Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! :)

От няколко месеца (4-5) карам Пежо 206.Колата я взех за малко пари но пък беше нов внос,но от както я взех и преди това също винаги съм искал БМВ.Засега съм доволен от пежото имаше няколко ремонта но като цяло не се оплаквам.Нисък разход,лесна за каране маневриране и т.н има се предимства (недостатък 2 врати).Дилемата ми е следната наскоро много сериозно започнах да се заглеждам в обяви за БМВ-та Е36 и се чудя дали да продам пежoто и да се сдобия с такова в порядъка до 1800-2000лв, макс. Та кое е най-доброто решение според вас ? Очаквам мнения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Коя година е въпросната 206-ца?

БМВ Е36 318 не са никак икономични ,и с хубава возия не може да ги похваля. Аз лично карам БМВ ,но за мен Е36 си е манго-експрес. Ако зора е да е старо БМВ то най-добрия избор в моите очи са Е38 730д и Е39 530д. Много надеждни двигатели и скорости ,разходът на гориво е доста добър 9-11 на 100 за автомобил 1800кг 193кс. Возят доста комфортно. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Определено щом взимаш бензин е 318 и по добре изглежда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От снимка нищо не може да се каже за техническото им състояние ,но определено не струват повече от 1000лв. Мой приятел преди 2 години си продаде 318-ката за 900лв ,черна в по-добро състояние на външен вид. Не са въвели реалния пробег ,явно разчитат на някой хлапак който нищо не разбира да им се върже на завишените цени и занижения пробег. Добре е да си знаеш ,че реалния им пробег е не по-малък от 500 000. Едната няма никакви снимки на салона ,ако продавачът не се навие да ми прати предварително ,не бих си направил труда и на оглед да ѝ ида. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 1.10.2016 г. в 23:01, bijutero написа:

А даваш ли си сметка,на колко години са тия каляски? Към 25... Че те на 25, даже и жените вече са износени.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.