Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет.
    Телефон: Allview P6 Energy
    Проблем: Приложения от Гугъл плей не се записват, съответно инсталират. Влизам, харесвам приложение и нетискам бутона за инсталиране. Процес тръгва, но не се показват проценти и на практика само чертичката, показваща, че нещо се случва, се движи. И толкова. Проблемът е от преди 2-3 седмици.
    Предприети действия: форматирана СД карта, хард ресет през менюто, хард ресет през рековъри конзолата, ъпдейт на ОС до последната възможна. Резултат - проблемът е наличен.

Моля за идеи какво може да е станало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да не ти е от нета, прекалено бавно да дърпа? Ако приложението е тежко... Къде записваш приложенията? на тела, или на картата памет? 

P.S - Защо, си чакал 2 - 3 седмици, като тела ти е развален? Още след като си забелязал че има проблем, трябваше да посетиш офис на оператора..... Ако е в гаранция, да ти обяснят за сервиз ли е.... какво му е що му е...

Редактирано от NBS 9322 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е от нета - действам през wifi. Пробвах и на телефона и на картата - се тая, брат ... ;)

Телефонът е на дъщерята. Днес ми каза. Останалото отпада, защото е купен през интернет сайт и вече е извън гаранция.

В интерес на истината се сетих, че не е само гугъл плей на тоя свят и пробвах през Aptiode. Там такъв проблем няма. Приложенията се инсталират без проблем. Това ме навежда на мисълта, че е възможно поради някаква причина гугъл акаунтът да е компрометиран, ограничен ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може би OS Android-да  има някакъв проблем с Google play магазина, щом не можеш да теглиш от там... например бъг да е станал като се е актуализирал. Според мен, не зле да ползваш Aptoide, по-принцип върши същата работа каквато и Google play.

И аз преди имах един такъв проблем, само че на таблет с Android 4.2.2. актуализации не съм му правил. Но като го Reset-нах и се оправи.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това шега ли е някаква, че нещо не разбирам ... ?!?

В първия си пост пиша, че ресет е правен.

В следващия пиша, че ползвам Aptiode.

Ти ми ги предлагаш и двете ?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 минути, 2249 написа:

В следващия пиша, че ползвам Aptiode.

Ти ми ги предлагаш и двете ?!?

Нищо подобно! Редактирал съм си написаното.  За Aptiode мога да кажа че работи на същия принцип, ползвал съм го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пиши на съпортa в http://allviewmobile.com/bg/. Аз имам техен таблет винаги са ми връщали имейли с правилната информация.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 22 минути, callpchelp написа:

Пиши на съпортa в http://allviewmobile.com/bg/. Аз имам техен таблет винаги са ми връщали имейли с правилната информация.

Благодаря за полезната информация. Успях да намеря някакъв мейл и пратих писмо с обяснение на проблема.

Аз също имам техен таблет и съм много доволен. Работи по много часове на ден - без грешка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, 2249 написа:

Благодаря за полезната информация. Успях да намеря някакъв мейл и пратих писмо с обяснение на проблема.

Аз също имам техен таблет и съм много доволен. Работи по много часове на ден - без грешка.

Радвам се, вярвам че те ще решат проблема ти. Радвам се че си и фен на марката :) Щом имаш две устройства. Вярно е работят без грешка и са кучи марки :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели какво са ти върнали от съпорта и дали се е решил проблема, че и на мен ще ми бъде полезна информацията :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, dafaweb написа:

Сподели какво са ти върнали от съпорта и дали се е решил проблема, че и на мен ще ми бъде полезна информацията :)

Към момента - никакъв отговор. Надали ще получа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 17.10.2016 г. в 20:08, 2249 написа:

Към момента - никакъв отговор. Надали ще получа.

Навих се и аз да им пиша. Пусни коментр, ако ти отговорят. ПС: Бъди по-настоятелен, понеже до колкот оразбрах съпорта им се прехвърля от тос на оня и от Бг нещо бъркат нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.