Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

pcbsd

Катастрофирала ли беше социалистическата икономика. 26 години митове тровят съзнанието на народа за „България, която загубихме“.

Препоръчан отговор

току-що, miro20 написа:

Не разбрах, как ги сметна 20 000 от 2 млн ?

Ще ти отговоря, когато ми отговориш защо не си при богатите си роднини на запад, а предпочиташ дребните центове тука за мизерната си дейност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да отговоря на въпрос съдържащ нонсенс .  :) 

А и не аз съм поставял този въпрос. Ти го поставяш.

И понеже знам че говориш пълни глупости, и защото много добре знам как живеят българите в "злия Запад" , и знам че никой не мие чинии... ми дава основание да твърдя че ти си лъжец :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.01.2019 г. в 14:58, gagodrago написа:

Мирчо, когато комунизма замени боковизма и Бойко(Лойко) падне от власт в немилост, ти към Корнела и дпс-ту ли ще се присламчиш?

И защо не казваш, че в любимото ти сайтче пише, че БОЙКО(ЛОЙКО), ГЕРБ, КОРНЕЛА И БСП-ТУ СА ЕДНО И СЪЩО.

ЗА УТРЕ ТАЗИ СТАТИЯ ДА Я НАУЧИШ НАИЗУСТ!

БСП свири втора цигулка на ГЕРБ и си делят баницата

Празниците на тези мои години ако не за прекомерна радост, са хубав повод да си пообщувам пряко или дистанционно с добри приятели от страната. С няколко от тях си споделихме един с друг нЕкои съображения за случващото се в страната ни.

Като се замислих след това, установих, че независимо от кой град е моят добър приятел, всъщност той описва една и съща картина, разликата е в някой местен детайл, в някаква локална особеност. Но в главното става дума за идентична тенденция, за онова основно и съществено, което се е установило трайно и уродливо в Отечеството ни любезно.

Навсякъде, по думите на тези мои добри приятели, властта се държи много здраво и безкомпромисно от ГЕРБ (не съм разговарял с някой приятел за региони, където на власт е ДПС).
Кметът и/или местният лидер на ГЕРБ имат пълен контрол върху всички процеси. Те разпределят еврофондовете и държавните поръчки, те осъществяват кадровия подбор във всички институции и общински предприятия, те държат здраво в ръцете си малкото останали местни медии, най-много някой вестник, който повече дори от късния соц отразява най-подробно с пропагандни материали и фотографии практически всекидневно неспирните успехи на кмета или ГЕРБ. Плюс тук-там и някоя покорна и покорена местна телевизийка.

Хората вече са се примирили, казали са си – така ще е, тези няма да изпуснат властта. И ако искат работа, отиват при кмета или в регионалната централа на ГЕРБ – бият чело или падат на колене, носят колкото и каквото трябва, само и само да намерят препитание, защото вече не се трае и понеже другояче не може.

Това МВР, данъчно, държавни подразделения в общината, общински структури – без Добро-то на кмета или партийния лидер не може да се попадне или направи кариера в тях.

Няма бизнесмен и бизнес, който да може да си помисли дори, че може за него да има хляб в общината, ако отношението към него на местната власт – общинска и партийна – не е благосклонно. А тази благосклонност си има цена...

Хватката е здрава и дори се засилва. Убеждението на хората, че така ще бъде задълго, убива тяхната енергия, волята им за съпротива. Повече от един от приятелите ми всъщност казаха следното – тук сме не като в 80-те, а като в 70-те.

Харчат се с решаващата дума на водещите общински и партийни функционери на ГЕРБ огромни пари за какви ли не начинания, благоустройства, инфраструктури, празници, без да му се хваща краят и много често без професионализъм, без естетично чувство, без ясно доказана потребност и без особено качество. Както каза приятел – строи се, ремонтира се, пак се ремонтира и отново се ремонтира.

