Премини към съдържанието
geng

Проблем с пренасочване към други страници и изскачащи реклами

Препоръчан отговор

Здравейте, след като сте ми помагали преди, отново ще помоля за помощ с почти същия проблем, както преди, а именно, появяват се досадни реклами на китайски момичета, а също и пренасочване към други страници. Също така, вчера имах проблем с гледане на видео от фейсбук , а също не ми тръгва видео от play.novatv.bg, където само до преди три дена можех да си гледам. Сканирала съм с Malwarebytes, а също и с Advcleaner, който ми показа няколко зарази по Chrome, след което деинсталирах  Chrome, а после отново го инсталирах, след което вече могат да се гледат видеа, но не и от play.novatv.bg . Останалите проблеми и изскачащи реклами и пренасочване към друга страница също си останаха. Надявам се отново да ми помогнете да си изчистя компа от досадните вредители. 

Сканирах с frst, прилагам получените логове.

FRST.txt

Addition.txt

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Логовете изглеждат наред. Може ли да публикувате и лог файловете от Adwcleaner и Malwarebytes Anti-Malware за да видя какво е било премахнато?

Колкото до Google Chrome изтрийте следната добавка от него (ако не знаете как пишете):

CHR Extension: (Chrome Media Router) - C:\Users\PC\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\pkedcjkdefgpdelpbcmbmeomcjbeemfm [2016-10-09]

След това пишете какво е положението.

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, след като изтрих посочената от вас папка, мога да ви кажа че проблема си остана, дори като че ли още повече китайски момичета и момчета вече ми се появявят като реклама...:mad:. А също така не тръгва и видео от Novaplay...

Не съм сигурна ,че съм намерила правилните лог файлове от предишните сканирания, но ще  пусна по-надолу това, което съм намерила:

mbam-log.txt

AdwCleaner[S2].txt

AdwCleaner[C2].txt

Редактирано от geng (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност това не е папка, а разширение (добавка в Google Chrome). Те се премахват по друг начин:

За да премахнете разширение от Google Chrome:

1. Отворете Chrome.
  2. Кликнете върху „Още“ Още.
  3. Изберете Още инструменти и след товаРазширения.
  4. Кликнете върху иконата на кошче Премахване до разширението, което искате да премахнете.
  5. Кликнете върху Премахване.

Ако разширението има икона в лентата с инструменти на Chrome, можете да кликнете с десен бутон върху иконата и да изберете Премахване от Chrome.

https://support.google.com/chrome_webstore/answer/2664769?hl=bg

Иначе в публикуваните лог файлове не виждам нещо, кой знае какво изтрито. Лог файла от Malwarebytes предполагам не е този, защото този е чист, а лог файла от Adwcleaner е намерил безобидни неща.

Пробвахте ли да преинсталирате браузърите? Може ли да направите една снимка (screenshot) на проблемните пренасочвания? Системата зад рутер ли е? Аз мисля, че е (192.168.1.1), но все пак да попитам. Може той да е засегнат и да се наложи да се променят DNS сървърите в настройките на рутера и да се запаметят промените.

За да премахнем добавкате и да ви улесня направете следното:

Изтеглете edit-text.giffixlist.txt и го запазете на десктопа.
Стартирайте FRST.exe и натиснете бутона Fix веднъж!
След като приключи, ако ви поиска рестарт - съгласете се. След рестарта публикувайте лог файла - fixlog.txt, който ще се създаде след работата на програмата.

Внимание: Скрипта е създаден за текущата система. Да не се ползва за други системи с подобни проблеми!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви кажа какво успях да свърша: Първо-Изтеглих скрипта, стартирах FRST.EXE, прилагам получения файл .

2. Не успях да направя  screenshot на пренасочването, защото на клавиатурата и не мога да намеря PrintScrean, нито нещо подобно...В крайна сметка направих снимка с телефона, която добавям

3. Проблемът, който е притеснява не е изчезнал

14658258_10202367202656827_460711267_n.jpg

Fixlog.txt

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както споменах добре е да видите настройките на рутера (DNS адресите) и да зададете ръчно например тези на Google (8.8.8.8 и 8.8.4.4)

NUku0Xz.png

След това пишете дали проблема остава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Промених настройките на рутера с тези, които сте ми дали, същите картинки, дори повече ми се появяват, и двата проблема си останаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди тази стъпка е добре да запазите отметките, паролите и други важни настройки, които имате в Google Chrome, защото ще възстановим настройките му по подразбиране (все едно сме го преинсталирали);

Изтеглете ZOEK (by Smeenk) и да го запишете на вашия работен плот
Временно деактивирайте вашата антивирусна и антишпионска защита - инструкции при необходимост ще намерите тук

• Щракнете с десния бутон върху тази икона  51a612a8b27e2-Zoek.pngи изберете RunAsAdmin.jpg Run as Administrator, за да стартирате инструмента.
  • Изчакайте търпеливо, докато  се появи  главната конзола (може да отнеме минута или две).

52b6de58f1952-Zoek_Startpagina_5.0.0.0.P

• В главния прозорец, моля поставете в следния скрипт:
Цитат

createsrpoint;
IEDefaults;
FFDefaults;
CHRDefaults;
autoclean;

• Уверете се, че  опцията Scan All Users е маркирана.
  • Натиснете Run Script и изчакайте. Сканирането може да отнеме няколко минути.
  • Когато сканирането приключи, ще се отвори лог файл с име zoek-results.
  • Ако е необходимо рестартиране, той ще се отвори след това.
  • Копирайте съдържанието му в следващия си отговор.

Пишете след това дали проблема остава.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, сега успях да видя какво става с лаптопа ми. Исках да изпълня следващите ви указания, но преди това погледнах пак дали са останали проблемите. За моя изненада вече не ми се пренасочват страниците, не ми излизат реклами на момичета, а също и мога да гледам Nova play. Явно, след промяната на настройките на рутера от вчера и рестарта на компа се е изчистил проблема, за което много ви благодаря. 

Всъщност не съм използвала Zoek, малко се затрудних със спирането на антивирусната, макар че има указания, но те не ми помогнаха, защото при мен Avast не се показва по същия начин...  Ако е необходимо да се направи, ще се помъча пак, но все пак да ви кажа, че последно преди да ви пиша бях деинсталирала Chrome и пак го инсталирах...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Радвам се да чуя, че проблема е изчезнал. Да, това е често срещан проблем. Модерните потенциални нежелани приложения често променят настройките на рутера и той служи като точка на разпространение на рекламните сайтове. Но има и още по-хитри паразити, при които дори преинсталирането на браузърите не помага, защото самата система е заразена и ако не бъде почистена веднага след преинсталацията на браузърите, инфекцията ги заразява наново и става омагьосан кръг. При вас обаче нямаше налична инфекция в системата и това ме насочи към рутера. Има и трети вид гадини, които променят самите файлове използвани от браузърите без да внасят други следи по системата за да се затрудни тяхното откриване и почистване и тогава решението е наистина преинсталация на браузърите като преди това бъдат направени две неща - 1. Да се спре синхронизацията на акаунта ви в браузъра с облака, защото ако е активен, то тогава е направено резервно копие на заразения акаунт и след преинсталация на браузъра като се извърши новата синхронизация браузъра бива инфектиран наново от заразеното резервно копие и 2. добре е браузърите да се деинсталират с програма от сорта на GeekUninstaller или Revo Uninstaller за да може да се почистят всички налични остатъци от тях преди да се инсталират наново. При вас нямаше симптоми за тези зарази...всичко сочеше към похитени настройки на рутера.

В такъв случай сканиране с Zoek вече не е необходимо. Добре е все пак към браузъра да инсталирате и добавка за блокиране на онлайн реклами като uBlock Origin или Adblock Plus.

Ако имате още въпроси ги задайте, ако ли не ще маркирам случая като решен и ще ви дам финални препоръки. ;)

Поздрави!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, благодаря ви много за помощта, радвам се, че не ми е бил много забатачен компа този път...   ще си  инсталирам и добавка за блокиране на онлайн реклами. Засега нямам какво друго да питам.

Благодарна съм ви, че ми помогнахте.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Желателно е да смените паролата на рутера си за достъп до настройките (каквато искате, само да не е admin за потребителско име и admin за парола + си сложете добра парола за безжичната мрежа), като си ги запишете на удобно за вас място за да не ги забравите.

Ето малко финални препоръки: (Не е задължително да ги прилагате всичките, а само тези, които сметнете за необходими. Направете обаче една нова точка за възстановяване докато всичко работи преди да започнете да прилагате съветите):

http://windows.microsoft.com/bg-bg/windows7/create-a-restore-point

1. За да почистим използваните от нас инструменти направете следното:

Изтеглете Delfix.exe и го стартирайте. Сложете отметка пред Remove disinfection tools и Purge system restore (трябва да има такава по-подразбиране, но все пак да си кажа) => натиснете бутона Run. Инструмента ще се самоизтрие след като приключи своята задача!

Ако има папки, които не са се изтрили след гореспоменатите процедури пишете и ще ги премахнем ръчно. Изтрийте и обектите от карантината на Malwarebytes Anti-Malware.

2. Проверете за стари приложения с помощта на PatchMyPC (преносима програма) или с програмата Secunia Personal Software Inspector (изисква инсталация).

3. Инсталирайте Unchecky за да се предпазите от адуер по време на инсталацията на даден софтуер.

4. За защита от криптовирусите, освен обновяване на ОС и антивирусната програма е добре да имунизирате системата си с CryptoPrevent и профила Maximum Protection: (Не използвайте последната опция, защото още не работи коректно).

mtBkCIZ.jpg

Ако имате проблеми с инсталацията на програми след използването на CryptoPrevent вижте следните съвети както и тези.

Не забравяйте да изключите и Autorun в Windows, защото криптовирусите могат да се настанят и на външните дискове и флашки и да заразят информацията на тези носители при свързването им с инфектирана система и след това да заразят и други системи при свързването на външните дискове към други компютри (и така да го предадете и на тях). Microsoft са създали автоматичен инструмент за целта => MSFixIt. Добре е също така след като вкарате външния диск дори и при спрян Autorun просто да сканирате буквата на устройството с обновена антивирусна програма преди да започнете да прехвърляте данни от и към външния диск.

