Премини към съдържанието
Gregory House

Програма която да конвертира само аудиопотока

Препоръчан отговор

Моля помогнете.Видеоплеърт ми невъзпроизвежда ас3 аудио поток - очевидно ще се наложи да обработя филмите си без да пипам видеопотока-там плеърът няма ограничения

Редактирано от Gregory House (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Gregory House написа:

Моля помогнете.Видеоплеърт ми невъзпроизвежда ас3 аудио поток - очевидно ще се наложи да обработя филмите си без да пипам видеопотока-там плеърът няма ограничения

Ако под видеоплеар разбирате софтуер защо не го смените с нещо, което може да възпроизвежда такъв звук?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 минути, capnemo написа:

Ако под видеоплеар разбирате софтуер защо не го смените с нещо, което може да възпроизвежда такъв звук?

+1

Едва ли има смисъл да се преработва, след като с инсталация на един кодек си решавате проблема

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, Gregory House написа:

Всъщност имах предвид мултимедиен плеър(хардуерно устройство)

Хм, последното, което видях да прави подобни неща (конвертиране на аудиоканал от видео) е комбинация от Адоб Премиер и Adobe Audition

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Взимаш най-скапания конвертор за аудио и най-скапаната програма за рязане на видео, наричана Machete. Двете взети заедно ти заемат 5-10 MB дисково пространство. Всяка операция се управлява с един или два клика, според нуждите ти. По-смешното е, че ти бездействаш, а програмите работят. Тези глупави теми толкова много са ми омръзнали, че се чудя как въобще ти пиша. Но не съм се прецакал, защото не ти пускам линкове. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Примерно с XMedia Recode 3.3.4.5 Ако сте с хп си свалете по-стара версия, която го поддържа!

https://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1973

В настройките за видео поток избирате не convert, а copy, по този начин видеото не се променя.

И вече в настройките за аудио поток избирате convert и си избирате в каква кодировка да бъде аудиото.

По този начин променяте само аудиото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И какъв е тоя плеър който не възпроизвежда AC3? Разбирам да не се оправя например с LPCM, но такова чудо не съм видял. Има нещо друго. По спецификации какво поддържа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 16 часа, Филипов написа:

И какъв е тоя плеър който не възпроизвежда AC3? Разбирам да не се оправя например с LPCM, но такова чудо не съм видял. Има нещо друго. По спецификации какво поддържа?

x264 + AAC  Вариантите на WAR

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бе то има програма, която отделя и слива потоците, вече споменах по-горе, а ти с какво ще си конвертираш си е твоя работа. Темата е с фалшив въпрос, защото няма такова произведение. Такова питане съм правил преди 10 години. На 5-тата година констатирах еуфорията в разработката на софтуер и прекратих с глупавите въпроси. :) Това е един от най-наивните въпроси. Правилно е да се пита "как", а не търся някой да ми надроби попарката. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Mlechko написа:

Бе то има програма, която отделя и слива потоците, вече споменах по-горе, а ти с какво ще си конвертираш си е твоя работа. Темата е с фалшив въпрос, защото няма такова произведение. Такова питане съм правил преди 10 години. На 5-тата година констатирах еуфорията в разработката на софтуер и прекратих с глупавите въпроси. :) Това е един от най-наивните въпроси. Правилно е да се пита "как", а не търся някой да ми надроби попарката. :D

1000 пъти по умен съм от теб.Върви в зоопарка при приятелите си.Извинявам се за предишния пост . Да падна на нивото на този .......

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, Gregory House написа:

1000 пъти по умен съм от теб.Върви в зоопарка при приятелите си.Извинявам се за предишния пост . Да падна на нивото на този .......

Ти пък много се надценяваш! Върти си мацките на улицата и забрави какво е компютър и за какви функция служи, щото в другото определно ще си по-добър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.