Премини към съдържанието
Mr.n0b0dy

Алтернатива на сайтове за групово закупуване

Препоръчан отговор

Някой знае ли дали има такъв сайт в България? Където се събираха група от хора и така цената на продукта пада. В чужбина има такива сайтове, но забравих найменованието им а и дори да го знам поръчката от там ще излезе златна..

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То точно тва е, че не знаеш къде са качествени продукти. Като не са много популярни сайтовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При колективно пазаруване или аз съм организатора (понеже сред компанията съм единствения който се оправя с английския), или пък използвам форуми. (понеже е едно да си дадеш парите на човек с репутация, друго е на напълно непознат)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А искам да попитам, някой ползвал ли е dostavka-anglia.com и какви са ви мненията относно тях ? Понеже набарах един ваучер -70% за един сайт, но доставят само в UK.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.10.2016 г. в 20:19, niki292002 написа:

А искам да попитам, някой ползвал ли е dostavka-anglia.com и какви са ви мненията относно тях ? Понеже набарах един ваучер -70% за един сайт, но доставят само в UK.

Може да е малко късно ,но . Използвах въпросната фирма за доставка на пратка от Лондон. Пратката беше нов мобилен телефон от ebay.co.uk  .Е дойде от Лондон до София и тук му се изгубиха следите .След 3 месеца (изключително трудна комуникация с тази фирма  или хората в нея ) ,успях да взема някаква компенсация  ,с която естествено не мога да си закупя нов телефон . Така ,че си имайте едно на ум ,ако решите да ги ползвате .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.