Има и други програми, но са главно за напреднали потребители и няма да се спирам много задълбочено на тях, защото са сравнително по-сложни за употреба на средностатистическите потребители.. Затова ще ги пропусна. Добре е да не се спира System RestoreFile History в Windows 8), да не се спира UAC - User Account Control (даже да се направи на максималното ниво на защита), да не се спира SmartScreen (наличен само в Windows 8), да се внимава с прикачените файлове към електронната поща. Добра идея е и да забраните скриптовете, ако не използвате такива с помощта на инструмента - Noscript.exe. Стартирайте го и изберете Disable. Ако ви потрябва да стартирате някога (js или vbs файлове, просто стартирайте инструмента и го направете на Enable). Добре е да се внимава и с PDF файловете (повечето програми позволяват да се изключи java script в PDF четците, да се забрани на PDF файловете да стартират външни програми и да комуникират с интернет и прочие), да се внимава с офис файловете за макрос вируси и експлоити (пак може да се затегне сигурността от настройките на офис пакетите), добре е да се внимава за файлове с двойни разширения (например ако в My Computer => Tools => Folder Options => не е премахната отметката пред "Hide extensions for known file types" ако свалите даден файл от интернет с името image.exe.jpg, вие ще го видите като image.jpg, но всъщност файла ще е image.exe и щом го стартирате това ще задейства и вируса).

5. Добра идея е да инсталирате Malwarebytes Anti-Exploit и Malwarebytes Anti-Ransomware за да си осигурите спокойствие при сърфиране. Трудночко е, но просто няма как. Потребителите трябва да се научат да проявяват бдителност и хигиена при сърфиране.

6. За подобряване на производителността (ако системата ви се вижда мудна) вижте следните няколко теми:

Оптимизиране на Windows с цел по-добра производителност

Ръководство за поддръжка на Windows (XP, Vista и 7) [Revision 2.0]

Какво да направя, ако компютърът ми работи бавно

7. Проверете системата си актуални драйвери от сайтовете на производителите на компонентите ако ви се занимава (не използвайте програми за автоматично обновяване на драйверите за да си спестите главоболията после) и направете пълна проверка за гадини с наличната ви антивирусна програма за всеки случай.

8. Винаги правете бекъп на важните си документи на външни носители и за не толкова ценните неща на cloud услуги. Научете се да не инсталирате програми от съмнителни източници. Добра идея е да се научите да си създавате огледални образи на текущото работещо състояние на дяла на който се намира Операционната Система. Възстановяването на такъв образ при нужда в пъти по-лесен и бърз начин за връщане на работещото състояние на системата от преинсталация или опит за ръчно премахване на даден проблем. Такъв образ може да се създаде с външна програма като Macrium Reflect Free. Можете да видите и тази тема

Поздрави и усмихната седмица! Ще маркирам случая като решен! :bye1:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите, ще опитам да изпълня поне някои от тях и ще сменя паролата на рутера...Желая ви всичко най-хубаво, поздрави! :):happy-minion:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Йорданка Т. Иванова
      Здравейте, при опит за възстановяване на системата към предишна дата, Avast направи пълно сканиране на компютъра и ми премести в клетка заразените файлове.
      Има ли възможност да се почисти компютъра от въпросните заплахи и съответно да си възстановя файловете, най-вече тези /ако има такива/, които са необходими за правилното функциониране на системата.
      П.П.: Пълен лаик съм на тема антивирусни програми.
      Нов Microsoft Office PowerPoint Presentation.pptx

