Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам проблем с физическата памет през 1-2 или повече часа компютърат крашва и се рестартира,ето такова нещо: Как се оправя този проблем?

Редактирано от Боби Акулата (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре де,не изгледахте ли клипчето? Ако грешката която получавате като номер е същата,защо тогава не опитате да направите същото както в клипа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На клипа човека му се получава същият син екран обаче на мен ми отброява някакви цифри от 1 до 100 някъде не съм сигурен защото става бързо и след това компютъра се рестартира .

Аз това на клипа съм го направил още преди месеци,а този проблем ми е от много скоро.

fizicheskata mi pamet1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Със същата грешка ли е синият екран? Там където пише STOP :  0x000.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето на следващата снимка как паметта постепенно намалява и след като стигне нула или там някъде и се появява синият екран отброява нещо и компа се рестартира,незнам дали същата грешка всичко става бързо и нямам време да видя какво пише на синият екран.

pametta namalqva.jpg

Вече е на 500 !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В такъв случай при рестартиране помпете бутона F8 на клавиатурата. Ще ви се отвори екрана с Advanced windows startup.От менюто изберете Disable Automatic Restart on System Failure.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И продължава да намаля ! И какво ще стане тогава ще се появи синият екран и какво... нищо,нито ще мога да ползвам уиндоуса нито връзка със вас и пак ще се стигне до рестарт ! Кажи нещо по умно нека не си играем на проба-грешка ако знаете как се опражя проблема моля кажете ,ако ли не нека се изкаже специалист,благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 33 минути, Боби Акулата написа:

И продължава да намаля ! И какво ще стане тогава ще се появи синият екран и какво... нищо,нито ще мога да ползвам уиндоуса нито връзка със вас и пак ще се стигне до рестарт ! Кажи нещо по умно нека не си играем на проба-грешка ако знаете как се опражя проблема моля кажете ,ако ли не нека се изкаже специалист,благодаря!

Това е първото нещо, което трябва да направиш. Колегата ти е дал този съвет, за да може като излезе грешката да може да я видиш.

Колкото до твоя проблем ето информация в интернет

цък и цък

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Емил Костов написа:

Това е пyрвото нещо, което трябва да направиш. Колегата ти е дал този съвет, за да може като излезе грешката да може да я видиш.

Колкото до твоя проблем ето информация в интернет

цък и цък

How to fix: 1) Open Start, right-click My Computer, and then click Properties. 2) Click the Advanced System settings tab. 3) Under Performance, click Settings. 4) Click the Advanced tab. 5) Under Virtual Memory, click Change. 6) Click No paging file. Click OK, ok, ok and make sure to apply. 7) Restart your computer. 8) Open Start, right-click My Computer, and then click Properties. 9) Click the Advanced System settings tab. 10) Under Performance, click Settings. 11) Click the Advanced tab. 12) Under Virtual Memory, click Change. 13) Click System managed sized. Click OK, ok, ok and make sure to apply. 14) Restart your computer.    Това ще проработи ли ? Не съм го пробвал още и да го пробвам ли ? И английски знам много малко вие български не знаете ли?

След рестарта се появява този прозорец:

Сигнатура на проблем:
      Име на проблемно събитие:    BlueScreen
      Версия на ОС:    6.1.7600.2.0.0.256.48
      ИД на езикова променлива:    1026

Допълнителна информация за проблема:
      BCCode:    50
      BCP1:    FFFFFFFF86E4B080
      BCP2:    0000000000000000
      BCP3:    FFFFF880049636FB
      BCP4:    0000000000000005
      OS Version:    6_1_7600
      Service Pack:    0_0
      Product:    256_1

Файлове, които помагат проблемът да бъде описан:
      C:\Windows\Minidump\100316-18330-01.dmp
      C:\Users\PC\AppData\Local\Temp\WER-29406-0.sysdata.xml

Прочетете нашата декларация за поверителност онлайн:
      http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0402

Ако онлайн декларацията за поверителност не е налична, прочетете офлайн версията на декларацията ни за поверителност:
      C:\Windows\system32\bg-BG\erofflps.txt

sled restarta.jpg

Ok,направих го това със F8 и Disable Automatic Restart on System Failure. Сега ще изчакам синият екран да се появи и ще го снимам със телефона и след това ще постна снимката тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Влез в папката C:\Windows\Minidump . Архивирай всичко, каквото намериш там, качи го в някой хостинг сайт, и дай линк да можем да го свалим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://dox.bg/files/dw?a=e970830f92  

На папката има едно малко жълто катинарче,иначе това са файловете вътре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така, проблемът ти е (4 пъти) : PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA , причина - драйверът dxgmms1.sys , препоръчва се ъпдейт на видео драйверите. Почни с това, и кажи какъв е резултатът.

