп? Защото един хубав компютър на който да се играят всички нови игри на max е около 900 лева а едно PS3 e 500-600. A и винаги игрите излизат първо за конзоли и после за PC и не всички излизат за PC. Примерно WWE игрите ги няма за PC само има няква от 2002  и всяка година я модифицират но няма нищо общо игрите за конзоли в който има почти всички видове мачове и кариера. И ако съм с PS2/PS3 няма да се притеснявам че някоя игра няма да ми тръгне, но искам и вие да ми кажете какво мислите. 
      • от diablo123
        Здравейте мисля да си купувам Xbox360 250GB, но искам да знам дали ще мога да играя мултиплеър да кажем Gta IV или Battlefield 3. Но незнам дали е безплатно и как става. А ако не е безплатно дали може да се играе някак. Защото си мисля, че е по добре да си взема конзола отколкото компютър, защато ще е само за игри. Та ако може да ми помогнете. Благодаря предварително!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.