Ето го резултата от файла FRST

Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x64) Version: 24.10.2018
      Ran by Rosko (administrator) on ROSKO-PC (28-10-2018 14:36:09)
      Running from C:\Users\Rosko\Downloads
      Loaded Profiles: Rosko (Available Profiles: Rosko)
      Platform: Windows 7 Ultimate (X64) Language: Български (България)
      Internet Explorer Version 8 (Default browser: Chrome)
      Boot Mode: Normal
      Tutorial for Farbar Recovery Scan Tool: http://www.geekstogo.com/forum/topic/335081-frst-tutorial-how-to-use-farbar-recovery-scan-tool/
      ==================== Processes (Whitelisted) =================
      (If an entry is included in the fixlist, the process will be closed. The file will not be moved.)
      (Intel Corporation) C:\Windows\System32\igfxCUIService.exe
      (AVAST Software) C:\Program Files\AVAST Software\Avast\AvastSvc.exe
      (Windows (R) Win 7 DDK provider) C:\Program Files (x86)\Qualcomm Atheros\Bluetooth Suite\AdminService.exe
      (Baidu, Inc.) C:\Program Files (x86)\Baidu Security\Baidu Antivirus\5.6.2.147365.0\BAVSvc.exe
      (Baidu, Inc.) C:\Program Files (x86)\Baidu Security\Baidu Antivirus\5.6.2.147365.0\BHipsSvc.exe
      (Intel) C:\Program Files (x86)\Intel Driver Update Utility\DSAService.exe
      (Qualcomm®Atheros®) C:\Program Files (x86)\Qualcomm Atheros\Bluetooth Suite\BtvStack.exe
      (Synaptics Incorporated) C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exe
      (Realtek Semiconductor) C:\Program Files\Realtek\Audio\HDA\RAVCpl64.exe
      (Intel(R) Corporation) C:\Program Files\Intel\iCLS Client\HeciServer.exe
      (Baidu, Inc.) C:\Program Files (x86)\Baidu Security\Baidu Antivirus\5.6.2.147365.0\BavTray.exe
      (Intel) C:\Program Files (x86)\Intel Driver Update Utility\DSATray.exe
      (AVAST Software) C:\Program Files\AVAST Software\Avast\AvastUI.exe
      () C:\Program Files\Intel Driver Update Utility\SUR\SurSvc.exe
      (TeamViewer GmbH) C:\Program Files (x86)\TeamViewer\TeamViewer_Service.exe
      () C:\Program Files (x86)\CalendarTool\2.0.0.1000176\CalendarServ.exe
      () C:\Program Files (x86)\CalendarTool\2.0.0.1000176\calendar.exe
      (Microsoft Corporation) C:\Windows\Microsoft.NET\Framework64\v3.0\WPF\PresentationFontCache.exe
      (Baidu, Inc.) C:\Program Files (x86)\Baidu Security\Baidu Antivirus\5.6.2.147365.0\bavhm.exe
      (Intel Corporation) C:\Windows\System32\igfxEM.exe
      (Intel Corporation) C:\Windows\System32\igfxHK.exe
      (Synaptics Incorporated) C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPHelper.exe
      () C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\esrv.exe
      (Intel Corporation) C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Management Engine Components\DAL\jhi_service.exe
      (Intel Corporation) C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Management Engine Components\LMS\LMS.exe
      () C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\esrv_svc.exe
      () C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\esrv.exe
      (Google Inc.) C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe
      (Baidu Inc.) C:\Program Files (x86)\Baidu Security\Baidu Antivirus\bavadvtools2\8C8AEEC1-5166-4CE7-BBAD-7C37409D0C73\tool\bdMiniDownloaderGB_BAV-Mini_32_1002.exe
      (Baidu Inc.) C:\Users\Rosko\AppData\Local\MiniService\MiniService.exe
      (Viber Media S.à r.l.) C:\Users\Rosko\AppData\Local\Viber\Viber.exe
      () C:\Program Files\Realtek\Audio\HDA\FMAPP.exe
      ==================== Registry (Whitelisted) ===========================
      (If an entry is included in the fixlist, the registry item will be restored to default or removed. The file will not be moved.)
      HKLM\...\Run: [SynTPEnh] => C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exe [2778352 2014-01-24] (Synaptics Incorporated)
      HKLM\...\Run: [RTHDVCPL] => C:\Program Files\Realtek\Audio\HDA\RAVCpl64.exe [13672304 2014-03-21] (Realtek Semiconductor)
      HKLM\...\Run: [AvastUI.exe] => C:\Program Files\AVAST Software\Avast\AvLaunch.exe [242392 2018-10-18] (AVAST Software)
      HKLM-x32\...\Run: [Baidu Antivirus] => C:\Program Files (x86)\Baidu Security\Baidu Antivirus\5.6.2.147365.0\BavTray.exe [2553328 2015-07-14] (Baidu, Inc.)
      HKLM-x32\...\Run: [DSATray] => C:\Program Files (x86)\Intel Driver Update Utility\DsaTray.exe [132856 2017-05-18] (Intel)
      HKLM\...\Policies\Explorer\Run: [BtvStack] => C:\Program Files (x86)\Qualcomm Atheros\Bluetooth Suite\BtvStack.exe [133760 2013-12-24] (Qualcomm®Atheros®)
      HKU\S-1-5-21-749869763-3409154425-2811610640-1000\...\Run: [Viber] => C:\Users\Rosko\AppData\Local\Viber\Viber.exe [36762184 2018-10-22] (Viber Media S.à r.l.)
      HKU\S-1-5-21-749869763-3409154425-2811610640-1000\...\MountPoints2: {c4a92fbb-e173-11e7-9426-f8a963743fcb} - G:\LG_PC_Programs.exe
      ==================== Internet (Whitelisted) ====================
      (If an item is included in the fixlist, if it is a registry item it will be removed or restored to default.)
      Tcpip\Parameters: [DhcpNameServer] 172.16.1.1
      Tcpip\..\Interfaces\{2FB69C23-4CBD-4252-994A-27D31EDC0D6D}: [DhcpNameServer] 172.16.1.1
      Internet Explorer:
      ==================
      HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = about:blank
      HKLM\Software\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = about:blank
      HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = 
      HKLM\Software\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = 
      HKU\S-1-5-21-749869763-3409154425-2811610640-1000\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = hxxp://www.microsoft.com/isapi/redir.dll?prd=ie&ar=iesearch
      HKU\S-1-5-21-749869763-3409154425-2811610640-1000\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = about:blank
      HKU\S-1-5-21-749869763-3409154425-2811610640-1000\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page Redirect Cache = hxxp://www.msn.com/?ocid=iehp
      Filter: deflate - {8f6b0360-b80d-11d0-a9b3-006097942311} - C:\Windows\system32\urlmon.dll [2009-07-14] (Microsoft Corporation)
      Filter-x32: deflate - {8f6b0360-b80d-11d0-a9b3-006097942311} - C:\Windows\SysWOW64\urlmon.dll [2009-07-14] (Microsoft Corporation)
      Filter: gzip - {8f6b0360-b80d-11d0-a9b3-006097942311} - C:\Windows\system32\urlmon.dll [2009-07-14] (Microsoft Corporation)
      Filter-x32: gzip - {8f6b0360-b80d-11d0-a9b3-006097942311} - C:\Windows\SysWOW64\urlmon.dll [2009-07-14] (Microsoft Corporation)
      FireFox:
      ========
      FF DefaultProfile: 2csmqmsd.default
      FF ProfilePath: C:\Users\Rosko\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\2csmqmsd.default [2018-07-05]
      FF Homepage: Mozilla\Firefox\Profiles\2csmqmsd.default -> about:blank
      FF Extension: (Avast SafePrice) - C:\Users\Rosko\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\2csmqmsd.default\Extensions\sp@avast.com.xpi [2018-10-18]
      FF Extension: (Avast Online Security) - C:\Users\Rosko\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\2csmqmsd.default\Extensions\wrc@avast.com.xpi [2018-10-18]
      FF Plugin: @adobe.com/FlashPlayer -> C:\Windows\system32\Macromed\Flash\NPSWF64_31_0_0_122.dll [2018-10-09] ()
      FF Plugin-x32: @adobe.com/FlashPlayer -> C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash\NPSWF32_31_0_0_122.dll [2018-10-09] ()
      FF Plugin-x32: @intel-webapi.intel.com/Intel WebAPI ipt;version=4.0.5 -> C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Management Engine Components\IPT\npIntelWebAPIIPT.dll [2013-12-10] (Intel Corporation)
      FF Plugin-x32: @intel-webapi.intel.com/Intel WebAPI updater -> C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Management Engine Components\IPT\npIntelWebAPIUpdater.dll [2013-12-10] (Intel Corporation)
      FF Plugin-x32: @java.com/JavaPlugin -> C:\Program Files (x86)\Java\jre6\bin\new_plugin\npjp2.dll [2015-08-18] (Sun Microsystems, Inc.)
      FF Plugin-x32: @tools.google.com/Google Update;version=3 -> C:\Program Files (x86)\Google\Update\1.3.33.17\npGoogleUpdate3.dll [2018-05-19] (Google Inc.)
      FF Plugin-x32: @tools.google.com/Google Update;version=9 -> C:\Program Files (x86)\Google\Update\1.3.33.17\npGoogleUpdate3.dll [2018-05-19] (Google Inc.)
      FF Plugin-x32: @videolan.org/vlc,version=2.2.4 -> C:\Program Files (x86)\VideoLAN\VLC\npvlc.dll [2016-06-01] (VideoLAN)
      FF Plugin-x32: Adobe Reader -> C:\Program Files (x86)\Adobe\Acrobat Reader DC\Reader\AIR\nppdf32.dll [2018-09-20] (Adobe Systems Inc.)
      FF ExtraCheck: C:\Program Files (x86)\mozilla firefox\defaults\pref\enpsysau.js [2017-09-10]
      Chrome: 
      =======
      CHR DefaultProfile: Default
      CHR Profile: C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default [2018-10-28]
      CHR Extension: (Презентации) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\aapocclcgogkmnckokdopfmhonfmgoek [2018-10-02]
      CHR Extension: (Документи) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\aohghmighlieiainnegkcijnfilokake [2018-10-02]
      CHR Extension: (Google Диск) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\apdfllckaahabafndbhieahigkjlhalf [2018-10-02]
      CHR Extension: (YouTube) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\blpcfgokakmgnkcojhhkbfbldkacnbeo [2018-10-02]
      CHR Extension: (Adobe Acrobat) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj [2018-10-02]
      CHR Extension: (Avast SafePrice | Сравнение, сделки, купони) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\eofcbnmajmjmplflapaojjnihcjkigck [2018-10-19]
      CHR Extension: (Таблици) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\felcaaldnbdncclmgdcncolpebgiejap [2018-10-02]
      CHR Extension: (Google Документи офлайн) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\ghbmnnjooekpmoecnnnilnnbdlolhkhi [2018-10-08]
      CHR Extension: (АБВ Уведомител) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\glkfpmcniebkbeakjdpobddpjghbapec [2018-10-28]
      CHR Extension: (Avast Online Security) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\gomekmidlodglbbmalcneegieacbdmki [2018-10-18]
      CHR Extension: (Плащания в уеб магазина на Chrome) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\nmmhkkegccagdldgiimedpiccmgmieda [2018-10-02]
      CHR Extension: (Gmail) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\pjkljhegncpnkpknbcohdijeoejaedia [2018-10-02]
      CHR Extension: (Chrome Media Router) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\pkedcjkdefgpdelpbcmbmeomcjbeemfm [2018-10-28]
      CHR Profile: C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\lejutplovshprohey [2018-10-28] <==== ATTENTION
      CHR Extension: (Презентации) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\lejutplovshprohey\Extensions\aapocclcgogkmnckokdopfmhonfmgoek [2017-10-23]
      CHR Extension: (Документи) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\lejutplovshprohey\Extensions\aohghmighlieiainnegkcijnfilokake [2017-10-23]
      CHR Extension: (Google Диск) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\lejutplovshprohey\Extensions\apdfllckaahabafndbhieahigkjlhalf [2015-10-22]
      CHR Extension: (YouTube) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\lejutplovshprohey\Extensions\blpcfgokakmgnkcojhhkbfbldkacnbeo [2015-09-24]
      CHR Extension: (Google Търсене) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\lejutplovshprohey\Extensions\coobgpohoikkiipiblmjeljniedjpjpf [2015-11-02]
      CHR Extension: (АБВ Уведомител) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\lejutplovshprohey\Extensions\cpbekonjicgkldkmopnamgglbfaiojje [2015-11-25]
      CHR Extension: (Adobe Acrobat) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\lejutplovshprohey\Extensions\efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj [2017-03-08]
      CHR Extension: (Таблици) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\lejutplovshprohey\Extensions\felcaaldnbdncclmgdcncolpebgiejap [2017-11-11]
      CHR Extension: (Farmville2 X-Press) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\lejutplovshprohey\Extensions\gbgjpdhhnbgmnafojckjmjogcpoinlim [2018-10-24]
      CHR Extension: (Google Документи офлайн) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\lejutplovshprohey\Extensions\ghbmnnjooekpmoecnnnilnnbdlolhkhi [2018-08-21]
      CHR Extension: (Avast Online Security) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\lejutplovshprohey\Extensions\gomekmidlodglbbmalcneegieacbdmki [2018-10-18]
      CHR Extension: (Плащания в уеб магазина на Chrome) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\lejutplovshprohey\Extensions\nmmhkkegccagdldgiimedpiccmgmieda [2018-04-12]
      CHR Extension: (Gmail) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\lejutplovshprohey\Extensions\pjkljhegncpnkpknbcohdijeoejaedia [2015-04-23]
      CHR Extension: (Chrome Media Router) - C:\Users\Rosko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\lejutplovshprohey\Extensions\pkedcjkdefgpdelpbcmbmeomcjbeemfm [2018-10-01]
      CHR HKU\S-1-5-21-749869763-3409154425-2811610640-1000\SOFTWARE\Google\Chrome\Extensions\...\Chrome\Extension: [efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
      CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [eofcbnmajmjmplflapaojjnihcjkigck] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
      CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [gomekmidlodglbbmalcneegieacbdmki] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
      ==================== Services (Whitelisted) ====================
      (If an entry is included in the fixlist, it will be removed from the registry. The file will not be moved unless listed separately.)
      S3 aswbIDSAgent; C:\Program Files\AVAST Software\Avast\x64\aswidsagenta.exe [8188768 2018-10-18] (AVAST Software)
      R2 AtherosSvc; C:\Program Files (x86)\Qualcomm Atheros\Bluetooth Suite\adminservice.exe [318592 2013-12-24] (Windows (R) Win 7 DDK provider) [File not signed]
      R2 avast! Antivirus; C:\Program Files\AVAST Software\Avast\AvastSvc.exe [325024 2018-10-18] (AVAST Software)
      R2 BavSvc; C:\Program Files (x86)\Baidu Security\Baidu Antivirus\5.6.2.147365.0\BavSvc.exe [2805208 2015-07-14] (Baidu, Inc.)
      S3 BdSandboxSrv; C:\Program Files (x86)\Baidu Security\Baidu Antivirus\5.6.2.147365.0\BdSandboxSrv64.exe [490480 2015-04-29] (Baidu, Inc.)
      R2 BHipsSvc; C:\Program Files (x86)\Baidu Security\Baidu Antivirus\5.6.2.147365.0\BHipsSvc.exe [544032 2015-07-14] (Baidu, Inc.)
      S3 BsrSvc; C:\Program Files (x86)\Baidu Security\Baidu Antivirus\BavAdvTools2\128B4BEC-5D89-43AD-BAA8-207084AA0E4F\tool\BsrSvc.exe [3503416 2015-07-08] (Baidu, Inc.)
      R2 DSAService; C:\Program Files (x86)\Intel Driver Update Utility\DSAService.exe [21240 2017-05-18] (Intel)
      R2 ESRV_SVC_QUEENCREEK; C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\esrv_svc.exe [824592 2017-03-07] ()
      R2 igfxCUIService1.0.0.0; C:\Windows\system32\igfxCUIService.exe [355232 2015-08-09] (Intel Corporation)
      R2 Intel(R) Capability Licensing Service Interface; C:\Program Files\Intel\iCLS Client\HeciServer.exe [747520 2013-08-27] (Intel(R) Corporation) [File not signed]
      S3 Intel(R) Capability Licensing Service TCP IP Interface; C:\Program Files\Intel\iCLS Client\SocketHeciServer.exe [828376 2013-08-27] (Intel(R) Corporation)
      R2 jhi_service; C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Management Engine Components\DAL\jhi_service.exe [169432 2013-12-10] (Intel Corporation)
      R2 MiniService; C:\Users\Rosko\AppData\Local\MiniService\MiniService.exe [103616 2018-10-28] (Baidu Inc.) [File not signed] <==== ATTENTION
      R2 SystemUsageReportSvc_QUEENCREEK; C:\Program Files\Intel Driver Update Utility\SUR\SurSvc.exe [157456 2017-03-07] ()
      R2 TeamViewer; C:\Program Files (x86)\TeamViewer\TeamViewer_Service.exe [11644656 2018-09-10] (TeamViewer GmbH)
      R2 TheCalendarService; C:\Program Files (x86)\CalendarTool\2.0.0.1000176\CalendarServ.exe [152720 2017-08-09] ()
      S3 USER_ESRV_SVC_QUEENCREEK; C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\esrv_svc.exe [824592 2017-03-07] ()
      R2 WinDefend; C:\Program Files\Windows Defender\mpsvc.dll [1011712 2009-07-14] (Microsoft Corporation)
      ===================== Drivers (Whitelisted) ======================
      (If an entry is included in the fixlist, it will be removed from the registry. The file will not be moved unless listed separately.)
      S3 aswArPot; C:\Windows\System32\drivers\aswArPot.sys [201408 2018-10-18] (AVAST Software)
      S3 aswbidsdriver; C:\Windows\System32\drivers\aswbidsdrivera.sys [230512 2018-10-18] (AVAST Software)
      S3 aswbidsh; C:\Windows\System32\drivers\aswbidsha.sys [201928 2018-10-18] (AVAST Software)
      S3 aswblog; C:\Windows\System32\drivers\aswbloga.sys [346760 2018-10-18] (AVAST Software)
      S3 aswbuniv; C:\Windows\System32\drivers\aswbuniva.sys [59664 2018-10-18] (AVAST Software)
      R1 aswHdsKe; C:\Windows\System32\drivers\aswHdsKe.sys [185240 2018-10-18] (AVAST Software)
      S3 aswHwid; C:\Windows\System32\drivers\aswHwid.sys [47064 2018-10-18] (AVAST Software)
      R1 aswKbd; C:\Windows\System32\drivers\aswKbd.sys [42456 2018-10-18] (AVAST Software)
      R2 aswMonFlt; C:\Windows\System32\drivers\aswMonFlt.sys [163376 2018-10-18] (AVAST Software)
      S3 aswRdr; C:\Windows\System32\drivers\aswRdr2.sys [111968 2018-10-18] (AVAST Software)
      R0 aswRvrt; C:\Windows\System32\drivers\aswRvrt.sys [88112 2018-10-18] (AVAST Software)
      S3 aswSnx; C:\Windows\System32\drivers\aswSnx.sys [1028840 2018-10-18] (AVAST Software)
      R1 aswSP; C:\Windows\System32\drivers\aswSP.sys [467904 2018-10-18] (AVAST Software)
      S3 aswStm; C:\Windows\System32\drivers\aswStm.sys [208640 2018-10-18] (AVAST Software)
      S3 aswVmm; C:\Windows\System32\drivers\aswVmm.sys [381144 2018-10-18] (AVAST Software)
      U3 BdApiUtil; C:\Program Files (x86)\Baidu Security\Baidu Antivirus\5.6.2.147365.0\BdApiUtil64.sys [116936 2015-07-14] (Baidu, Inc.)
      R3 bdark64; C:\Windows\system32\drivers\bdark64.sys [78792 2015-04-20] ()
      U3 BdCameraProtect; C:\Program Files (x86)\Baidu Security\Baidu Antivirus\5.6.2.147365.0\BdCameraProtect64.sys [25000 2015-07-14] (Baidu, Inc.)
      S3 BdSandbox; C:\Windows\System32\drivers\BdSandbox.sys [235976 2015-04-29] (Baidu, Inc.)
      R1 Bfilter; C:\Windows\System32\drivers\Bfilter.sys [62920 2015-07-14] (Baidu, Inc.)
      R1 Bfmon; C:\Windows\System32\drivers\Bfmon.sys [38344 2015-07-14] (Baidu, Inc.)
      R1 Bnbase; C:\Windows\System32\drivers\bnbasex64.sys [62792 2015-07-14] (Baidu, Inc.)
      R1 Bndef; C:\Windows\System32\drivers\bndef64.sys [487144 2015-07-14] (Baidu, Inc.)
      R3 Bnmon; C:\Program Files (x86)\Baidu Security\Baidu Antivirus\5.6.2.147365.0\Bnmon64.sys [82376 2015-07-14] (Baidu, Inc.)
      R1 Bprotect; C:\Windows\System32\drivers\Bprotect.sys [171464 2015-07-14] (Baidu, Inc.)
      S3 BTATH_LWFLT; C:\Windows\System32\DRIVERS\btath_lwflt.sys [77464 2013-12-24] (Qualcomm Atheros)
      R1 HWiNFO32; C:\Windows\SysWOW64\drivers\HWiNFO64A.SYS [27552 2016-08-08] (REALiX(tm))
      R3 MEIx64; C:\Windows\System32\DRIVERS\TeeDriverx64.sys [100312 2013-12-10] (Intel Corporation)
      R3 RTSPER; C:\Windows\System32\DRIVERS\RtsPer.sys [466136 2014-01-14] (Realsil Semiconductor Corporation)
      R3 semav6msr64; C:\Windows\system32\drivers\semav6msr64.sys [21984 2016-10-18] ()
      U3 aswbdisk; no ImagePath
      U0 Partizan; system32\drivers\Partizan.sys [X]
      ==================== NetSvcs (Whitelisted) ===================