Всичкото това струва скъпо и няма ревизия, няма одит, няма даже мисъл за това да се види какво и как е похарчено.

И най-интересното кое е – че навсякъде БСП играе заедно с ГЕРБ и свири втора цигулка, но в същия оркестър. Водещи функционери на БСП и техните най-близки роднини са на ключови длъжности в общината, в общински собствености и управления, в заводи, ако ги има, в местни представителства на централната власт, в други апетитни трудоустройства. И са в комбина с ГЕРБ – доброволно или по принуда, траят си – за да не изхвърчат, че в градовете няма много добри места за препитание и обогатяване.

Както бе убеден друг приятел – на "Позитано" прекрасно знаят, че е така, че има негласно (поне) договаряне, но вдигат пушилка, хвърлят прах в очите на обществото. Ала обществото не е само на и около "Дондуков", то е в градове, градчета, села и селца и там то вижда все същата картина – пълен синхрон между първата цигулка ГЕРБ и втората цигулка БСП. Делят си баницата, дори да е 2:1, но я делят, защото всички са на масата. А в България дори след 30 години Преход има все още какво да се дели.

Така, общо взето, е в Отечеството ни любезно. Личният просперитет, какво ти просперитет, личното оцеляване на почти всеки от няколкото милиона българи в България зависи от отношението на властимащите към него, лично към него. И ако той си позволява да говори, да назовава нещата с истинските им имена, ще седи безработен в населеното си място, ще му вземат бизнесчето, ще му уволнят детето, ще му спрат сайта, ще му пратят данъчните или полицията, ако не му пратят и нещо по така, че да не знае после на кой свят е.

Това, пак казвам, обяснява масовата апатия, аномалия, анемия и аномия, която е причина да няма съществена воля за промяна, с което прави промяната невъзможна. И именно тази невъзможна промяна се нарича стабилност. А означава застой. Ето защо сме като в 70-те и изобщо не знам колко години още има, докато дойдат 80-те.

Коментарът е от профила на Николай Слатински във фейсбук. Заглавието е на редакцията.

Коментарът е от профила на Николай Слатински във фейсбук. Заглавието е на редакцията.

И,той е една стока!Та даже е във Фейсбук.Пачаври!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, _Belial_ написа:

Я кажи за кои нормални говориш, че в европата сме по- познати като цигани. Даже се учудват че сред българите имало и бели. Като почнете да си плампате мантрите наизуст, не се ли сещате че мина доста време и истината взе да лъсва! Не се ли усещате, че с тези лъжи пращате хора навън, при многопо- зли робовладелци от нашенските? От 2 милиона българи зад граница, добре живеят не повече от 20 000. Останалите милион и деветстотин и осемдесе хиляди, живеят като животни и с надежда да се докопат до някакви социални помощи. Без дом, без никаква сигурност и с ежеминутната вероятност да изхвърчат на улицата, без пукната пара в джоба. Същите тези дето не искали да слугинстват на някого, там са по- ниски и от тревата, и са готови да слугинстват на когото и да е.

Лично аз имам роднини , приятели и познати в чужбина с които подържам контакти. Нито един не мие чинии или да е слуга на някого. Всички работят нормална работа за нормално заплащане . В никакъв случай не са "по- ниски от тревата" както твърдиш а са достойни хора уважавани от всички. Нещо прекалено си слушал пропагандни брътвежи. Това с ежеминутната вероятност да изхвърчат на улицата без пукната пара в джоба страшно ми напомня старата комунистическа лъжа за потосмукачната система при капитализма. Само че сега просто не вървитес подобни измишльотини защото всеки има близки и познати навън и информация от първа ръка. Естествено че бай Хасан дето не може да чете ако отиде ще мете улиците но човек с истинска професия си намира мястото. Не говоря за тези с купените дипломи дето не знаят за какво точно са си дали парите а за истински подготвените хора. Познавам куп научни работници , инженери , лекари , банкери които работят там със заплати за които повечето от нас могат само да мечтаят. Не ми е ясно как такива хора ще останат "без пукната пара в джоба" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

