Премини към съдържанието
Iphone5s

PS4 Remote Play

Препоръчан отговор

здравейте имам следния проблем когато се опитам да инсталирам PS4 Remote Play на компютъра ми дава следната грешка

с  windows 7 64 

Screenshot_1.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това не е грешка. Просто ти казва, че това приложение не може да се инсталира на следните версии на Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

колко windows-a изброй това бе то само win  10 и server 2016 и имаш ли админски права и виж с по стара версия дали ще стане  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само на 8,1 и 10 върви - то си го пише на страницата:

Цитат

Windows® PC

• A computer with either of the following operating systems.
      • Windows® 8.1 (32-bit or 64-bit)
      • Windows® 10 (32-bit or 64-bit)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Dimitri FTW
        Здравейте, искам да попитам ще е ок ли да си купя някъкво PS3 втора употреба и нов PS4 Джойстик?
      • от Dimitri FTW
        Здравейте, искам да попитам кой от двата джойстика по-горе е по добър за компютър,
        Можете и да предложите нещо различно

• от KNSoldier_96
        Здравейте!Имам нужда от препоръка.Та,значи имам Плейстейшън 4 с два джойстика и 3 игри (FIFA 16,Little Big Planet 3,UFC 2),но мисля да си взема конфигурация за игри.Въпросите ми са следните:
        Дали ще мога да продам конзолата с игрите и джойстиците за повече от 500лв.?В смисъл плейстейшъна не е про,слим или някъкав друг а е обикновен купен е преди 2 години.
        Значи имам спестени 800лв а компа който искам да купя е 1400лв.Ако продам Плейстейшъна за 600лв ще мога да го купя но после трябва да мисля за монитор.Ако може да ми предложите някой монитор до 250лв подходящ за CS:GO,GTA V,BF 1
        Не искам да ставам някъкав геймър а просто вечерта малко да поцъкам ЦС или ГТА ей така за релакс...И се чудя дали да запазя Плейстейшъна и да не купувам PC-то или обратното?Тъй като вече доста пъти чувам,че е по-добре да си на PC.
        А също разбрах,че сам да си сглобя комп е по-далавера,а PC-то което искам да купя е сглобено от Озон.бг и там пише ,че се тества преди да е изпратено.Ако може да ми кажете дали си струва 1400лв струва?А и да попитам ако евентуално го поръчам като ми го доставят веднага ли ще работи или трябва да инсталирам нещо или нещо такова?А иначе ето линк за PC-то.  [(https://www.ozone.bg/portals/desktop-configurations/behemoth)]
      • от Anonym0us_
        Здравейте! 
        Имам един въпрос относно PS4 тъй като ми е малко неясно. 
        И така.  Ако конзолата ми е купена от чужбина (примерно Англия) ще мога ли да си направя БГ акаунт в PS+  и да си обновявам абонамента с БГ ваучерите?  Има ли значение от къде е купена конзолата? 
      • от taika
        Здравейте, от както съм купил PS 4 имам проблем с добавянето на дебитната ми карта. Когато се опитам да купя нещо ми казва "Your purchase may not be complete. Check your transaction history in your Account settings", a когато се опитам да сложа пари в "wallet" ми казва: "The credit card information is not valid. Please check your entries carefully". Информацията ми е напълно валидна, опитах да изпиша информацията по всякакъв възможен начин. На латиница, на кирилица, размествах местата на адреса и нищо. Картата ми е Visa.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.