==================== One Month Created files and folders ========
      (If an entry is included in the fixlist, the file/folder will be moved.)
      2018-10-28 14:35 - 2018-10-28 14:36 - 000000000 ____D C:\FRST
      2018-10-28 14:35 - 2018-10-28 14:35 - 002414592 _____ (Farbar) C:\Users\Rosko\Downloads\FRST64.exe
      2018-10-28 14:28 - 2018-10-28 14:36 - 000021836 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\FRST.txt
      2018-10-28 14:26 - 2018-10-28 14:27 - 000020080 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\Addition.txt
      2018-10-28 13:34 - 2018-10-28 13:34 - 000000000 ____D C:\Users\Rosko\AppData\Local\MiniService
      2018-10-28 13:29 - 2018-10-28 13:32 - 000000000 ____D C:\ProgramData\BsrSvc_exe
      2018-10-28 13:19 - 2018-10-28 13:20 - 000617400 _____ C:\Users\Rosko\Desktop\Нов Microsoft Office PowerPoint Presentation.pptx
      2018-10-28 12:40 - 2018-10-28 13:16 - 000000000 ____D C:\ProgramData\BavSvc_exe
      2018-10-28 12:37 - 2018-10-28 12:37 - 000000000 ____D C:\Users\Rosko\AppData\Local\Viber
      2018-10-28 09:17 - 2018-10-28 11:16 - 000000000 ____D C:\Users\Rosko\Desktop\официялни споразумения 2018-2019г
      2018-10-26 17:03 - 2018-10-26 17:03 - 000102327 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\П-03001718127835-177-001_archive (1).zip
      2018-10-24 10:41 - 2018-10-24 10:41 - 000000000 ____D C:\Users\Rosko\AppData\Roaming\AVAST Software
      2018-10-24 10:39 - 2018-10-24 10:39 - 000611358 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\379984975 (1).pdf
      2018-10-24 10:32 - 2018-10-28 12:37 - 000000000 ____D C:\Users\Rosko\AppData\Local\AVAST Software
      2018-10-22 15:05 - 2018-10-22 15:06 - 000103383 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\П-03001718185275-040-001_archive.zip
      2018-10-20 07:48 - 2018-10-20 07:48 - 000230931 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\ЗП Ростислав Недков 19.10 (1).pdf
      2018-10-20 07:40 - 2018-10-20 07:40 - 000230931 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\ЗП Ростислав Недков 19.10.pdf
      2018-10-19 08:51 - 2018-10-19 08:51 - 002437339 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\dec92_2016_1010_баркод_с_ръководство_за_потребителя.rar
      2018-10-18 18:17 - 2018-10-18 18:17 - 000665976 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\Re6enie_VAS_27.02.2018 (1).pdf
      2018-10-18 11:52 - 2018-10-18 11:52 - 000039854 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\nlnazadyljenia[1] (1).pdf
      2018-10-18 10:16 - 2018-10-18 10:16 - 000001922 _____ C:\Users\Public\Desktop\Avast Free Antivirus.lnk
      2018-10-18 10:16 - 2018-10-18 10:16 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\AVAST Software
      2018-10-18 10:15 - 2018-10-18 10:15 - 000000000 ____D C:\Windows\System32\Tasks\Avast Software
      2018-10-18 10:14 - 2018-10-26 00:45 - 000004168 _____ C:\Windows\System32\Tasks\Avast Emergency Update
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:13 - 001142072 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\SysWOW64\ucrtbase.dll
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:13 - 000467904 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswSP.sys
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:13 - 000381144 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswVmm.sys
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:13 - 000378584 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\aswBoot.exe
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:13 - 000208640 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswStm.sys
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:13 - 000201408 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswArPot.sys
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:13 - 000163376 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswMonFlt.sys
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:13 - 000111968 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswRdr2.sys
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:13 - 000088112 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswRvrt.sys
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:13 - 000047064 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswHwid.sys
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:13 - 000000000 ____D C:\Program Files\Common Files\AVAST Software
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:12 - 001028840 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswSnx.sys
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:12 - 001001272 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ucrtbase.dll
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:12 - 000346760 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswbloga.sys
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:12 - 000230512 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswbidsdrivera.sys
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:12 - 000201928 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswbidsha.sys
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:12 - 000185240 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswHdsKe.sys
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:12 - 000059664 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswbuniva.sys
      2018-10-18 10:13 - 2018-10-18 10:12 - 000042456 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswKbd.sys
      2018-10-18 10:11 - 2018-10-18 11:43 - 000000000 ____D C:\ProgramData\AVAST Software
      2018-10-18 10:11 - 2018-10-18 10:11 - 000000000 ____D C:\Program Files\AVAST Software
      2018-10-18 10:09 - 2018-10-18 16:40 - 000000000 ____D C:\Users\Rosko\Documents\ViberDownloads
      2018-10-18 10:09 - 2018-10-18 10:09 - 000000000 ____D C:\Users\Rosko\AppData\Local\Viber Media S.à r.l
      2018-10-18 10:08 - 2018-10-28 13:47 - 000000000 ____D C:\Users\Rosko\AppData\Roaming\ViberPC
      2018-10-18 10:08 - 2018-10-18 10:08 - 000000956 _____ C:\Users\Rosko\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Viber.lnk
      2018-10-18 10:08 - 2018-10-18 10:08 - 000000954 _____ C:\Users\Rosko\Desktop\Viber.lnk
      2018-10-18 10:08 - 2018-10-18 10:08 - 000000000 ____D C:\Users\Rosko\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Viber
      2018-10-18 10:08 - 2018-10-18 10:08 - 000000000 ____D C:\Users\Rosko\AppData\Local\cache
      2018-10-18 10:07 - 2018-10-18 10:07 - 000000000 ____D C:\Users\Rosko\AppData\Local\Package Cache
      2018-10-18 10:06 - 2018-10-18 10:07 - 089186064 _____ (Viber Media Inc.) C:\Users\Rosko\Downloads\ViberSetup.exe
      2018-10-17 22:33 - 2018-10-17 22:33 - 000267977 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\danuchno_oblagane_vnoski_na_zemedelski_proizvoditeli (4).pdf
      2018-10-17 22:08 - 2018-10-17 22:09 - 000749389 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\Нов Презентация на Microsoft PowerPoint (2).pptx
      2018-10-17 21:41 - 2018-10-17 21:41 - 000749389 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\Нов Презентация на Microsoft PowerPoint (1).pptx
      2018-10-17 21:14 - 2018-10-17 21:14 - 000267977 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\danuchno_oblagane_vnoski_na_zemedelski_proizvoditeli (3).pdf
      2018-10-17 16:19 - 2018-10-17 16:19 - 000289368 _____ C:\Windows\Minidump\101718-14539-01.dmp
      2018-10-17 15:07 - 2018-10-17 15:07 - 003833305 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\dec50_2017_19.03.2018.rar
      2018-10-17 14:45 - 2018-10-17 14:45 - 004074946 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\dec50_2016_баркод_с_ръководство_за_потребителя.rar
      2018-10-17 12:55 - 2018-10-17 12:55 - 000648847 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\DOM (2).pdf
      2018-10-17 07:52 - 2018-10-17 07:52 - 000012846 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\Spravka vazstanovqvane (4).ods
      2018-10-17 07:52 - 2018-10-17 07:52 - 000000165 ____H C:\Users\Rosko\Downloads\~$Spravka vazstanovqvane (4).ods
      2018-10-16 13:59 - 2018-10-16 13:59 - 070935933 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\wetransfer-a3a156.zip
      2018-10-16 12:10 - 2018-10-16 12:10 - 001266784 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\statement (21).pdf
      2018-10-16 12:09 - 2018-10-16 12:09 - 001105420 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\statement (20).pdf
      2018-10-16 10:58 - 2018-10-16 10:58 - 000648847 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\DOM (1).pdf
      2018-10-16 08:14 - 2018-10-16 08:14 - 001939889 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\95_09.pdf
      2018-10-15 16:01 - 2018-10-15 16:01 - 000749389 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\Нов Презентация на Microsoft PowerPoint.pptx
      2018-10-15 15:57 - 2018-10-15 15:57 - 000102327 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\П-03001718127835-177-001_archive.zip
      2018-10-15 13:54 - 2018-10-15 13:54 - 000648847 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\Ползване на данъчни облекчения и наличие на задължения.pdf
      2018-10-15 13:47 - 2018-10-15 13:47 - 000648847 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\DOM.pdf
      2018-10-12 13:49 - 2018-10-12 13:49 - 000009969 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\РОСТИСЛАВ НЕДКОВ БОРИСОВ_2019_ЮПЕР.ZIP
      2018-10-12 13:49 - 2018-10-12 13:49 - 000001382 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\НЕДКО БОРИСОВ КОЛЕВ_2019_ЮПЕР.ZIP
      2018-10-12 13:48 - 2018-10-12 13:48 - 000001499 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\НЕДКО БОРИСОВ КОЛЕВ_2019_БОЖУРОВО.ZIP
      2018-10-12 09:23 - 2018-10-12 09:23 - 000075048 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\Crystal Reports - sp_invoice_text_only_2007_5_l.rpt (1).pdf
      2018-10-10 12:50 - 2018-10-10 12:50 - 004808921 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\П-03001718168660-004-001_archive.zip
      2018-10-06 15:09 - 2018-10-06 15:09 - 000611358 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\379984975.pdf
      2018-10-04 13:28 - 2018-10-04 13:28 - 000156030 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\П-03001718168660-040-001_archive.zip
      2018-10-01 18:27 - 2018-10-01 18:27 - 000143428 _____ C:\Users\Rosko\Downloads\Информационна брошура за бъдещите майки.pdf
      ==================== One Month Modified files and folders ========
      2018-10-28 14:23 - 2009-07-14 06:45 - 000016624 ____H C:\Windows\system32\7B296FB0-376B-497e-B012-9C450E1B7327-5P-1.C7483456-A289-439d-8115-601632D005A0
      2018-10-28 14:23 - 2009-07-14 06:45 - 000016624 ____H C:\Windows\system32\7B296FB0-376B-497e-B012-9C450E1B7327-5P-0.C7483456-A289-439d-8115-601632D005A0
      2018-10-28 14:19 - 2009-07-14 05:20 - 000000000 ____D C:\PerfLogs
      2018-10-28 14:11 - 2017-08-24 12:56 - 000000000 ____D C:\Users\Rosko\AppData\Roaming\CalendarTool
      2018-10-28 12:42 - 2009-07-14 07:13 - 000781298 _____ C:\Windows\system32\PerfStringBackup.INI
      2018-10-28 12:42 - 2009-07-14 05:20 - 000000000 ____D C:\Windows\inf
      2018-10-28 12:36 - 2017-06-10 14:47 - 000000000 __SHD C:\Users\Rosko\IntelGraphicsProfiles
      2018-10-28 12:36 - 2015-04-23 13:38 - 000000000 ____D C:\Program Files (x86)\TeamViewer
      2018-10-28 12:35 - 2009-07-14 07:08 - 000000006 ____H C:\Windows\Tasks\SA.DAT
      2018-10-28 11:44 - 2016-08-08 17:51 - 000000000 ___HD C:\Program Files (x86)\m3yE3E0
      2018-10-28 10:43 - 2015-04-23 12:58 - 000000000 ____D C:\Users\Rosko\AppData\Local\Microsoft Help
      2018-10-28 10:29 - 2017-01-10 10:04 - 000000000 ____D C:\Users\Rosko\AppData\Local\CrashDumps
      2018-10-27 19:48 - 2009-07-14 05:20 - 000000000 ____D C:\Windows\tracing
      2018-10-24 07:25 - 2015-04-24 13:10 - 000000000 ____D C:\Users\Rosko\AppData\Roaming\Skype
      2018-10-23 08:18 - 2017-02-01 21:07 - 000002441 _____ C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Acrobat Reader DC.lnk
      2018-10-18 09:43 - 2018-07-09 15:03 - 000000971 _____ C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\TeamViewer 13.lnk
      2018-10-18 09:43 - 2016-02-04 18:11 - 000002998 _____ C:\Windows\wininit.ini
      2018-10-17 16:19 - 2015-06-12 12:20 - 000000000 ____D C:\Windows\Minidump
      2018-10-17 16:18 - 2015-06-12 12:20 - 375178840 _____ C:\Windows\MEMORY.DMP
      2018-10-15 10:59 - 2009-07-14 07:08 - 000032534 _____ C:\Windows\Tasks\SCHEDLGU.TXT
      2018-10-09 21:41 - 2018-03-14 11:33 - 000004462 _____ C:\Windows\System32\Tasks\Adobe Flash Player NPAPI Notifier
      2018-10-09 21:41 - 2017-02-01 18:37 - 000842240 _____ (Adobe Systems Incorporated) C:\Windows\SysWOW64\FlashPlayerApp.exe