И понеже знам че говориш пълни глупости, и защото много добре знам как живеят българите в "злия Запад" , и знам че никой не мие чинии... ми дава основание да твърдя че ти си лъжец :) 

Уау! Опитваш се да замажеш една лъжа, изричайки още по- голяма лъжа и това ти дава основание да наречеш мен лъжец? Нека те осведомя малко аз, от лични впечатления,хем да поразсея догадките ти че Европата съм я виждал само на картата. В град Бирмингам (Англия) и околните села има цяла колония българи, работещи в тамошните фабрики "на повикване". Плаща им се на ден, по минималната ставка. Живеят под наем в полусрутени къщи, без нормални условия за живот. Биват "повиквани" да работят през 2- 3 дни, което ги поставя в такава поза партер, каквато не можеш и да си представиш. Хиляди са. Не съм ги броил, но са хиляди. И работят работа, която негрите от Конго отказват да работят. Имат пари колкото да не умрат от глад. За връщане и пътешествия дума да не става. Транспорта там е скъпичък...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Belial_ написа:

Уау! Опитваш се да замажеш една лъжа, изричайки още по- голяма лъжа и това ти дава основание да наречеш мен лъжец? Нека те осведомя малко аз, от лични впечатления,хем да поразсея догадките ти че Европата съм я виждал само на картата. В град Бирмингам (Англия) и околните села има цяла колония българи, работещи в тамошните фабрики "на повикване". Плаща им се на ден, по минималната ставка. Живеят под наем в полусрутени къщи, без нормални условия за живот. Биват "повиквани" да работят през 2- 3 дни, което ги поставя в такава поза партер, каквато не можеш и да си представиш. Хиляди са. Не съм ги броил, но са хиляди. И работят работа, която негрите от Конго отказват да работят. Имат пари колкото да не умрат от глад. За връщане и пътешествия дума да не става. Транспорта там е скъпичък...

Лъжец. Класически.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, lsmurf написа:

Лично аз имам роднини , приятели и познати в чужбина с които подържам контакти. Нито един не мие чинии или да е слуга на някого. Всички работят нормална работа за нормално заплащане . В никакъв случай не са "по- ниски от тревата" както твърдиш а са достойни хора уважавани от всички. Нещо прекалено си слушал пропагандни брътвежи. Това с ежеминутната вероятност да изхвърчат на улицата без пукната пара в джоба страшно ми напомня старата комунистическа лъжа за потосмукачната система при капитализма. Само че сега просто не вървитес подобни измишльотини защото всеки има близки и познати навън и информация от първа ръка. Естествено че бай Хасан дето не може да чете ако отиде ще мете улиците но човек с истинска професия си намира мястото. Не говоря за тези с купените дипломи дето не знаят за какво точно са си дали парите а за истински подготвените хора. Познавам куп научни работници , инженери , лекари , банкери които работят там със заплати за които повечето от нас могат само да мечтаят. Не ми е ясно как такива хора ще останат "без пукната пара в джоба" .

Ей го и тоя имал роднини, ама клечи тука на баничка и пакет семки...

преди 1 минута, miro20 написа:

Лъжец. Класически.

Другия път ше ги снимам. Те няма къде да идат. А лъжеца на форума е известен на всички...

Ай звънни на роднините, да ти метнат некоя новина от първа ръка... от ЗАПАДА. Смешник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, _Belial_ написа:

Ей го и тоя имал роднини, ама клечи тука на баничка и пакет семки...

Всеки си преценява как иска да живее. Аз не обичам да го правя на чужд гръб - това е . Възрастен съм вече да започвам на ново място пък и обичам банички честно да ти кажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, lsmurf написа:

Всеки си преценява как иска да живее. Аз не обичам да го правя на чужд гръб - това е . Възрастен съм вече да започвам на ново място пък и обичам банички честно да ти кажа.

