Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добро утро. :)
    Имам следният проблем : ползвам Mozilla Firefox, последната налична версия. От доста време не мога да гледам клипчета в инстаграма през компа. Вчера на фейсбук на лични съобщения ми пратиха клипчета, обаче и те не тръгват. А качените клипчета на стената тръгват. В тубата клиповете си вървят. Странна работа. Викам си тва ще трябва да е от Adobe Flash Player-a.

Тръгнах да го преинсталирам, изтеглих последната налична версия от официалния сайт https://get.adobe.com/flashplayer/. Почна да се инсталира (затворила съм мозилата) и на 50% някъде спира и дава грешка.

Изтеглих няква по-стара версия от замунда, тя се инсталира, обаче пак има този проблем, клиповете от личните съобщения във фейса не тръгват, видеата в инстаграм също. Пробвах с хром-а, там тръгват клипчетата от инстаграм, обаче тези от ЛС във фейс - не.
    С Windows XP Professional; Version 2002; Service pack 3; 32 битовата мисля, че е.
    Дайте съвет какво да правя. :(

Untitled-1.jpg

Редактирано от Ralica92 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вие сте си затворили фирефокс, ама не сте си затворили итернет експлорер! Защото не гледате за кой браузър инсталирате. Само като чух Замунда и ми стана ясно колко компетентно сте подходили. :)

Между другото поддръжка за XP няма! Таква операционна система съществува само в легендите и нямате никакво право да изисквате каквото и да е от разработчици. А те щом не ви помогнат - няма кой друг. :no-no:
    Приятно ползване на XP ;)

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Фейсбука и инстаграм не ползват от доста време флашплеър за клиповете които са в .mp4 формат.

А на самия флашплеър новите версии не съм сигурен дали изобщо могат да се инсталират на XP

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тогава какъв флаш да инсталирам, за да ми вървят клиповете във фейс и инстаграм?
    С това ми тръгват само във фейса (пак е някaкъв напредък).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дори да инсталираш по-стара версия, възможно е да попаднеш на уеб услуга, която няма да тръгне, ако не си с по-новите версии флаш. Така че  - ЧЕСТИТО!

Жалко, че и флаша си отива като услуга въобще! Лека полека започна ликвидацията му и в Edge браузъра е блокиран на пауза при зареждане, независимо дали е в средата. Микрософт казват, че рекламите във флаш формат ще бъдат блокирани. Но покрай тях се блокират и друг вид флашове. :D

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 минути, Mlechko написа:

Вие сте си затворили фирефокс, ама не сте си затворили итернет експлорер! Защото не гледате за кой браузър инсталирате. Само като чух Замунда и ми стана ясно колко компетентно сте подходили. :)

Между другото поддръжка за XP няма! Таква операционна система съществува само в легендите и нямате никакво право да изисквате каквото и да е от разработчици. А те щом не ви помогнат - няма кой друг. :no-no:
    Приятно ползване на XP ;)

Служебен компютър, няма какво да се направи. Вкъщи съм си на седмицата и нямам ядове.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, chetkata написа:

Свалай си ги предварително и след това си ги гледай!!! 

Опитах се да сваля тези от личните съобщения във фейса, но и там греда. :D   Абе ще ги изгледам в нас на личния комп или през телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.