      2018-10-09 21:41 - 2017-02-01 18:37 - 000175104 _____ (Adobe Systems Incorporated) C:\Windows\SysWOW64\FlashPlayerCPLApp.cpl
      2018-10-09 21:41 - 2017-02-01 18:37 - 000004312 _____ C:\Windows\System32\Tasks\Adobe Flash Player Updater
      2018-10-09 21:41 - 2017-02-01 18:37 - 000000000 ____D C:\Windows\SysWOW64\Macromed
      2018-10-09 21:41 - 2017-02-01 18:37 - 000000000 ____D C:\Windows\system32\Macromed
      2018-10-04 13:28 - 2015-11-03 22:05 - 000000000 ____D C:\Users\Rosko\AppData\LocalLow\Adobe
      2018-10-01 21:10 - 2015-04-23 13:18 - 000000000 ____D C:\KMPlayer
      2018-10-01 08:27 - 2009-07-14 05:20 - 000000000 ____D C:\Windows\system32\NDF
      ==================== Files in the root of some directories =======
      2015-10-10 07:33 - 2015-10-10 07:33 - 000229019 _____ () C:\ProgramData\KTLVGTHRCQSO.dat
      2017-06-08 17:31 - 2017-06-08 17:31 - 000000017 _____ () C:\Users\Rosko\AppData\Local\resmon.resmoncfg
      ==================== Bamital & volsnap ======================
      (There is no automatic fix for files that do not pass verification.)
      C:\Windows\system32\winlogon.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\wininit.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\SysWOW64\wininit.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\explorer.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\SysWOW64\explorer.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\svchost.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\SysWOW64\svchost.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\services.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\User32.dll => File is digitally signed
      C:\Windows\SysWOW64\User32.dll => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\userinit.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\SysWOW64\userinit.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\rpcss.dll => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\dnsapi.dll => File is digitally signed
      C:\Windows\SysWOW64\dnsapi.dll => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\Drivers\volsnap.sys => File is digitally signed
      LastRegBack: 2018-10-26 08:40
      ==================== End of FRST.txt ============================
      Addition.txt
    • от Magnolia D
      Здравейте, 
      От два - три дни интернет връзката ми се влоши драматично - почти невъзможно беше да се зареди каквато и да е страница (отнемаше минути, ако въобще успееше да го направи). Анти вирусната показа, че има Троянец(нещо си ) - може би е трябвало да запомня какво точно нещо си, но аз просто натиснах да го изтрие. Повторната проверка показа, че всичко е наред, но не мисля че е точно така. Сега зарежда малко по-бързо, но като цяло е изключително бавно и не мисля, че е от връзката. Предполагам, че се разбира, че знанието за компютрите не е една от най-силните ми страни, но за всеки случай ще го подчертая, за да се опитам да оправдая глупостите , които евентуално съм направила  и елементарния си "компютърен изказ". Относно стъпките за публикуване - нямам диск с операционната система, прикачвам другите два файла. П.С. Предварително благодаря за времето и съдействието!
      Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x86) Version: 11.11.2018
      Ran by Grigorovi (administrator) on DIDI (13-11-2018 15:39:12)
      Running from D:\Instal
      Loaded Profiles: Grigorovi (Available Profiles: Grigorovi)
      Platform: Microsoft Windows 7 Ultimate  Service Pack 1 (X86) Language: Български (България)
      Internet Explorer Version 11 (Default browser: Chrome)
      Tutorial for Farbar Recovery Scan Tool: http://www.geekstogo.com/forum/topic/335081-frst-tutorial-how-to-use-farbar-recovery-scan-tool/
      (If an entry is included in the fixlist, the process will be closed. The file will not be moved.)
      (SurfRight B.V.) C:\Program Files\HitmanPro.Alert\hmpalert.exe
      (Microsoft Corporation) C:\Program Files\Microsoft Security Client\Antimalware\MsMpEng.exe
      (SurfRight B.V.) C:\Program Files\HitmanPro\hmpsched.exe
      (SurfRight B.V.) C:\Program Files\HitmanPro.Alert\hmpalert.exe
      (Malwarebytes) C:\Program Files\Malwarebytes\Anti-Malware\MBAMService.exe
      (Microsoft Corporation) C:\Program Files\Microsoft Security Client\msseces.exe
      (Google Inc.) C:\Program Files\Google\Update\1.3.33.17\GoogleCrashHandler.exe
      (Microsoft Corporation) C:\Program Files\Microsoft Security Client\Antimalware\NisSrv.exe
      (Malwarebytes) C:\Program Files\Malwarebytes\Anti-Malware\mbamtray.exe
      (Google Inc.) C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe
      (Microsoft Corporation) C:\Windows\System32\dllhost.exe
      (If an entry is included in the fixlist, the registry item will be restored to default or removed. The file will not be moved.)
      HKLM\...\Run: [CL-22-D39888C9-D725-485F-B4A2-1AD9369147B7] => "C:\Program Files\Common Files\Bitdefender\SetupInformation\CL-22-4DEB32A9-F15E-4B9A-A7FB-125105229440\setuplauncher.exe" /run:"C:\Program Files\Common Files\Bitdefender\SetupInformation\CL-22-4DEB32A (the data entry has 44 more characters).
      HKLM\...\Run: [MSC] => C:\Program Files\Microsoft Security Client\msseces.exe [997920 2011-06-15] (Microsoft Corporation)
      HKU\S-1-5-21-2744073735-3007959217-1321240149-1000\Control Panel\Desktop\\SCRNSAVE.EXE -> 
      (If an item is included in the fixlist, if it is a registry item it will be removed or restored to default.)
      Hosts: There are more than one entry in Hosts. See Hosts section of Addition.txt
      Tcpip\Parameters: [DhcpNameServer] 192.168.8.1 192.168.8.1
      Tcpip\..\Interfaces\{3247EA78-9C23-40D4-AF6B-21088034F9BF}: [DhcpNameServer] 192.168.8.1 192.168.8.1
      Tcpip\..\Interfaces\{AE99D80D-ED5E-4FA1-8934-689D4319410D}: [DhcpNameServer] 192.168.8.1 192.168.8.1
      Internet Explorer:
      ==================
      HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = about:blank
      HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = 
      HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = 
      FireFox:
      ========
      FF DefaultProfile: ixj5pejf.default-1538731853205
      FF ProfilePath: C:\Users\Grigorovi\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\ixj5pejf.default-1538731853205 [2018-11-12]
      FF Extension: (Firefox Monitor) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\ixj5pejf.default-1538731853205\features\{a452a5ff-64b4-44fa-910c-c6debf5ffb1d}\fxmonitor@mozilla.org.xpi [2018-10-05]
      FF Extension: (Telemetry coverage) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\ixj5pejf.default-1538731853205\features\{a452a5ff-64b4-44fa-910c-c6debf5ffb1d}\telemetry-coverage-bug1487578@mozilla.org.xpi [2018-10-05] [Legacy]
      FF Plugin: @adobe.com/FlashPlayer -> C:\Windows\system32\Macromed\Flash\NPSWF32_29_0_0_140.dll [2018-04-14] ()
      FF Plugin: @Microsoft.com/NpCtrl,version=1.0 -> C:\Program Files\Microsoft Silverlight\5.1.50907.0\npctrl.dll [2017-05-03] ( Microsoft Corporation)
      FF Plugin: @tools.google.com/Google Update;version=3 -> C:\Program Files\Google\Update\1.3.33.17\npGoogleUpdate3.dll [2018-05-29] (Google Inc.)
      FF Plugin: @tools.google.com/Google Update;version=9 -> C:\Program Files\Google\Update\1.3.33.17\npGoogleUpdate3.dll [2018-05-29] (Google Inc.)
      FF Plugin: @videolan.org/vlc,version=2.1.5 -> C:\Program Files\VideoLAN\VLC\npvlc.dll [2018-05-29] (VideoLAN)
      FF Plugin: @videolan.org/vlc,version=2.2.4 -> C:\Program Files\VideoLAN\VLC\npvlc.dll [2018-05-29] (VideoLAN)
      FF Plugin: @videolan.org/vlc,version=2.2.5.1 -> C:\Program Files\VideoLAN\VLC\npvlc.dll [2018-05-29] (VideoLAN)
      FF Plugin: @videolan.org/vlc,version=2.2.6 -> C:\Program Files\VideoLAN\VLC\npvlc.dll [2018-05-29] (VideoLAN)
      FF Plugin: @videolan.org/vlc,version=3.0.3 -> C:\Program Files\VideoLAN\VLC\npvlc.dll [2018-05-29] (VideoLAN)
      FF Plugin: Adobe Reader -> C:\Program Files\Adobe\Acrobat Reader DC\Reader\AIR\nppdf32.dll [2018-09-20] (Adobe Systems Inc.)
      FF Plugin HKU\S-1-5-21-2744073735-3007959217-1321240149-1000: @zoom.us/ZoomVideoPlugin -> C:\Users\Grigorovi\AppData\Roaming\Zoom\bin\npzoomplugin.dll [2018-08-10] (Zoom Video Communications, Inc.)
      Chrome: 
      =======
      CHR Profile: C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default [2018-11-13]
      CHR Extension: (Презентации) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\aapocclcgogkmnckokdopfmhonfmgoek [2017-10-13]
      CHR Extension: (Документи) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\aohghmighlieiainnegkcijnfilokake [2017-10-13]
      CHR Extension: (Google Диск) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\apdfllckaahabafndbhieahigkjlhalf [2018-10-17]
      CHR Extension: (YouTube) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\blpcfgokakmgnkcojhhkbfbldkacnbeo [2016-08-26]
      CHR Extension: (Adblock Plus) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb [2018-10-31]
      CHR Extension: (Adobe Acrobat) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj [2017-03-04]
      CHR Extension: (Facebook Pixel Helper) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\fdgfkebogiimcoedlicjlajpkdmockpc [2018-10-23]
      CHR Extension: (Таблици) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\felcaaldnbdncclmgdcncolpebgiejap [2017-10-13]
      CHR Extension: (Google Документи офлайн) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\ghbmnnjooekpmoecnnnilnnbdlolhkhi [2018-08-22]
      CHR Extension: (Pinterest Save Button) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\gpdjojdkbbmdfjfahjcgigfpmkopogic [2018-10-19]
      CHR Extension: (Grammar.com) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\hamhaljjdpcgkelbadepgmnocknejief [2018-10-02]
      CHR Extension: (Keywords Everywhere - Keyword Tool) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\hbapdpeemoojbophdfndmlgdhppljgmp [2018-09-19]
      CHR Extension: (Reasy) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\hhfiiflbfkgfmeinikcgikgiijegkhgf [2017-12-09]
      CHR Extension: (Grammar and Spelling checker by Ginger) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\kdfieneakcjfaiglcfcgkidlkmlijjnh [2018-11-07]
      CHR Extension: (Tag Assistant (by Google)) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\kejbdjndbnbjgmefkgdddjlbokphdefk [2018-09-27]
      CHR Extension: (Ghostery – Privacy Ad Blocker) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\mlomiejdfkolichcflejclcbmpeaniij [2018-10-09]
      CHR Extension: (Awesome Screenshot: Screen Video Recorder) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\nlipoenfbbikpbjkfpfillcgkoblgpmj [2018-07-23]
      CHR Extension: (Плащания в уеб магазина на Chrome) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\nmmhkkegccagdldgiimedpiccmgmieda [2018-04-05]
      CHR Extension: (Gmail) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\pjkljhegncpnkpknbcohdijeoejaedia [2016-08-26]
      CHR Extension: (Chrome Media Router) - C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\pkedcjkdefgpdelpbcmbmeomcjbeemfm [2018-10-19]
      CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
      S4 AgereModemAudio; C:\Program Files\LSI SoftModem\agrsmsvc.exe [26112 2009-12-03] (LSI Corporation)
      R2 HitmanProScheduler; C:\Program Files\HitmanPro\hmpsched.exe [114648 2018-11-12] (SurfRight B.V.)
      R2 hmpalertsvc; C:\Program Files\HitmanPro.Alert\hmpalert.exe [4406408 2018-11-12] (SurfRight B.V.)
      R2 MBAMService; C:\Program Files\Malwarebytes\Anti-Malware\mbamservice.exe [5073376 2018-09-19] (Malwarebytes)
      R2 MsMpSvc; C:\Program Files\Microsoft Security Client\Antimalware\MsMpEng.exe [11736 2011-04-27] (Microsoft Corporation)
      R3 NisSrv; C:\Program Files\Microsoft Security Client\Antimalware\NisSrv.exe [208944 2011-04-27] (Microsoft Corporation)
      S3 WinDefend; C:\Program Files\Windows Defender\mpsvc.dll [680960 2013-05-27] (Microsoft Corporation)
      S3 dg_ssudbus; C:\Windows\System32\DRIVERS\ssudbus.sys [109456 2017-05-18] (Samsung Electronics Co., Ltd.)
      R1 hmpalert; C:\Windows\system32\drivers\hmpalert.sys [263288 2018-11-12] (SurfRight B.V.)
      R3 MBAMSwissArmy; C:\Windows\System32\Drivers\mbamswissarmy.sys [229568 2018-11-13] (Malwarebytes)
      R1 MpFilter; C:\Windows\System32\DRIVERS\MpFilter.sys [165648 2011-04-18] (Microsoft Corporation)
      R1 MpKsl5e3716e3; C:\ProgramData\Microsoft\Microsoft Antimalware\Definition Updates\{4EE32FF0-58AB-4EF4-90BC-B7873B344D95}\MpKsl5e3716e3.sys [49504 2018-11-13] (Microsoft Corporation)
      R3 MpNWMon; C:\Windows\System32\DRIVERS\MpNWMon.sys [43392 2011-04-18] (Microsoft Corporation)
      S3 VGPU; System32\drivers\rdvgkmd.sys [X]