Знам, знам. За разлика от Мирката, ти умееш да замазваш гафовете... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, знам. За разлика от Мирката, ти умееш да замазваш гафовете... :D

Не знам за какви гафове говориш .Просто подсещам че има хора с различна ценностна система. За мен парите не са първи приоритет . Доста от хората които напуснаха страната ни също не я напуснаха по финансови причини. Познавам хора които имаха добри доходи добър бизнес и имоти тук но напуснаха заради отговорността спрямо децата си. Какво образование получават тук ? Някаква диплома не означаваща нищо. Лошата социална среда също е фактор. Та общо взето хората се спасяват. Ти се опитваш да наложиш тезата че в чужбина спасение няма . Ясно ми е кой налага тази теза. Хора живеещи на чужд гръб които се чувстват застрашени от липсата на "балъци" които да им работят за без пари или да им изкарват заплатите или пенсиите. Ами балъците свършиха приятел - приеми го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, lsmurf написа:

Не знам за какви гафове говориш .Просто подсещам че има хора с различна ценностна система. За мен парите не са първи приоритет . Доста от хората които напуснаха страната ни също не я напуснаха по финансови причини. Познавам хора които имаха добри доходи добър бизнес и имоти тук но напуснаха заради отговорността спрямо децата си. Какво образование получават тук ? Някаква диплома не означаваща нищо. Лошата социална среда също е фактор. Та общо взето хората се спасяват. Ти се опитваш да наложиш тезата че в чужбина спасение няма . Ясно ми е кой налага тази теза. Хора живеещи на чужд гръб които се чувстват застрашени от липсата на "балъци" които да им работят за без пари или да им изкарват заплатите или пенсиите. Ами балъците свършиха приятел - приеми го.

Балъците са като гейовете братле- стават все повече! Разликата между тях не е в начина на размножаване, а че гейовете осъзнават че са гейове и си го признават, а балъците си умират с мисълта, че са най- големите умници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.09.2019 г. в 20:57, _Belial_ написа:

.... при многопо- зли робовладелци от нашенските? От 2 милиона българи зад граница, добре живеят не повече от 20 000. Останалите милион и деветстотин и осемдесе хиляди, живеят като животни и с надежда да се докопат до някакви социални помощи. Без дом, без никаква сигурност и с ежеминутната вероятност да изхвърчат на улицата, без пукната пара в джоба. Същите тези дето не искали да слугинстват на някого, там са по- ниски и от тревата, и са готови да слугинстват на когото и да е.

Даже ги вардят с картечници, да не би някой да им се изплъзне и да се върне у България.

преди 23 часа, lsmurf написа:

Ясно ми е кой налага тази теза. Хора живеещи на чужд гръб които се чувстват застрашени от липсата на "балъци" които да им работят за без пари или да им изкарват заплатите или пенсиите. Ами балъците свършиха приятел - приеми го.

Ша си търсат из маалите - нали са тейни ора: бира, кебабчета, 10лв за глас на изборите; ала ги, па ми надуват главата цигански сватби, да одат от тях да си наемат работници, щото дори лапетиите вече палат за чужбина веднага след абитуриенския.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, insec написа:

Даже ги вардят с картечници, да не би някой да им се изплъзне и да се върне у България.

Що да ги вардят? Ей как го правят ингилизите- вика го на работа на 3 дена веднъж, плаща му 60 паунда и а избегай някъде с тия пари. Та видя докъде ще стигнеш с 60 паунда в Англия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ората на стоп цял свят обиколиха, ти със 60 паунда на 3 дена не можеш се прибра от Англия - силно се съмнявам, че сам си вярваш на басните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _Belial_ написа:

Що да ги вардят? Ей как го правят ингилизите- вика го на работа на 3 дена веднъж, плаща му 60 паунда и а избегай някъде с тия пари. Та видя докъде ще стигнеш с 60 паунда в Англия.

