Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преинсталирах си уиндоуса, но съм си загубил диска за безжичното модемче с което се свързвам към интернета ми и не мога да открия драйвъри за него, някой да помогне? Моделчето е TP-LINK TL-WN722N

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей, защо не провери в официалния сайт на модема ? 
    Мисля, че това са драйвърите, които търсиш: http://www.tp-link.us/download/TL-WN722N.html#Driver

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, midway написа:

Здравей, защо не провери в официалния сайт на модема ? 
    Мисля, че това са драйвърите, които търсиш: http://www.tp-link.us/download/TL-WN722N.html#Driver

Да. Това е драйверът за този модел. Обемът е около 7 мегабайта на файла.

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това не е модем, а USB Wireless Lan. Правете разлика!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, Емил Костов написа:

Пич, мисля че откакто предложи на потребител на  Линукс да се лекува за вируси просто нямаш думата!

Прати го в сервиза!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, BreakPoint написа:

Пич, мисля че откакто предложи на потребител на  Линукс да се лекува за вируси просто нямаш думата!

Прати го в сервиза!

И къде съм предложил това нещо??? А и има вируси за Линукс. Ако искаш се допитай до HJT Team. И забележката ми е правилна. Това за сервиза не ми стана ясно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, Емил Костов написа:

преди 9 часа, Емил Костов написа:

Емо! Питащият  несъзнателно е написал "модемче." Абе защо не му друснете едно наказание затова, че е сбъркал названието на USB Wireless Lan със модем? Виж какво ти препоръчва  Break Point.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 минути, * СТЕФАН * написа:

Емо! Питащият  несъзнателно е написал "модемче." Абе защо не му друснете едно наказание затова, че е сбъркал названието на USB Wireless Lan със модем? Виж какво ти препоръчва  Break Point.

Нали се сещаш, че тази тема ще я гледат и други хора. Идея си нямаш колко не правят разлика между 3G модем, флашка, USB безжична карта. На всичко казват стикче или флашка. За мен тези неща са важни, а вие се смейте колкото искате.

На теб няма ли да ти е смешно ако някой каже на отверката пиронче например, защото аз и на такъв случай съм попадал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, Емил Костов написа:

Нали се сещаш, че тази тема ще я гледат и други хора. Идея си нямаш колко не правят разлика между 3G модем, флашка, USB безжична карта. На всичко казват стикче или флашка. За мен тези неща са важни, а вие се смейте колкото искате.

На теб няма ли да ти е смешно ако някой каже на отверката пиронче например, защото аз и на такъв случай съм попадал.

При уточнение от негова страна( погледни му първият пост) ( Моделчето е TP-LINK TL-WN722N ) питащият е дал пълна информация за "модема".  Той така го нарича- аз, адаптер, а дядо Иван от село Шереметя - пишка, мисля че няма никакъв проблем. А темата който и да я гледа веднага ще разбере за какво става въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, * СТЕФАН * написа:

При уточнение от негова страна( погледни му първият пост) ( Моделчето е TP-LINK TL-WN722N ) питащият е дал пълна информация за "модема".  Той така го нарича- аз, адаптер, а дядо Иван от село Шереметя - пишка, мисля че няма никакъв проблем. А темата който и да я гледа веднага ще разбере за какво става въпрос.

Ама ти си противоречиш. Хем искате всички във форума да се говори сериозно, а сега можело да се вика на безжичната карта, кой както си иска. Ще коригирам винаги такива неща. Знаеш ли в колко теми съм коригира от типа:" Кошника ми не работи или имам проблем с щайгата и прочие". 

И не знам къде намеси наказанията тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, Емил Костов написа:

Ама ти си противоречиш. Хем искате всички във форума да се говори сериозно, а сега можело да се вика на безжичната карта, кой както си иска. Ще коригирам винаги такива неща. Знаеш ли в колко теми съм коригира от типа:" Кошника ми не работи или имам проблем с щайгата и прочие". 

И не знам къде намеси наказанията тук.

Хората казват така: С радио не се спори. Аз добавям и с Емил Костов от Плевен. Модерирай това, което трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, * СТЕФАН * написа:

Хората казват така: С радио не се спори. Аз добавям и с Емил Костов от Плевен. Модерирай това, което трябва.