2099-10-22 18:57 - 30826-10-22 18:57 - 000186368 ____N (Microsoft Corporation) C:\Windows\foJiYOYp.exe
      2099-10-22 18:57 - 30826-10-22 18:57 - 000073216 ____N (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\rNZYYO.exe
      2099-10-22 18:57 - 30826-10-22 18:57 - 000073216 ____N (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\OmATowuMEtOu.exe
      2018-11-13 10:08 - 2018-11-13 10:08 - 000229568 _____ (Malwarebytes) C:\Windows\system32\Drivers\mbamswissarmy.sys
      2018-11-12 18:25 - 2018-11-13 15:38 - 000000000 ____D C:\Windows\CryptoGuard
      2018-11-12 18:25 - 2018-11-13 10:06 - 000000000 ___DC C:\ProgramData\HitmanPro.Alert
      2018-11-12 18:25 - 2018-11-12 18:25 - 000875656 _____ (SurfRight B.V.) C:\Windows\system32\hmpalert.dll
      2018-11-12 18:25 - 2018-11-12 18:25 - 000263288 _____ (SurfRight B.V.) C:\Windows\system32\Drivers\hmpalert.sys
      2018-11-12 18:25 - 2018-11-12 18:25 - 000000000 ___DC C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HitmanPro.Alert
      2018-11-12 18:25 - 2018-11-12 18:25 - 000000000 ___DC C:\Program Files\HitmanPro.Alert
      2018-11-12 18:14 - 2018-11-12 18:14 - 000001847 _____ C:\Users\Public\Desktop\HitmanPro.lnk
      2018-11-12 18:14 - 2018-11-12 18:14 - 000000000 ___DC C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HitmanPro
      2018-11-12 18:13 - 2018-11-12 18:14 - 000000000 ___DC C:\Program Files\HitmanPro
      2018-11-07 09:29 - 2018-11-07 09:29 - 001292716 _____ C:\Users\Grigorovi\Desktop\ros.zip
      2018-11-07 02:23 - 2018-11-05 16:55 - 009162423 _____ C:\Users\Grigorovi\Desktop\139_da_badesh_bog2.zip
      2018-11-07 02:14 - 2018-11-07 02:14 - 001062670 _____ C:\Users\Grigorovi\Desktop\Ерик Бърн -Психология на човешките взаимоотношения.pdf
      2018-11-07 02:13 - 2018-11-07 02:13 - 000798148 _____ C:\Users\Grigorovi\Desktop\Игрите, които хората играят.pdf
      2018-11-01 17:09 - 2018-11-04 22:36 - 000000000 ____D C:\Users\Grigorovi\Desktop\WP-UnEducatedMermad
      2018-10-29 18:44 - 2018-10-29 18:44 - 001092248 _____ C:\Users\Grigorovi\Desktop\Quick-Start-Affiliate-Marketing-Report.pdf
      2018-10-26 22:52 - 2018-10-26 22:52 - 002583150 _____ C:\Users\Grigorovi\Desktop\lipton_spontanna.zip
      2018-10-26 22:51 - 2018-10-26 22:51 - 001290479 _____ C:\Users\Grigorovi\Desktop\24_lipton_honemoon.zip
      2018-10-20 16:07 - 2018-10-20 16:07 - 002677746 _____ C:\Users\Grigorovi\Desktop\unblock_your_abundance_by_christiemarie_sheldon_workbook_nsp2.pdf
      2018-10-17 01:23 - 2018-10-17 01:24 - 000507221 _____ C:\Users\Grigorovi\Desktop\shum_v_ushite.zip
      2018-10-16 18:55 - 2018-10-16 18:55 - 006273583 _____ C:\Users\Grigorovi\Desktop\Шакти Гуаейн-Пътят към истинското блоагоденствие.rar
      2018-11-13 15:39 - 2018-04-07 19:16 - 000000000 ___DC C:\FRST
      2018-11-13 10:15 - 2009-07-14 06:34 - 000026352 ____H C:\Windows\system32\7B296FB0-376B-497e-B012-9C450E1B7327-5P-1.C7483456-A289-439d-8115-601632D005A0
      2018-11-13 10:15 - 2009-07-14 06:34 - 000026352 ____H C:\Windows\system32\7B296FB0-376B-497e-B012-9C450E1B7327-5P-0.C7483456-A289-439d-8115-601632D005A0
      2018-11-13 10:10 - 2018-04-10 19:56 - 000000386 _____ C:\Windows\Tasks\FreeFileViewerUpdateChecker.job
      2018-11-13 10:06 - 2018-04-07 21:35 - 000065536 _____ C:\Windows\system32\Ikeext.etl
      2018-11-13 10:06 - 2009-07-14 06:53 - 000000006 ____H C:\Windows\Tasks\SA.DAT
      2018-11-13 05:49 - 2017-04-26 17:00 - 000000000 ___DC C:\ProgramData\HitmanPro
      2018-11-12 19:59 - 2009-07-14 04:37 - 000000000 ____D C:\Windows\inf
      2018-11-12 18:48 - 2014-10-15 19:19 - 000000000 ____D C:\Windows\Minidump
      2018-11-12 18:34 - 2016-12-02 16:12 - 000000702 _____ C:\Users\Public\Desktop\System Ninja.lnk
      2018-11-12 18:34 - 2016-12-02 16:12 - 000000000 ___DC C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\System Ninja
      2018-11-09 18:05 - 2018-07-24 14:22 - 000000000 ___DC C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\gtk-2.0
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 18:07 - 000660594 _____ C:\Windows\system32\perfh01D.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 18:07 - 000144252 _____ C:\Windows\system32\perfc01D.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 17:31 - 000425298 _____ C:\Windows\system32\perfh012.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 17:31 - 000122162 _____ C:\Windows\system32\perfc012.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 16:02 - 000378044 _____ C:\Windows\system32\prfh0804.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 16:02 - 000121370 _____ C:\Windows\system32\prfc0804.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 15:29 - 000413652 _____ C:\Windows\system32\perfh011.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 15:29 - 000123878 _____ C:\Windows\system32\perfc011.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 15:09 - 000680628 _____ C:\Windows\system32\perfh00E.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 15:09 - 000173052 _____ C:\Windows\system32\perfc00E.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 14:49 - 000478376 _____ C:\Windows\system32\perfh00B.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 14:49 - 000103298 _____ C:\Windows\system32\perfc00B.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 14:25 - 000389218 _____ C:\Windows\system32\perfh00D.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 14:25 - 000086536 _____ C:\Windows\system32\perfc00D.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 13:57 - 000740372 _____ C:\Windows\system32\perfh013.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 13:57 - 000154880 _____ C:\Windows\system32\perfc013.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 13:42 - 000491388 _____ C:\Windows\system32\perfh014.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 13:42 - 000097182 _____ C:\Windows\system32\perfc014.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 13:17 - 000603862 _____ C:\Windows\system32\perfh008.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 13:17 - 000112906 _____ C:\Windows\system32\perfc008.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 12:51 - 000736920 _____ C:\Windows\system32\perfh010.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 12:51 - 000148624 _____ C:\Windows\system32\perfc010.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 12:37 - 000665714 _____ C:\Windows\system32\perfh005.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 12:37 - 000143204 _____ C:\Windows\system32\perfc005.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 12:18 - 000475888 _____ C:\Windows\system32\perfh001.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 12:18 - 000096550 _____ C:\Windows\system32\perfc001.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 12:05 - 000742590 _____ C:\Windows\system32\perfh00C.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 12:05 - 000151358 _____ C:\Windows\system32\perfc00C.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 11:52 - 000725892 _____ C:\Windows\system32\prfh0816.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 11:52 - 000154684 _____ C:\Windows\system32\prfc0816.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 11:36 - 000506288 _____ C:\Windows\system32\perfh006.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 11:36 - 000100436 _____ C:\Windows\system32\perfc006.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 11:24 - 000742330 _____ C:\Windows\system32\perfh00A.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 11:24 - 000160252 _____ C:\Windows\system32\perfc00A.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 11:11 - 000395216 _____ C:\Windows\system32\prfh0404.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 11:11 - 000116868 _____ C:\Windows\system32\prfc0404.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 10:59 - 000737232 _____ C:\Windows\system32\perfh015.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 10:59 - 000157650 _____ C:\Windows\system32\perfc015.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 10:44 - 000721474 _____ C:\Windows\system32\perfh019.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 10:44 - 000152620 _____ C:\Windows\system32\perfc019.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 10:25 - 000710754 _____ C:\Windows\system32\prfh0416.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 10:25 - 000149434 _____ C:\Windows\system32\prfc0416.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 09:57 - 000694082 _____ C:\Windows\system32\perfh007.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 09:57 - 000150894 _____ C:\Windows\system32\perfc007.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 09:41 - 000653556 _____ C:\Windows\system32\perfh01F.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 09:41 - 000141778 _____ C:\Windows\system32\perfc01F.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 09:41 - 000126256 _____ C:\Windows\system32\perfh002.dat
      2018-10-30 09:45 - 2016-10-28 09:41 - 000028684 _____ C:\Windows\system32\perfc002.dat
      2018-10-30 09:45 - 2010-11-20 23:01 - 017739850 _____ C:\Windows\system32\PerfStringBackup.INI
      2018-10-26 11:12 - 2018-10-05 13:08 - 000129248 _____ (Malwarebytes) C:\Windows\system32\Drivers\mbae.sys
      2018-10-25 10:37 - 2018-04-10 18:45 - 000002093 _____ C:\Users\Public\Desktop\Google Chrome.lnk
      2018-10-25 10:37 - 2016-08-26 11:58 - 000002134 ____C C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Google Chrome.lnk
      2018-10-24 12:51 - 2018-04-15 10:33 - 000000000 ___DC C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\ElevatedDiagnostics
      2018-10-23 08:50 - 2016-08-24 15:28 - 000002441 ____C C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Acrobat Reader DC.lnk
      2018-10-15 23:48 - 2014-10-15 19:37 - 000479504 ____N (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\MpSigStub.exe
      2017-11-23 15:47 - 2017-11-23 15:47 - 001276776 _____ () C:\Users\Grigorovi\AppData\Roaming\screenshot11Thursday1547301350000.png
      2018-05-17 11:44 - 2018-05-17 11:44 - 001302316 _____ () C:\Users\Grigorovi\AppData\Roaming\screenshot5Thursday1244426890000.png
      2018-05-17 11:44 - 2018-05-17 11:44 - 001299942 _____ () C:\Users\Grigorovi\AppData\Roaming\screenshot5Thursday1244446010000.png
      2016-09-01 09:53 - 2016-09-01 09:53 - 000000000 ____C () C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\AtStart.txt
      2016-09-01 09:53 - 2016-09-01 09:53 - 000000000 ____C () C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\DSwitch.txt
      2016-09-01 09:53 - 2016-09-01 09:53 - 000000000 ____C () C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\QSwitch.txt
      2018-07-31 22:52 - 2018-07-31 22:52 - 000003292 ____C () C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\recently-used.xbel
      2017-08-26 20:16 - 2017-08-26 20:16 - 000007597 ____C () C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\Resmon.ResmonCfg
      2018-04-07 13:19 - 2018-04-07 13:19 - 000000003 ____C () C:\Users\Grigorovi\AppData\Local\wbem.ini
      LastRegBack: 2018-11-04 00:42

