Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой ползвал ли е интерактивната телевизия? Добро ли е качеството на услугата?

И още един въпрос:

Може ли да се комбинираме двама - договора е 12 лв. и един допълнителен приемник за 4.80.

До този момент не съм ползвал такъв вид тв и не знам дали въобще е възможно тъй като главния приемник  е един, аз не разбирам как може да се ползват без да имат връзка по между си.

Редактирано от Ив341 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето ти информация.  Можеш да се обадиш и на 123 да попиташ, както и в техен офис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Ив341 написа:

Някой ползвал ли е интерактивната телевизия? Добро ли е качеството на услугата?

И още един въпрос:

Може ли да се комбинираме двама - договора е 12 лв. и един допълнителен приемник за 4.80.

До този момент не съм ползвал такъв вид тв и не знам дали въобще е възможно тъй като главния приемник  е един, аз не разбирам как може да се ползват без да имат връзка по между си.

Ако говориш за оптиката им - няма главен приемник. Имаш медиа ковертор - дето от оптичния кабел ти вади ЛАН кабел после суитч и до всеки телевизор има приемник като пускат ЛАН кабел от суитча до всеки от приемниците. Ако сте съседни апартаменти може и да се навият на един абонамент ама ако са далече един от друг едва ли ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И какво е интерактивното? Или просто се лепят прилагателни? Както например "цифров" на какво ли не? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Интерактивното е примерно ако звънне някой на вратата да спреш предаването на пауза и като се върнеш да продължиш откъдето си спрял, или ако нещо не си разбрал филма да върнеш назад да гледаш сцената отново, или пък да си пуснеш някое предаване дето са го давали докато си бил на работа. Абе глезотия си е оптиката им ама HD каналите им не са баш HD като качество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По принСип(както казват циганите,за ПО-ЧУВСТВИТЕЛНИТЕ ЛЮБИТЕЛИ НА АЛКОХОЛА-РОМИТЕ)отдавна няма такава компания-вивател.Виж на ВИВАКОМ съм клиент отдавна и за телевизията и интернета-нямам забележки.,,Нека тряска нека вали!На виваком да спре телевизията или нета?ХМ.Едва ли!,,Тва за Бургас.Гарантирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно е че всеки сам си измисля значението на неразбираемите прилагателни. Пък значело двупосочнопст на комуникацията  И промяна в зависимост от обратната реакция.  Ма онова си знаело рецитацията . .  .

Колкото до какво качество на колко мегабита поток върви отдавна съм го писал поне няколко пъти.

А, и най-важното не пише - тая телевизия от сателит ли идва или по оптика? И кое населено място?

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моля, дайте съвет за комбинация на няколко услуги от виваком. Става въпрос за тв+нет и 2-3 мобилни абонамента. Заслужава ли си? Има ли проблем с начисления и подобни шмекерии в сметката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, Stoichev написа:

Моля, дайте съвет за комбинация на няколко услуги от виваком. Става въпрос за тв+нет и 2-3 мобилни абонамента. Заслужава ли си? Има ли проблем с начисления и подобни шмекерии в сметката?

Начисления, не съм чул някой да има към който и да било оператор, едно време Мтел имаха страшни проблеми дори начисления космически, като сменяваха системата (тогава ме загубиха и като клиент, макар че след молба ми върнаха парите, но нямаше компенсация дори извинение като хората), но и те не съм чул в днешно време да го правят.
    След като вече повечето планове са неогр. И-нет + неогр. минути - какво да ти начислят, 100 смс-а, които е елементарно на всеки смартфон да се разбере писал ли си ги или не.
    Виваком има хубав нет и ТВ, но не във всеки град в доста от градовете по страната все още услугата е ADSL, която е меко казано архаична, бавна и прекъсва при наличието на по-силен дъжд, камо ли буря, говоря от личен опит в 2 града - Монтана и Тетевен. Да не говоря, че е по-скъпа, наскоро майка преподписа с Вивата и получава по-малко, за повече пари от мен, като ходих тук в близкият ми офис на Виваком ми отговориха, че е ADSL е реално по-скъпо от IPTV пакетите, защото нямали промоции както вторите.

Та въпрос на проучване и то внимателно, че все пак ще си 2 години на хорото :)

Редактирано от icekiller (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От 9 години съм абонат на виваком. От началото на година пуснаха оптичният кабел в квартала. Тогава преподписахме, сега ползваме оптичен интернет и сателитна тв, да ще кажете за какво не съм сменил сателитната тв с iptv. Затова сега мисля да преподпиша отново и на едно да махна сателитната и да увелича скороста на интернета + да добавя някоя мобилна услуга. От Силистра съм и нямам кои знае какъв избор от 3 оператора, но вивакома е най-добре. Интернета макар и с ADSL като бях не е правел проблеми. За телевизията прекъсва, когато зафучи и затова ще е по-добре сигнала да идва през оптичният кабел. И последно неограничени минути не предлагат за тези планове, които гледам аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам какви планове гледаш, но има така наречените "скрити планове", които няма да ги видиш нито в брошура, нито в сайта им. Примерно аз преподписах на такъв - 24лв. неогр. минути + 16GB на максимална скорост, има и един по-евтин: 18 лв. за неогр. минути + 6 GB на или 16лв. на 8GB, че не мога да се сетя точно да не те объркам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И сега ги има, както казах "скрити" планове - до ден днешен са на лице, но не смятам да споря повече с теб.

Каквото ти хареса - това от мен толкоз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, icekiller написа:

И сега ги има, както казах "скрити" планове - до ден днешен са на лице, но не смятам да споря повече с теб.

Каквото ти хареса - това от мен толкоз.

Ти може да спориш, но аз не. Ще ида до магазина да попитам за конкретните абонаменти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имам цифрова от сателитна чиния + интернет + 5 декодера за всяка стая, че е голяма къщата. Доволен съм, качеството е супер, цената е добра и те така :)

Редактирано от callpchelp (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 10/6/2016 в 10:35, icekiller написа:

Не знам какви планове гледаш, но има така наречените "скрити планове", които няма да ги видиш нито в брошура, нито в сайта им. Примерно аз преподписах на такъв - 24лв. неогр. минути + 16GB на максимална скорост, има и един по-евтин: 18 лв. за неогр. минути + 6 GB на или 16лв. на 8GB, че не мога да се сетя точно да не те объркам.

Аз съм на такъв от 24 лева. Всичко от горното + 45 телевизии (TV GO) и промоционалните 100 000 мб. интернет за 100 дена. Преди седмица-две преподписах. Доволен съм от Виваком. Приложението им е много добро, като единствен минус за мен е, че не тръгва на два стари телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ходих онзи ден в теленор и виваком. И 2та оператора ми предложиха за 16 лв, неограничени минути и 3гб интернет. При положение, че пренасям номер от друг оператор. И мисля това да подпиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Скоро ще пусна 2G/3G/4G Интернет сим карта за 40 лв. на месец с НЕОГРАНИЧЕН трафик на висока скорост и Телевизия към картата, която може да се гледа на компютър, лаптоп, таблет, чрез уеб браузър или андроид приложение. Офертата е валидна за сериозни хора, които имат нужда от високоскоростен трафик с безжична връзка. Идеално е за хотели, мотели, видеонаблюдение и други на отдалечени места.

ЗА ПОВЕЧЕ ИНФО ЛС!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.