Премини към съдържанието
Emi4a

Проблем при говорене

Препоръчан отговор

Здравейте,

преди 2 седмици си закупих Samsung Galaxy j7, но забелязах, че понякога прекъсва разговора. Помислих, че натискам червената слушалка или някое копче, но това става и при високоговорител без да го докосвам. Това някаква повреда ли е или настройка? При разговори във Viber или FB не съм имал проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз имах такъв проблем със S4. Постоянно ми правеше мизерий (с разговорите, губеше сигнал, много рядко можеха да се свържат с мен) Пробвах какво ли не - преинсталиране на фърмуер, модеми и чак до смяната на панела с антената. Най-накрая случайно разбрах, че проблема може да бъде от сим картата - смених я и не съм имал проблеми. (Vivacom)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Възможно ли е сим картата да не е поставена правилно или да се размества?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако се размества (да, имал съм всички проблеми от този сорт) щеше да ти изчезва покритието като цяло и да ти изписва съобщение за премахната сим карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте и аз съм със samsung j7 2016 и съм на м-тел на 15-20sec прекъсва разговора,много дразнещо.Обадих се на оператор казаха да настроя телефона на 2G прекъсване няма но като искам да ползвам интернет на 4G всеки път трябва да го прехвърлям, супер неудобно .

Редактирано от Kostaaa123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Kostaaa123 написа:

Здравейте и аз съм със samsung j7 2016 и съм на м-тел на 15-20sec прекъсва разговора,много дразнещо.Обадих се на оператор казаха да настроя телефона на 2G прекъсване няма но като искам да ползвам интернет на 4G всеки път трябва да го прехвърлям, супер неудобно .

Пробвайте на 3G скоростта не е толкова лоша... Вероятно имате проблем със сигнала на клетката или плътността на ползващите тази клетка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема е с връзката към оператора и аз ги сменям на 2g

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.