Премини към съдържанието
Свилен Т

Гугъл установява странен трафик от мрежата ми

Препоръчан отговор

От няколко дена имам странен проблем.При опит да използвам Гугъл се отваря страница с надпис,гласящ,че е установен странен трафик от мрежата ми.Искат да въведа код,за се се уверят,че не съм робот.

Има ли начин да разбера какво/кое генерира този трафик и съответно да го отстраня?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето ти малко информация. Линк1 и Линк2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Емил Костов написа:

Ето ти малко информация. Линк1 и Линк2

Може ли на български език  ? Защото и при мен вече започна доста често да ми излиза това съобщение. Браузъра ми е Google Chrome.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това се получава ако търсиш прекалено често. Например ползваш подсказките на браузера, които са част от динамичното търсене. Тогава браузерът постоянно изпраща информация към гугъл относно търсенето, дори и при промяна на буква.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 38 минути, VipKokata написа:

Може ли на български език  ? Защото и при мен вече започна доста често да ми излиза това съобщение. Браузъра ми е Google Chrome.

Ще го преведа, но утре. Напомни ми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, Свилен Т написа:

Искат да въведа код,за се се уверят,че не съм робот.

гуглето слагат бисквитка и ако не си приел споразумението в търсачката, ще ти се появява това
    така че, изчисти си бисквитките и когато ползваш гуглето, приеми споразумението

пп

аз, често си чистя бисквитките  със Ccleaner и след всяко почистване ми иска отново споразумение

Ново Bitmap изображени2е.jpg

Редактирано от Цинго Манго Фук (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, Цинго Манго Фук написа:

гуглето слагат бисквитка и ако не си приел споразумението в търсачката, ще ти се появява това

пп

аз, често си чистя бисквитките  със Ccleaner и след всяко почистване ми иска отново споразумение

Ми нормално да ти го показва, след като триеш бисквитките. Ако добавиш в CCleaner, google.bg като изключение. няма да ти показва това съобщение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 часа, Цинго Манго Фук написа:

пп

CCleaner не съм го пускал от доста време,освен това когато го пускам,нарочно си държа браузъра отворен,за да не могат да се трият бисквитки,истории и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Свилен Т написа:

CCleaner не съм го пускал от доста време,освен това когато го пускам,нарочно си държа браузъра отворен,за да не могат да се трият бисквитки,истории и т.н.

е, сега се налага да го затвориш и да чистиш ....ъ-ъ-ъ... нали не си робот:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 9.10.2016 г. в 0:28, Емил Костов написа:

Ще го преведа, но утре. Напомни ми!

Напомняне 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.