Премини към съдържанието
sten90

Трябва ми малко помощ за географски ограничен сайт

Препоръчан отговор

Забавният момент в случая е, че в името на сайта има BG, но от България по принцип не се отваря. Знам, че има различни начини да се излъже системата, че не си "тук", а "там", но досега не ми е трябвало толкова и не съм се интересувал по-подробно. Доскоро за целта използвах phproxysite.com, но в някакъв момент като опитам да отворя нещо след началната страница на въпросния сайт и ми излиза надпис "Изчакайте да проверим браузъра" и започват да се въртят едни сини кръгчета...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Страшно обяснение!! И кой е този загадъчен сайт, който има BG в името си? Също така може да се обърнете към поддръжката на домейна. Там най-точно ще кажат какъв е проблема и защо не се отваря. А има вероятност системния администратор на фирмата, в която работиш умишлено да е забранил този сайт.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, sten90 написа:

Забавният момент в случая е, че в името на сайта има BG, но от България по принцип не се отваря. Знам, че има различни начини да се излъже системата, че не си "тук", а "там", но досега не ми е трябвало толкова и не съм се интересувал по-подробно. Доскоро за целта използвах phproxysite.com, но в някакъв момент като опитам да отворя нещо след началната страница на въпросния сайт и ми излиза надпис "Изчакайте да проверим браузъра" и започват да се въртят едни сини кръгчета...

Добре,кажи кой е тоя сайт,много си параноичен,или сайта е ....

Хубаво.Твоя работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има ли значение наистина? Сайтът е rarbg и предполагам, че е ограничен по някакви законови съображения. Аз съм си администратор, няма фирма в случая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, sten90 написа:

Има ли значение наистина? Сайтът е rarbg и предполагам, че е ограничен по някакви законови съображения. Аз съм си администратор, няма фирма в случая.

Има достатъчно информация как да отваряш подобни сайтове.Това тука мисля,че не се обсъжда.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, sten90 написа:

С tor browser се отваря нормално.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, sten90 написа:

Хаха този сайт наистина е специален , да не може да се влезе в него от България по нормален начин , но има как стига човек да има желнието да търси a и между другото сайта няма нищо общо с България :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При мен се отвори нормално!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 36 минути, Azhen написа:

Хаха този сайт наистина е специален , да не може да се влезе в него от България по нормален начин , но има как стига човек да има желнието да търси a и между другото сайта няма нищо общо с България :D

Сайтът не е по-различен от "Маймунда",нищо по-различно,протоколи и различни браузери,достъпен е винаги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Емил Костов написа:

При мен се отвори нормално!

Зависи от доставчика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

тоя сайт е некъв  некадърно направен  в час по трудово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, sten90 написа:

Забавният момент в случая е, че в името на сайта има BG,

BG  може да значи много неща а създателите на сайта да не знаят че съществува  държавичката България и като съкращението и е BG както ти не знаеш  че om  е съкръщението на Оман и всеки сайт  със сричката om   в заглавието трябва да има нещо общо с Оман .... според твоята логика ......

те бачка си екстра аре чупка http://rar.bg/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Коментарите за дизайна на сайта и за собствениците му не са ми от полза. За момента имам частично решение на проблема - благодарение на Илиян Георгиев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Yvan Sergeev написа:

те бачка си екстра аре чупка http://rar.bg/

rarbg.to! И с TorBrowser се отваря нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, simtech написа:

rarbg.to! И с TorBrowser се отваря нормално.

най накрая изплюхте камъчето за цялото име на супер тайния сайт >.... e  тоя е по-таен....https://thepiratebay.org/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

rarbg.to не работи, rar.bg работи.. до колкото разбирам rar.bg е домейна щом има бг в него. ОСвен това .to е домейн разширение което струва около 100 лв., ако е бг сайт, не виждам логика някой да се охарчи толкова след като .бг е около 50 лв... Ама знам ли...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на Tuesday, October 11, 2016 в 19:05, callpchelp написа:

rarbg.to не работи, rar.bg работи.. до колкото разбирам rar.bg е домейна щом има бг в него. ОСвен това .to е домейн разширение което струва около 100 лв., ако е бг сайт, не виждам логика някой да се охарчи толкова след като .бг е около 50 лв... Ама знам ли...

Работи си rarbg.to - ето ти го с IP като за UK и както се вижда изобщо не е като rar.bg

rarbg.jpg

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 22 минути, ined написа:

Работи си rarbg.to - ето ти го с IP като за UK и както се вижда изобщо не е като rar.bg

rarbg.jpg

Не съм казал, че е същото. Имах предвид, че не знам, кой от двата е. Така и не се уточни за кой става въпрос. Само предположих, че може да е рар.бг... а този с .то все още не работи при мен. Не съм пробвал през прокси, но нормално не ми се отваря никъде.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

заключете темата автора е марсианец  да прочете малко книги за домейните първо след това да отваря теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на ‎13‎.‎10‎.‎2016‎ г. в 0:58, Yvan Sergeev написа:

заключете темата автора е марсианец  да прочете малко книги за домейните първо след това да отваря теми.

Yvan Sergeev    399

• kaldata НЕприятел
    • pip_5.png.64391c21a929bb930b250fd6a68193

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.