Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам самсунг с3 мини андроида е 4.1.2 може ли да ми помогнете да кача по нова версия киткат 4.4.4 ако може :)  Ще сам ви много благодарен за помоща

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не винаги слагането на по-нова версия на Андроид е от полза за работата на телефона.Официално този модел е с Андроид 4.1. А вие защо искате по-нова версия?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, onogondur написа:

Не винаги слагането на по-нова версия на Андроид е от полза за работата на телефона.Официално този модел е с Андроид 4.1. А вие защо искате по-нова версия?

Знам че понякога може телефона да забива но синът ми иска нов андроид защото този му се струва твърде стар другия начин е да дам 400 лева за нов .. но този самсунг с3 мини е чисто нов за това няма смисал да сменям телефона а само андроида все пак да спестя някой лев защото не ми се дават 400 лева за нов.. мисля че някой от вас са били на моето място..

преди 10 минути, RudeBoy написа:

Клипче.

Без пари - толкоз :)

Добре ще се опитам само да не го бъгна аз за това се обърнах към вас все пак вие сте специалисти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Телефона има 1 гигабайт РАМ. Нормално е да забивa ако го товарите с приложения. Само Андроида заема около 300-400 мегабайта. Не слагайте на телефона нов андроид, ако нямате уменията и знанията. Освен това  работи. Новия андроид няма да реши проблема, даже може и да го задълбочи.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 10/2/2016 в 11:36, Емил Костов написа:

Новия андроид няма да реши проблема, даже може и да го задълбочи.

Това е почти сигурно :) . Пробвал съм да качвам по-нова версия на стария си телефон, слаб като хардуер. Почна да работи още по-мудно. Добре, че успях да го върна към стоков ROM.

на 10/2/2016 в 11:22, Петър Чакъров написа:

Добре ще се опитам само да не го бъгна аз за това се обърнах към вас все пак вие сте специалисти

Специалистите взимат пари за такива услуги :)

А и както сам знаеш - няма изпит за квалификация при регистрирането във форума :) . Така че никой тук не е гарантирано специалист. Ние сме всякакви, и просто си пишем разни работи :cool:

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може, но е напълнен с най-различни бъгове. Специално за S3 и различните му ревизий, стоковия Android е най-стабилния.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 10/3/2016 в 4:01, niki292002 написа:

Може, но е напълнен с най-различни бъгове. Специално за S3 и различните му ревизий, стоковия Android е най-стабилния.

Телефона си работи добре със оригиналният андроид който е качен но синат ми иска по голям кит кат Телефона е зравнително доста нов без драскотина няма нужда от смяна само да му кача новият андроид нека му забива да види

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.