Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, колебая се между 4 модела, а и не разбирам много от телефони за това ще ви помоля да ми кажете плюсовете и минусите на въпросните модели.

- Lenovo Vibe S1 Lite

-LG K10

-Lenovo Vibe K5

-Huawei P8 Lite

Телефонът ще се ползва главно за леки игри от типа на Clash Of Clans, Clash Royale и тем. подобни. 

Не съм запознат с процесорите на телефоните и техните възможности много добре, за това ще ви помоля да ми кажете кой процесор как се държи. Камерата да бъде максимално добра и ако може батерията да ме изкарава цял ден с 1 зареждане ще е много добре :)

Телефона ще го купя от Мтел :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нито единия няма да изържи цял ден на игри с едно зареждане. Разгледайте Lenovo Vibe P1 / Vibe P1m, поне са с по-големи батерии.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да и аз ти препоръчвам леново но, ако искаш за игри си вземи минимум със 3000 mAh капацитет на батерията.! А и кажи бюджет? Ако държиш да е от мтел сигурно е, че от офис ще ти излезе по-скъпо.

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен, Lenovo А536 е най-подходящ. Един мой приятел го ползва, играе на каквито игри се сетиш, през междучасията. Въобще не забива на нито 1 игра! 4 ядрен процесор, 8gb флаш 1gb Ram, батерия 2000mAh

Редактирано от NBS 9322 (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 42 минути, NBS 9322 написа:

Според мен, Lenovo А536 е най-подходящ. Един мой приятел го ползва, играе на каквито игри се сетиш, през целия ден! Въобще не забива на нито 1 игра! 4 ядрен процесор, 8gb флаш 1gb Ram, батерия 2000mAh

Глупости. Искам лично твоя приятел да дойде да ми демонстрира как се играе игра на 1 гига оперативна памет и на 2 ампера батерия цяк ден, без да се зарежда телефона.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 33 минути, NBS 9322 написа:

Според мен, Lenovo А536 е най-подходящ. Един мой приятел го ползва, играе на каквито игри се сетиш, през целия ден! Въобще не забива на нито 1 игра! 4 ядрен процесор, 8gb флаш 1gb Ram, батерия 2000mAh

Племеника има същия! Доволен е и доста го тормози! Игрите, които не са от най - леките си  вървят гладко!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, Кумчо вълчооо написа:

Племеника има същия! Доволен е и доста го тормози! Игрите, които не са от най - леките си  вървят гладко!

Не казвам, че игри няма да вървят, но с тази батерия нв третия или четвъртия час си при зарядното.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това с батериите си е принципен проблем на натовареното използване на този тип телефони! Спор няма. Ще се "тича" до зарядното често!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Кумчо вълчооо написа:

Това с батериите си е принципен проблем на натовареното използване на този тип телефони! Спор няма. Ще се "тича" до зарядното често!

.................... Камерата да бъде максимално добра и ако може батерията да ме изкарава цял ден с 1 зареждане ще е много добре ............................

Между другото аз съм с Lenovo Vibe p1 m. Телфона ми харесва. Държи цял дена на 3G или Wi-Fi. Може да си ровиш спокойно в интернет. На игри не съм тествал. Недостатъка, който има е, че не може да направи снимка ако обекта се движи. Прави ги размазани. Иначе клипчетата ги прави страхотно. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега ще разгледам какво предложихте , що се отнася до игрите- не играя по цял ден най-много по час, час и половина. През останалото време просто телефона ми е в джоба с пуснати мобилни данни. От време на време чатя, гледам клипчета в ютуб по час, час и половина най-много или просто ровя из фейсбук. Сегашния ми телефон е с 2100 mAh батерия и ме изкарва  до към 5-6 следобед :D

Бюджета ми е към 280-320 лева някъдe :D

Също така какво мислите за Huawei Y6 Pro изглежда доста добре, а и има голяма батерия :)

Редактирано от Hahaha2332 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, Hahaha2332 написа:

Сега ще разгледам какво предложихте , що се отнася до игрите- не играя по цял ден най-много по час, час и половина. През останалото време просто телефона ми е в джоба с пуснати мобилни данни. От време на време чатя, гледам клипчета в ютуб по час, час и половина най-много или просто ровя из фейсбук. Сегашния ми телефон е с 2100 mAh батерия и ме изкарва  до към 5-6 следобед :D

Бюджета ми е към 280-320 лева някъдe :D

Също така какво мислите за Huawei Y6 Pro изглежда доста добре, а и има голяма батерия :)

Със същите параметри е като Леновото даже има и по-добра камера. Ще останеш доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще изчакам да видя дали ощя някой ще изкаже мнение, но май ще остане Huawei Y6 Pro :D Благодаря на всички :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 2.10.2016 г. в 17:56, Емил Костов написа:

Глупости. Искам лично твоя приятел да дойде да ми демонстрира как се играе игра на 1 гига оперативна памет и на 2 ампера батерия цяк ден, без да се зарежда телефона.

Въобще не са глупости, предимно през междучасията го ползва. Играе на леки игри. То също си зависи от натоварването, от конкретната игра. Иползва и Speed booster, не е толкова зле да си с 1gb ram. Щом процесора е 4-ядрен няма проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 20 минути, NBS 9322 написа:

Въобще не са глупости, предимно през междучасията го ползва. Играе на леки игри. То също си зависи от натоварването, от конкретната игра. Иползва и Speed booster, не е толкова зле да си с 1gb ram. Щом процесора е 4-ядрен няма проблеми.

Проблеми с играта няма, но батерията няма да издържи цял ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Едно въпросче само за Huawei Y6 Pro- как е откъм производителност спрямо другите модели, които съм посочил ? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Redmi 3s 3ram/32rom от алиекспрес излиза 240лв, плюс евентуално ДДС, общо към 300. Няма нищо общо с тухлите от нашите магазини на цена до към 500лв.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.