Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Помогнете ми със избор на добра надеждна флашка до 8 гб . Не ми трябват повече защото няма за какво да я ползвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами вземаш си една и я използваш. Това е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм с такава идеална е само тя си знае що трансфер е избачкала Transcend Jetflash 730 16GB USB 3.0 TS16GJF730 и аз мислех 8GB но е неизгодна , разликата в цената е много малка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм 32 GB Transcend 770 - почти като твърд диск я ползвам от няколко години (пу-пу)
    Ама ще добавя и една 64GB или с тая (~55лв):
    http://www.ebay.com/itm/371047025660?_trksid=p2050601.m570.l5999&_trkparms=gh1g%3DI371047025660.N36.S1.R2.TR12

или с тая(~40лв):
    http://www.ebay.com/itm/111591691666?_trksid=p2047675.m570.l5999&_trkparms=gh1g%3DI111591691666.N36.S2.R9.TR12

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никога няма да дам 100 лева за една флашка, след като мога да си взема SSD на тази цена или 1 терабайт хард диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам същата като тази от вторият линк на почитаемият ExaFlop ,само че с обем 32 ГБ. Здрава нещотия се оказа.Ползвам я от поне 4 години.През това време издържа многократни презаписи на големи масиви от данни.Ползва се основно за гледане на филми,като почти всекидневно се записват и трият такива на нея.Доста добри скорости на запис и четене.С алуминиев корпус е,доста здрава изработка.

Недостатък-капачето почва да хлопа.Постепенно се изтъркват надписите по нея.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, onogondur написа:

капачето почва да хлопа

Цвят кола не кара... :D 

преди 2 часа, Емил Костов написа:

Никога няма да дам 100 лева

Кой ти иска 100лв.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.