Addition.txt
    • от Venci Velikov
      Здравейте от няколко дни имам няколко процеса без име ,не използват диск или интернет само рам .
      От както те се появиха започнаха да ми излизат реклами директно ми отваря опера браузърът с някоко таба с реклами.
      Свързах се с майкрософт но те казаха да си изтрия всичко от компютъра и да инсталирам windows наново ...това е невъзможно. 
      Когато дам дясното копче и отиди на детайли всеки от процесите води към 1 svchost.exe 
      Един от 3те процеса е винаги suspended ...незнам дали е съвпадение но компютъра ми забиваше  точно преди да цъкна download на adw cleaner и по време на сканирането успях да мина през сканирате и почистването  като постоянно прекратявах процесите ,но това не помогна все още са в компютъра ми и моля за помощ. 
      От майкрософт ме караха и да правя offline scan със windows defender ,но тази програма я нямам за нищо ,както и всяка друга антивирусна затова не използвам.
      Не разполагам с диск или флашка както и не желая да преинсталирам защото не искам да презаписвам толкова голямо количество на SSD .... благодаря за разбирането.
      edit : операционна система windows 10 x64 bit pro
      Не успях да изтегля FRST.exe ....опера спира да отговаря а компютъра ми започва да работи супер бавно и е нужен пълен рестарт за подобрение 
      Edit успях да го подкарам ,извинявам се че е много редактирано ,ноо знаете ...
      Addition.txt
      FRST.txt
    • от D101149
      Здравейте! Съмнявам се, че система ми е заразена ако може да ми помогнете ще съм ви благодарен (за пореден път)  Първите 3-4 минути изобщо хрома не зарежда страниците..

