Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

намерих телефон Alcatel 5065D pop 4+ в Италия...Не мога да го активирам по никакъв начин..иска ми GOOGLE Account и когато го въведа го отхвърля! Не мога да отворя меню по никакъв начин. Единствено при рестартиране на апарата, мога да въвеждам номера, както и да проведа разговор!

Рових се много из нета, но не мога да се ориентирам! Какво трябва да направя...помогнете ми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствено начин е reset до фабрични настройки, предиш го като нов.

преди 23 минути, Person написа:

Единствения начин е reset до фабрични настройки, правиш го като нов.

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Person написа:

Единствено начин е reset до фабрични настройки, предиш го като нов.

Предполагам е правил reset до фабрични настройки и му иска Google акаунт. От Lollipop нагоре, при фабрични настройки, гугъл иска предишния акаунт с който е влизано в устройството. Това може да се заобиколи, но нямам желанието да съдействам, понеже телефона реално не е на автора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефонът е загубен и намерен извън България! Какъв е проблемът да ми бъде помогнато да го накарам да работи? :no-no: Не разбирам...niki292002?
Така или иначе, ако не мога сам да го подкарам...ще го нося някъде, за да го оправят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.