И търси драйвер в официалната страница на производителя на съответния хардуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Демек на видео картата ли? NVIDIA Quadro FX 570 (Microsoft Corporation - WDDM v1.1)

Демек на видео картата ли? NVIDIA Quadro FX 570 (Microsoft Corporation - WDDM v1.1) http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/blue-screen-in-dxgmms1sys/db3f0576-976f-4401-8793-40f01942fb9d?auth=1 

Може би това ми е решението :)

Инсталирах това http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/76996/en-us и драйверите са бомба сега,но не знам дали проблема със синият екран е решен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от C20XE l457
        Здравейте, мисля да минавам на лаптоп, вече не играя толквоа игри и само ми заема място компютъра и монитора и ще го продавам за да мина на по-компактна и преносима техника. Сегашният хард на компа е 500гб хитачи (ще прикача сминка) и е от 2010 от както ми е и компютъра, нямам проблеми с него не е падал и не е забивал доколкото знам. Та въпроса ми е следния - понеже имам бая информация (снимки, файлове, клипчета учебници в PDF.... и др.) и ме интересува какъв е най-добрия начин да запаза инфото. Заслужава ли си да записвам на DVD дискове (сигурно десетина), да си купя някаква по-сериозна флашка ИЛИ е вариянт да си откача харда и да го запазя някъде. Също за вариятна с харда не знам ако не го пипам така по месеци/година дали може да "спече нещо" или пради някаква причина да загуби инфото, добре ли е един път на 2-3 месеца да го пускам да се раздвижват чарковете върте? Най-вече заради снимките и клипчетата бих го запазил пък ще сложа друг имам SSD с него мога да го продам компа.. или пък ако SSD е по-надежден на него мога да метна данните мисля, че 100 гб ще стигнат.

• от teodor kirilov
        Искам да попитам от тези 3 - плочки рам памет тип: ddr3, кои са най-удачни да сложа? 
        п.с : ще сложа 2 плочки по 4gb ! 
        https://starmicroinc.net/micron-4gb-ddr3-1600mhz-pc3-12800-240-pin-non-ecc-unbuffered-dimm-1-35v-dual-rank-desktop-memory-mt16ktf51264az-1g6m1/

https://www.amazon.com/Hynix-PC3-12800-1600MHz-Unbuffered-HMT351U6CFR8C-PB/dp/B00A8M768E

https://www.amazon.com/Ramaxel-RMR5040ED58E9W-1600-PC3-12800U-Non-ECC-Unbuff/dp/B00QQ30XRA

Дънна платка: ASRock G41M-VS3
        Процесор: Pentium(R) Dual core CPU  E5800 @ 3.20GHz  3.19GHz 
        Видео карта: Radeon X1650 Series, обща графична памет 1 gb

• от MaDCoW
        Здравейте. Преди малко си отворих лаптопа и се зачудих какъв модел ми е RAM паметта, махнах плочките и до тук всичко добре, но след това ги сложих, пускам лаптопа, тръгва, и само черен екран.. Нито зарежда, нито нищо! Някой ако помогне ще бъде супер! 
      • от StefanoV08
        Здравейте, имам проблем със USB флашки. Пробвах със много флашки и резултата е един и същи. Компютърът ми е със 4xUSB 3.0 отзад и 1xUSB 3.0 отпред, останалите са USB 2.0. Където и да включа флашката не иска да качва файлове (музика, филми и т.н.) със повече от 5 MB/s. Първоначално мислех, че това е нормално, но след като пробвах с един лаптоп видях, че разликата е огромна от сорта на 10 MB/s. 
        Параметрите на компютъра са:
        Intel Core i5 - 6500
        Ram 8 Gb
        GEFORCE GTX960 2gb ddr5
        Asrock B150 PRO4/D3 
        П.С. Дори със кабел към смартфон прехвърля по същия начин.
      • от Azhen
        Здравейте , реших да сменям вече старичкия ми 8320 с нещо по-ново и по-добро 
        За сега съм се спрял на Core I7 7700K , Asus Prime 270-A , и DDR4 3200 G.Skill TridentZ , някакви мнения ? 
        Ще се използва за тежки игри и стрийм от време на време , планирам и ъпгрейд на видеото после .Останалите части са ми от подписа.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.