Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся модулно захранване до 500w ще се захранва 95w цпу и гтх 1070 също ниска цена за fd core 1500 , ако някой знае имам 200лв

Редактирано от Neext (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дал си 1000 лв. за видео карта и искаш сега захранване за 95лв. не бих направил нещо подобно но ти си знаеш.

Редактирано от Can Oa (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 17 минути, Can Oa написа:

Дал си 1000 лв. за видео карта и искаш сега захранване за 95лв. не бих направил нещо подобно но ти си знаеш.

Цитат

ако някой знае имам 200лв

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Цитат

също ниска цена за fd core 1500 , ако някой знае имам 200лв

1500 е 105лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 2.10.2016 г. в 8:19, Can Oa написа:

Добре не държа да е модулно нито толкова евтино , но пък и да не е много скъпо абе нещо да му мяса и по възможност да няма много излишни кабели molex не ползвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 минути, Neext написа:

Добре не държа да е модулно нито толкова евтино , но пък и да не е много скъпо абе нещо да му мяса и по възможност да няма много излишни кабели molex не ползвам

Виж ми подписа , купувай го във варио е 120лв някъде.

всички хубави захранвания които не са модул имат доста излишни кабели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, Can Oa написа:

Виж ми подписа , купувай го във варио е 120лв някъде.

всички хубави захранвания които не са модул имат доста излишни кабели.

От телефона съм и не ми показва подписите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

това е най-евтиното смислено полумодул - http://www.vario.bg/corsair-cx-series-modular-cx450m-450w-cp-9020101-eu

не знам 450w дали е подходящо бих взел долното.

ако искаш да е Seasonic но не е полумодул - http://www.vario.bg/xfx-pro-series-full-wired-edition-550w-p1-550s-xxb9

едит: аз съм с това второто

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 20 минути, Can Oa написа:

това е най-евтиното смислено полумодул - http://www.vario.bg/corsair-cx-series-modular-cx450m-450w-cp-9020101-eu

не знам 450w дали е подходящо бих взел долното.

ако искаш да е Seasonic но не е полумодул - http://www.vario.bg/xfx-pro-series-full-wired-edition-550w-p1-550s-xxb9

едит: аз съм с това второто

Това го няма в никем , а ще поръчвам кутията от там , че и охлаждане и едно ссд , ако може нещо от там да ми препоръчаш , не че ще има кой знае колко голяма отстъпка , но поне да поръчам всичко от едно място

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

няма нищо хубаво в никем под 160лв. , какво ССД и кавка кутия ако ги има във Варио там над 200лв е безплатна доставката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, Can Oa написа:

няма нищо хубаво в никем под 160лв. , какво ССД и кавка кутия ако ги има във Варио там над 200лв е безплатна доставката.

FD Core 1500 , Deep Cool 240T и Adata 240gb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Коя адата ? Нямаш място за голяма кутия ли , ако имаш си вземи голяма - малките са само за пестене място и фаца но нямаш полза от тях само това е ползата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, Can Oa написа:

Коя адата ? Нямаш място за голяма кутия ли , ако имаш си вземи голяма - малките са само за пестене място и фаца но нямаш полза от тях само това е ползата.

Решил съм да е тази кутията във варио я няма така , че се връщаме на захранване от никем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, Can Oa написа:

Това ми се струва прекалено за конфигурация с 3770к и gtx 1070 пък и в бъдеще се съмнявам от енвидиа или интел да увеличат значително мощността на компонентите си ... кой производител дава по дълга гаранция по принцип?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Казах ти кое 550w да си купиш ако ти пука ще дадеш 5лв за доставка от варио.

Кой модел на адата ще вземаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

мани го това вземи новия модел и безплатна доставка.

Y6yVHN.jpg.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кво си са хванал за тоя никем , ваште ли работят там кво значение има скапания сайт кой е купуваш за себе си не за подарък , осъзнай се малко или купуваш хубаво или вземай там кот ти падне , бати хората ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 49 минути, Neext написа:

С това подобие на  AIO water cooling - DeepCool какво ще охлаждаш 3770К или друг процесор ?Има голям брой оплаквания от този модел и подобен на същата фирма.Аз не бих заложил на такова изпълнение.Не ти ли се струва странно каква разлика има в цената му спрямо качествените такива?Корсар варират около 250 -270 лева,а Be Quiet пуснаха скоро първите си AIO -   SILENT LOOP 280mm liquid cooling.

Този модел го разглеждах в популярна фирма на цена от 350 лева. Каква дънна платка притежаваш и съобразена ли е с формата на избраната кутия -  FD CORE 1500 MICRO ATX BLACK ?

be-quiet-silent-loop-280mm-liquid-cooling-intel-lga-775-1150-1151-1155-1156-1366-0.jpg

Редактирано от Ross Atanasov (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Ross Atanasov написа:

С това подобие на  AIO water cooling - DeepCool какво ще охлаждаш 3770К или друг процесор ?Има голям брой оплаквания от този модел и подобен на същата фирма.Аз не бих заложил на такова изпълнение.Не ти ли се струва странно каква разлика има в цената му спрямо качествените такива?Корсар варират около 250 -270 лева,а Be Quiet пуснаха скоро първите си AIO -   SILENT LOOP 280mm liquid cooling.

Този модел го разглеждах в популярна фирма на цена от 350 лева. Каква дънна платка притежаваш и съобразена ли е с формата на избраната кутия -  FD CORE 1500 MICRO ATX BLACK ?

be-quiet-silent-loop-280mm-liquid-cooling-intel-lga-775-1150-1151-1155-1156-1366-0.jpg

Да 3770к ми е процесора с малко дъно съм споко и в какво се изразяват оплакванията от водното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предимно, че помпата спира да работи. Между двете захранвания има голяма разлика, не е само разликата в мощността. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 2.10.2016 г. в 8:19, Can Oa написа:

95W не лева.

http://nikem-bg.net/computer-components/CORSAIR-CS-Series-Modular-CS650M-Gold/description.html

бих казал аз

И това за кутия 

https://www.jmt.bg/p/8564/fractal-design-core-1500-fd-ca-core-1500-bl

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.