Измисляш си неща и не вярвам да си вярвяш сам в тях. Един самолетен билет от Лондон да София е около 40 паунда. Във Великобритания за 60 паунда надник никой не работи. Така че на никой който желае да се върне проблемът не са му пътните. Проблемът е че хората не желаят и точно заради това че тук е пълно с "тарикати" като теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _Belial_ написа:

Баце, ти да не си някой български пишман тарикат работодател и да ти се  е наложило това лято сам да кълцаш салати и да разливаш ракии,  щото заблудените са избягали на запад и никой не ще да работи за щедрата ти заплата от 800 лв? Че нещо или си заблуден,  или си озлобен,  но в никакъв случай не си обективен.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, lsmurf написа:

Измисляш си неща и не вярвам да си вярвяш сам в тях. Един самолетен билет от Лондон да София е около 40 паунда. Във Великобритания за 60 паунда надник никой не работи. Така че на никой който желае да се върне проблемът не са му пътните. Проблемът е че хората не желаят и точно заради това че тук е пълно с "тарикати" като теб.

Като мен? Аз съм работещ човек! При все че съм с прекаран инфаркт, не съм потърсил и стотинка от скапаната държава, която се чуди как да ме ощави... демократично. Бачкам яко всеки божи ден, за разлика от търтеи като теб и Мирчо. Защото предпочитам да живея, а не да вегетирам слугувайки на чужди господари. Животът продължава до тогава, докато го живееш.

60 паунда чисто! след данъците. в инглатерата нема чалъм да не платиш данъците. А свери си ставките и пак говори. А за самолетен билет София- Лондон, за 40 паунда ще трябва да дебнеш поне половин година, дали ще изскочи неква промоция. Ако не, още половин година. През това време изкарваш по 60 паунда за 3 дни. А да те видя къде ще мърдаш!!! Роб... по- роб и от тези на фараона!

преди 1 минута, Michigan111 написа:

Баце, ти да не си някой български пишман тарикат работодател и да ти се  е наложило това лято сам да кълцаш салати и да разливаш ракии,  щото заблудените са избягали на запад и никой не ще да работи за щедрата ти заплата от 800 лв? Че нещо или си заблуден,  или си озлобен,  но в никакъв случай не си обективен.  

Пробвай с нещо друго. Тва хич не ти се получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _Belial_ написа:

Като мен? Аз съм работещ човек! При все че съм с прекаран инфаркт, не съм потърсил и стотинка от скапаната държава, която се чуди как да ме ощави... демократично. Бачкам яко всеки божи ден, за разлика от търтеи като теб и Мирчо. Защото предпочитам да живея, а не да вегетирам слугувайки на чужди господари. Животът продължава до тогава, докато го живееш.

60 паунда чисто! след данъците. в инглатерата нема чалъм да не платиш данъците. А свери си ставките и пак говори. А за самолетен билет София- Лондон, за 40 паунда ще трябва да дебнеш поне половин година, дали ще изскочи неква промоция. Ако не, още половин година. През това време изкарваш по 60 паунда за 3 дни. А да те видя къде ще мърдаш!!! Роб... по- роб и от тези на фараона!

Аз до този момент не съм взел от държавата 1 стотинка за каквото и да било. На теб не мога да ти вярвам че си направил същото защото освен че си търтей си и лъжец .  Може да видиш цените и да се убедиш че наистина си такъв.

https://www.skyscanner.net/transport/flights/lond/sof?adultsv2=1&childrenv2=&cabinclass=economy&rtn=0&preferdirects=false&oym=1910&iym=&outboundaltsenabled=false&inboundaltsenabled=false&selectedoday=01

Данъци се плащат след като надхвърлиш минимума който там е около 10000 паунда годишно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с нещо друго. Тва хич не ти се получи.

