Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Свалил съм кората на Opel Astra G Combi. Четох търсих преди това, но не намерих обяснение как се демонтира таван за моя опел или подобен. Беше ужасна мъка при положение че никога не съм свалял таван на каквато и да е кола. Тези мъки минаха и сега предстои да мисля с какво лепило да лепя изкуствената кожа 

Лепилата за които чух че са подходящи и ефективни за целта са: BISON, ХЕЛМЕТЕКС CM-43, СЕЛТ Полихлоропреново и ПРОМА. Само не съм чувал за Denlaks Т-5446. Понеже искам да поръчам от едно място лепилото и изкуствената кожа, та избора за лепилата в този магазин е Denlaks Т-5446. Някой чувал ли е за такова лепило, а и също се чудя дали няма да е по-добре ако залепя преди кожата тънък лист от вида на дунапрена. То това не е дунапрен но е подобно, само дето мисля че е по здраво. При шумоизолации мисля че се ползва този материал

image.php?file_id=7363&.jpg

Та заслужава ли си мъката да се вкарвам в такива мъки, при положение че в багажника имам едно зверче на пайнер, няма ли да е подходящо тъй и тъй съм свалил тавана да направя 2в1. Сигурно ще ми препоръчате да го залепя на ламарината преди кората което няма да има нищо общо с кората и кожата, пък и без това май няма да се намира такъв размер понеже са на къси парчета? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има безцветни лепила за кожи и тапицерия, които не оставят петна. Продават се в магазините на Ем Комплект Дружба 0884333261

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря все пак на отзовалите се. Но си го направих с оригиналния плат(всъщност не ми се занимаваше и го дадох на тапицер) а пък люка сам си го залепих с плат. Използвах  Denlaks Т-5446 за люка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.