Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може ли малко помощ, как да направя буутващо ДВД с backtrack 5 с програмата ImgBurn 

Редактирано от loranst looa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 14 минути, loranst looa написа:

Може ли малко помощ, как да направя буутващо ДВД с backtrack 5 с програмата ImgBurn 

Ако си изтегли .iso файл с  backtrack 5 просто го записваш като образ на диск с ImgBurn

Screen Shot 10-07-16 at 07.25 PM.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

да аз изтеглих това http://***.se/details.php?id=323519&hit=1    значи направо го записвам с Имидж бърн и двд- то става буутващо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, loranst looa написа:

...

И смисъл от проект умрял преди 3 години!?
    Kali e наследника, а в всяко Debian-дистро може да се инсталират хакерските инструменти на backtrack.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Препоръчвам му Ubuntu Linux, а този проект е доста стар

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Батман написа:

Препоръчвам му Ubuntu Linux, а този проект е доста стар

Абе дистрота има много, но аз предпочитам българското и за това имам две: УСУ и Стотинка, и една 10-ка на компютъра си!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от kristiqn2
        Искам да запитам как мога са свържа двд-то към лаптопа, когато го свържа с aux ми работят само 2 от колонките, а искам да работят всички+баса?
      • от Планимир Петров
        Здравейте, къде в София могат да ми  свалят на диск едни записи от видео касета и какви са цените орентировъчно. Благодаря предварително
      • от Александър Василчев
        Здравейте! Имам проблем с linux, не зависимо с, кой съм не ми се отварят някой дискове (опитвал съм само с dvd). Това се случи след като преминах на linux os. Преди това си ми ги отваряше без проблем, но сега не ми позволява да ги отворя или да правя каквото и да е било с тях! В програмата "дискове" в опция -more actions ми позволява само да натисна "Create disk image" и "Benchamark" и нищо повече! Ето и линк към снимка от програмата "Дискове - Disks" - http://prikachi.com/images/563/7329563y.png . Ако можете да ми обясните какво да направя, за да се оправи този проблем на прост език, понеже не разбирам много от linux, бих ви бил много благодарен!
      • от David Vladislavov
        Здравейте приятели.
        Наскоро си купих камера която записва на мини двд диск става въпрос за Sony DCR-DVD105.
        Та въпросът ми   е  кои диск е по добър за камерата скоростта  2х 4х 8х и каква е разликата.
        И кой диск е най добър не става въпрос за марка а за DVD-R или DVD+RW знам кой за какво е, а въпросът е за качеството  имали разлика на картината.И друг въпрос. Да речеме че снимам с диск двд-р и го презапиша на двд+р от 4.7гб ще е проблем ли.

Ще сам Благодарен на всеки който се включи.
      • от Ivan Zarkov
        Домашното ми кино " Philips LX3900SA " се включва и 5 секунди след това се изключва. Значи аз със свързал ДВД-то към компютъра и го използвам като колони много е добро киното е 5+1. Влючвам ДВД-то и започва да зарежда и щом зареди изписва Standby и се изключва, вадих го чистих го отварях го пак го чистих вчера си работеше перфектно и сутринта като го включих стана така и от тогава е така моля ви помогнете ми много ми е важно .. Благодаря предварително!!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.