Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблеми с изтриването на една папка. Изтрих съдържанието в нея, но не ми позволява да изтрия самата папка, нито да и прейменувам името. Ккаво да направя, че да я премахна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Опишете къде се намира папката,също така кажете с администраторски права ли опитвате да направите това изтриване.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Папката се намира на работния плод. И не, не с администраторски права. Ето малко представа за това, какво ми излиза, когато искам да итрия тази папка.

22.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 16 минути, cvetiss написа:

Здравейте! Имам проблеми с изтриването на една папка. Изтрих съдържанието в нея, но не ми позволява да изтрия самата папка, нито да и прейменувам името. Ккаво да направя, че да я премахна?

За най-сигурно следвай съветите на тази рускиня в този видео урок:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 минути, Без умствен капацитет написа:

Получи се с тази програмка. Благодаря на всички ви за помощта! :)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обикновенно, рестарта оправя работата. Това се случва, защото някой процес работи по тоя файл/папка и за това не ти дава да триеш.  Unlocker-a е чудесна алтернатива.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Unlocker е добра програма, но и с нея трябва да се внимава. Иначе подобни грешки освен от омазани права или ако някой процес използва папката, се получава при "счупена" файлова система или преинуване на файла със символи, които не се поддържат от Windows Explorer (например при сваляне на някой торент и задаване ръчно на някакво име, което съдържа такива символи, то ще се съхрани в желаната папка със зададеното от програмата за сваляне на торенти име и след това за изтриването му трябва да се използва външен файлове мениджър или дори анти-рууткит инструмент като PCHunter, GMER или WIN64AST). ;)

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.