Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Излиза ми това като кача phpbb на 000webhost:

Помогнете моля!

Благодаря предварително!!!

phpbb.png

Редактирано от Roki_03 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 час, Roki_03 написа:

Излиза ми това като кача phpbb на 000webhost:

Помогнете моля!

Благодаря предварително!!!

phpbb.png

Някой?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Roki_03
        Как се инсталrра WordPress на 000webhost?
        Нянай да ми помогне да инсталирам WordPress на 000webhost!
        Благодаря предварително!
      • от Gangosa
        Заключиха ми акаунта на безплатния ми хостинг и сега не мога да администрирам форума си нито имам достъп до c-panel. А там са ми написали да си истрия някакви неща но нямам достъп по никакъв начин и няма как да стане .Форума беше пробен и нямаше посетители беше тестов и само спамери влизаха.От 3 4 дена обаче почнаха да пускат по много коментари със зарибявка за виагра и очила райбан.Почна да влиза и google bot и засече спама явно и ми се получи тоя проблем.Казах си преди това писна ми да трия ще оставя коментарите няколко дена и оп снощи няма достъп.Аз съм си виновен .Сега мога да създам нов акаунт но губя данни всичко.Ако пиша на екипа на хостинга дали ще стане нещо или щом са ми затворили акаунта ясна работата?
        Ето снимката със съобщението

• от WordPress
        Здравейте,

Вече само на вас разчитам.

Не съм специалист. Тези дни за пръв път създадох форум на phpBB. Сложих му БГ език. Нещо обаче не мога да се справя с някои неща. Няма ги бутоните за създаване на нова тема, нов пост и изпращане на лично съобщение. Така благодарен ще съм ви ,че идея си нямате. 

Ако мога и нещо друго да попитам, за да не правя нова тема, отнася се за wordpress. Инсталирах си нова тема, но хедъра е черен. Кой файл и как трябва да пипна, за да стане бял? Ако не е за тук, ще направя нова тема в другия форум. И кодове ще ви пратя ако трябва.  Благодаря ви предварително.
      • от Daniel96
        Преди бях клиент на bullboard.com ако не се лъжа, това е форум с phpBB. Всичко беше наред, докато не го затвориха. И в момента си търся нов хост, сървър, който предлага phpBB форуми. Става въпрос за безплатен и да не е free-forums.org Ако някой знае благодаря !
      • от nishko
        Здравейте !
        Преди 1,2 дни с няколко приятели пуснахме нов форум .. то се вижда от заглавието де ..
        Проблема дойде днес , когато се опитаме да публикуваме нова тема в раделите ... един пише заглавие описание и т.н , натиска бутона изпрати и темата си се появява , след това друг пробва същите стъпки , но след натискането на бутона изпрати бива изхвърлен в началната страница на форума .. След 2,3 опита да публикува накрая му се получава , но цялата работа  е много ..............
        Какво да кажа ето и форума - http://pariotinternetbg.free.bg
        Не знам от какво може да е .. при създаването на нови категории , форуми , подфоруми настройките са направени както следва , бо просто понякога решава , че не иска да публикува темата и това е ..
        Много хора ще ми кажат " така става като използваш безплатни системи " е пичове много народ ги използва, но за този проблем никой не е писал . Моля за помощ от къде може да идва проблема .. Също така приемам съвети и насоки за развитието на самият форум
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.