Премини към съдържанието
FrynkBG

Висока температура на видеокартата ?

Препоръчан отговор

С nvidia geforce gts 250 1gb съм и май имам проблем с температурата под 55 не съм видял да падне , свалих си CPUID HWMonitor и от там видях .Според вас от какво може да е .. взех я от един човек и при него е била на 35 градуса .. От 2 дена съм с тази карта няма никакви проблеми освен температурата . Драйварите са свалени както трябва , почистена е !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

виж вентилатора дали се върти и ако да на какви скорости и дали е мръсен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти па с тая видеокарта 55 градуса за висока температура ли ги имаш? Оня да не си е мерил неговата температура?

Дишай спокойно. Ти ако видиш моята Nvidia кат пусна един Blu-Ray филм 35-40 гиги  как си са стопля на 65-70 градуса-ум да ти зАйде.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може би защото съм със стара кутия и няма вентилатори :D преди малко на една игрица  стигна до 70градуса 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нищо извън нормалното. Вярно е, че 200 серията е топличка, особено двучиповата карта(мадре мия...). NVIDIA даже пусна един прецакан драйвър, с който абсолютно всички карти с вентилатори почнаха да си прегряват. Що? Ми щото к**елетата спират перки с тоя драйвър. Всичко това само и само 400 серията да изглежда по-хладна при пускането на пазара.

Както и да е. Щом не е 70* С в покой, няма от какво да се притесняваш. Мисълта за кутията също е вярна. Минимум една перка да извежда жега извън кутията и може да видиш някой градус подобрение. В краен случай - нова кутия. Виж Tesseract на deep cool, ако не ти се дават много пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.