Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,на скоро аз и  моите  приятели решихме да си направим пътешествие до Амстердам с кола обаче не намираме подходяща такава.Хем да  събира 6-7-8 човека и да има багажник да съберем поне една част от багажа там. По принцип търсим нещо подобно на VW Sharan да не е много голяма от сорта на маршрутките защото шофьорите няма да са много опитни :D.В краен случай  и такова ще сме надъхани да караме  с 300 зора само и само горните условия  за  броя места и багажника да ги има това е най важното. :D:D Благодаря предварително за дадените идеи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предполагам, че просто се шегуваш. Помисли пак преди да говориш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това са глупости!! Какви коли и какви пет лева. Темата е за раздела за вицове и забавни приказки!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз предлагам лесми каручка щар по щар

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отивате в най близката морга има боклуци колкото си щеш

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ползвам AIMP  за всичко. Най-важното - безплатна и с всякакви възможности за музика, за които може да се досети човек. 

преди 1 час, simtech написа:

А какво ще правите в Амстердам, а? Ще пафкате? Я у лево! :mad:

Нацели. Иначе за 7 човека с багаж, няма по-добро от ван и то голям ван, че да има място и за багажа при разгънат трети ред седалки. Други варианти - багажник на покрива и по-малък ван. Каравана...което ще е най-добрия вариант - ще има де да се пафка и чука. Все пак трябва да се знае, че по време на движение возенето в ремарке е забранено. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен, 2 леки коли от среден или по - горен клас! На дълъг път се пътува в нещо удобно, комфортно и пъргаво! Повечето многоместни ванове, пътнически бусове и пр. не се славят с най - комфортната возия. Аз не бих се тътразил и друсал в някой друсалник на толкова дълъг път!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Кумчо вълчооо написа:

Според мен, 2 леки коли от среден или по - горен клас! На дълъг път се пътува в нещо удобно, комфортно и пъргаво! Повечето многоместни ванове, пътнически бусове и пр. не се славят с най - комфортната возия. Аз не бих се тътразил и друсал в някой друсалник на толкова дълъг път!

Казвайки това - значи никога не си карал MPV (или пътнически ван - както ти им казваш) на дълго. Въпросните автомобили имат много по-добра возия както спрямо много лимузини, така и спрямо SUV-овете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.