Не, не се крии. Тук не говорим за радио и аз не споря. Говорим за правилните имена. Или искаш да ти намеря теми, където и ти не си съгласен и се сърдиш, че нещата не се казват точно и ясно. Говорим за хардуер, а не за празни приказки и забава. И защо си мислиш, че ако ти не си съгласен с нещо аз ще те трия и модерирам. Досега все още откакто съм модератор не съм наказвал никой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Емил Костов написа:

Не, не се крии. Тук не говорим за радио и аз не споря. Говорим за правилните имена. Или искаш да ти намеря теми, където и ти не си съгласен и се сърдиш, че нещата не се казват точно и ясно. Говорим за хардуер, а не за празни приказки и забава. И защо си мислиш, че ако ти не си съгласен с нещо аз ще те трия и модерирам. Досега все още откакто съм модератор не съм наказвал никой.

Абе Емиле! Темата е с друго заглавие бе момче. Вземи го прочети а не се пъни срещу всеки. И до сега да си я модерирал а не да обясняваш наляво и надясно. Единственото, което постигаш е поредният ти пост. Да не си решил да догонваш някого от форума? Има хора с по 50-60000 поста.Къде виждаш да се крия? И от кого да се крия? От теб?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 минути, * СТЕФАН * написа:

Абе Емиле! Темата е с друго заглавие бе момче. Вземи го прочети а не се пъни срещу всеки. И до сега да си я модерирал а не да обясняваш наляво и надясно. Единственото, което постигаш е поредният ти пост. Да не си решил да догонваш някого от форума? Има хора с по 50-60000 поста.Къде виждаш да се крия? И от кого да се крия? От теб?

Аз лесно ще я модерирам, но не ми е това целта. Целта е всичко да е точно и ясно и ако някой наистина иска да прочете и да се запознае да го направи. За постовете е нормално да са толкоз, защото съм вече 8 години в този форум. Не се пъча срещу никой доста добре съм прочел темата.

Но за да ти докажа, че съм прав ще ти напомня в някой твой бъдещ пост, за да ме разбереш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 3.10.2016 г. в 18:56, Емил Костов написа:

Аз лесно ще я модерирам, но не ми е това целта. Целта е всичко да е точно и ясно и ако някой наистина иска да прочете и да се запознае да го направи. За постовете е нормално да са толкоз, защото съм вече 8 години в този форум. Не се пъча срещу никой доста добре съм прочел темата.

Но за да ти докажа, че съм прав ще ти напомня в някой твой бъдещ пост, за да ме разбереш.

По твоята логика излиза че аз понеже съм почти 13 години във форума, (къде са твоите 8) трябва да съм написал 100-тина хиляди. На никого не доказваш нищо.Щом виждаш нередност в даден пост, затова ти е дадена модераторската функция - редактирай го. В конкретния случай няма какво да редактираш. Ти просто си спориш със всеки , като даскал с учениците си.Затова са ти написали изречението "Прати го на сервиз".А за разбирането, аз много добре разбирам, но НЕ всеки ползва названията по предназначението им. А конкретно в темата, момчето е посочило модела, дори е написало: "...  но съм си загубил диска за безжичното модемче ". 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, * СТЕФАН * написа:

По твоята логика излиза че аз понеже съм почти 13 години във форума, (къде са твоите 8) трябва да съм написал 100000-тина хиляди. На никого не доказваш нищо.Щом виждаш нередност в даден пост, затова ти е дадена модераторската функция - редактирай го. В конкретния случай няма какво да редактираш. Ти просто си спориш със всеки , като даскал с учениците си.Затова са ти написали изречението "Прати го на сервиз".А за разбирането, аз много добре разбирам, но НЕ всеки ползва названията по предназначението им. А конкретно в темата, момчето е посочило модела, дори е написало: "...  но съм си загубил диска за безжичното модемче ". 

Както ти казах и по-горе ще ти напомня веднага на секундата. Време, теми и възможности има и ще има. Тогава ще те видя какво ще говориш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо се карате за глупости бе хора ? Модем, флашка, пишка, винтче, гайка... все тая, не е ли по-важно да се помогне на човека ?

Живи и здрави :emoji_smiley-04:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.