Ми не знам кое не ми се получи, но само пълна шматка ще вярва че млади и в голямата си част образовани хора ще стоят в чужбина да мият чинии или ще работят за без пари, вместо да се върнат в България. Това за социалните помощи в чужбина е приоритет на онези по тъмните българи - патладжаните,  макар че и сред тях има такива, които бачкат.  Всеки сам си преценява дали да отиде навън, да работи за добри пари за сметка на носталгията или да стои тук и да е в свои води със всички недостатъци на държавата ни.  

Има го и третия момент, че и в България могат да се изкарват пари,  но народеца още не е дорасъл за това. 

току-що, lsmurf написа:

Аз до този момент не съм взел от държавата 1 стотинка за каквото и да било.

И грешка правиш - ако можеш да вземеш, вземай.  Не трябва само да даваш,  трябва и да получаваш,  иначе се нарича несправедливост. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, insec написа:

Ората на стоп цял свят обиколиха, ти със 60 паунда на 3 дена не можеш се прибра от Англия - силно се съмнявам, че сам си вярваш на басните.

Поредния селски бек, дето е стигнал само до 2+2=4 и си мисли чисто логически, че 60 паунда в Англия са същото като 120 лева в България. Ти братле си баш контингента на Бирмингам.

Ай, аз утре ще работя. Вие пискайте тука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Michigan111 написа:

... само пълна шматка ще вярва ...

Ми такъв си е - той още у соц пропагандата, колко ужасно зле живеят на запад, па тука цъфтим и вържем светлото бъдеще на човечеството въобще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, _Belial_ написа:

за разлика от търтеи като теб и Мирчо

:balloonburst:

преди 7 часа, lsmurf написа:

Може да видиш цените

Друго си е да се топли със стари фейкове и червена пропаганда. :) 

преди 7 часа, insec написа:

той още у соц пропагандата

Соц пропагандата е като онова уютно , топло , меко чувство на нещо влажно  в гащите.  Не ти се мърда , че да не изчезне топлото и да се размирише, нито ти се става, щото всички ще видят колко струва тази соц пропаганда.

:)

Затова заклетия цоциалист не мърда от позициите си . Не чете друго, не иска история, не иска истини , не иска разсекретяване на документи и т.н. Иска си д аси седи там където е застинал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, lsmurf написа:

Данъци се плащат след като надхвърлиш минимума който там е около 10000 паунда годишно.

Данъците се плащат на секундата, преди да получиш кеша. Ама то се иска да идеш и да видиш, а не да четеш брътвежите на некъв льольо в нета. Истини им се привиждат пък на ти двамцата, дето не са излизали от дупките си да видят кои са им комшиите и имат ли изобщо такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _Belial_ написа:

Данъците се плащат на секундата, преди да получиш кеша. Ама то се иска да идеш и да видиш, а не да четеш брътвежите на некъв льольо в нета. Истини им се привиждат пък на ти двамцата, дето не са излизали от дупките си да видят кои са им комшиите и имат ли изобщо такива.

Защо се изказваш неподготвен. Минималната сума за доход освободен от данък се разделя на 12 за всеки месец и се заплаща данък на парите надхвърлящи тази сума . Минималната сума за която не се дължи данък в мамента мисля че е 12500 лири. Не съм много сигурен защото просто не ме е вълнувало колко точно е затова споменах че е грубо десетина хиляди. Понеже спомена че въпросните хора получават 60 паунда на 3 дни няма как с тези доходи да надхвърлят необлагаемият минимум. Друг е въпросът че за 60 те паунда също лъготиш защото в UK има минимална часова ставка която мисля че е около 9 паунда и нещо и едва ли има работодател който ще си позволи да я нарушава защото глобите са големички. Информацията ми не еот нета а от личен опит . Не съм съвсем пунктуален с цифрите защото когато взимаш многократно над тези суми такива подробности малко те вълнуват. Истината е тази че заплащането в UK е най малкият проблем за специалист който желае да работи там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, miro20 написа:

....

Убу, ама тя така или инак пак си мирише, и толкоз струва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...