Addition.txt
      FRST.txt
    • от mordikai
      Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x64) Version: 28.09.2018
      Ran by Dellssd (administrator) on DELLSSD-PC (29-09-2018 16:54:29)
      Running from C:\Users\Dellssd\Downloads
      Loaded Profiles: Dellssd (Available Profiles: Dellssd)
      Platform: Windows 7 Professional Service Pack 1 (X64) Language: English (United States)
      Internet Explorer Version 11 (Default browser: IE)
      (AVAST Software) C:\Program Files\AVAST Software\Avast\AvastSvc.exe
      (Apple Inc.) C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\AppleMobileDeviceService.exe
      (Apple Inc.) C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe
      (Microsoft) C:\Program Files\Softland\novaPDF 8\Server\novapdfs.exe
      (TeamViewer GmbH) C:\Program Files (x86)\TeamViewer\TeamViewer_Service.exe
      () C:\Program Files (x86)\Lavasoft\Web Companion\Application\Lavasoft.WCAssistant.WinService.exe
      (Intel Corporation) C:\Windows\System32\igfxtray.exe
      (Intel Corporation) C:\Windows\System32\hkcmd.exe
      (Intel Corporation) C:\Windows\System32\igfxpers.exe
      (McAfee, Inc.) C:\Program Files\McAfee Security Scan\3.11.805\SSScheduler.exe
      (AVAST Software) C:\Program Files\AVAST Software\Avast\AvastUI.exe
      (Wondershare) C:\Program Files (x86)\Common Files\Wondershare\Wondershare Helper Compact\WSHelper.exe
      (AVAST Software) C:\Program Files\AVAST Software\Avast\x64\aswidsagenta.exe
      (AVAST Software) C:\Program Files (x86)\AVAST Software\Browser\Update\1.4.136.333\AvastBrowserCrashHandler.exe
      (AVAST Software) C:\Program Files (x86)\AVAST Software\Browser\Update\1.4.136.333\AvastBrowserCrashHandler64.exe
      (Microsoft Corporation) C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office14\WINWORD.EXE
      (Microsoft Corporation) C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OfficeSoftwareProtectionPlatform\OSPPSVC.EXE
      (Microsoft Corporation) C:\Windows\splwow64.exe
      (Skillbrains) C:\Program Files (x86)\Skillbrains\lightshot\5.4.0.10\Lightshot.exe
      (BitTorrent Inc.) C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\uTorrent\uTorrent.exe
      (BitTorrent Inc.) C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.4.6_42178\utorrentie.exe
      (BitTorrent Inc.) C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.4.6_42178\utorrentie.exe
      (Microsoft Corporation) C:\Windows\System32\dllhost.exe
      HKLM\...\Run: [AvastUI.exe] => C:\Program Files\AVAST Software\Avast\AvLaunch.exe [242392 2018-08-30] (AVAST Software)
      HKLM-x32\...\Run: [Lightshot] => C:\Program Files (x86)\Skillbrains\lightshot\Lightshot.exe [225944 2016-07-11] ()
      HKLM-x32\...\Run: [Wondershare Helper Compact.exe] => C:\Program Files (x86)\Common Files\Wondershare\Wondershare Helper Compact\WSHelper.exe [2137744 2016-10-08] (Wondershare)
      HKLM-x32\...\Run: [BCSSync] => C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office14\BCSSync.exe [89184 2012-11-05] (Microsoft Corporation)
      Winlogon\Notify\igfxcui: C:\Windows\SYSTEM32\igfxdev.dll (Intel Corporation)
      HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender: Restriction <==== ATTENTION
      HKU\S-1-5-21-477188782-2465529923-3270759937-1000\...\RunOnce: [FlashPlayerUpdate] => C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash\FlashUtil32_30_0_0_134_pepper.exe [1447936 2018-07-13] (Adobe Systems Incorporated)
      HKU\S-1-5-21-477188782-2465529923-3270759937-1000\...\MountPoints2: {6e61377d-2802-11e7-81ae-1c659d02e554} - G:\AutoRun.exe
      HKU\S-1-5-21-477188782-2465529923-3270759937-1000\...\MountPoints2: {76ec0a4f-0d2e-11e6-8287-1c659d02e554} - F:\SETUP.EXE
      HKU\S-1-5-21-477188782-2465529923-3270759937-1000\Control Panel\Desktop\\SCRNSAVE.EXE -> C:\Windows\system32\scrnsave.scr [11264 2009-07-14] (Microsoft Corporation)
      HKU\S-1-5-18\...\RunOnce: [SPReview] => "C:\Windows\System32\SPReview\SPReview.exe" /sp:1 /errorfwlink:"hxxp://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=122915" /build:7601
      Lsa: [Notification Packages] scecli C:\Program Files\TrueKey\McAfeeTrueKeyPasswordFilter
      Startup: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\McAfee Security Scan Plus.lnk [2018-09-26]
      ShortcutTarget: McAfee Security Scan Plus.lnk -> C:\Program Files\McAfee Security Scan\3.11.805\SSScheduler.exe (McAfee, Inc.)
      GroupPolicy: Restriction ? <==== ATTENTION
      GroupPolicy\User: Restriction ? <==== ATTENTION
      ProxyEnable: [S-1-5-21-477188782-2465529923-3270759937-1000] => Proxy is enabled.
      Hosts: There are more than one entry in Hosts. See Hosts section of Addition.txt
      Tcpip\Parameters: [DhcpNameServer] 192.168.0.1
      Tcpip\..\Interfaces\{645E12D2-5740-463F-B063-09C024155032}: [DhcpNameServer] 192.168.8.1 192.168.8.1
      Tcpip\..\Interfaces\{B0D854A2-9D35-438A-98DE-EE2EB8CFFC94}: [DhcpNameServer] 192.168.0.1
      Internet Explorer:
      ==================
      HKLM\Software\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = hxxps://search.avast.com/AV772/search/web?q={searchTerms}
      HKLM\Software\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = 
      HKU\S-1-5-21-477188782-2465529923-3270759937-1000\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = hxxps://search.avast.com/AV772/search/web?q={searchTerms}
      SearchScopes: HKLM-x32 -> DefaultScope {8C31F27B-BE8A-4e4b-A478-17760AF1F5D9} URL = hxxps://search.avast.com/AV772/search/web?q={searchTerms}
      SearchScopes: HKLM-x32 -> {8C31F27B-BE8A-4e4b-A478-17760AF1F5D9} URL = hxxps://search.avast.com/AV772/search/web?q={searchTerms}
      SearchScopes: HKU\S-1-5-21-477188782-2465529923-3270759937-1000 -> 9845cd48-2779-11e7-bbbc-1c659d02e554 URL = hxxps://search.avast.com/AV772/search/web?q={searchTerms}
      SearchScopes: HKU\S-1-5-21-477188782-2465529923-3270759937-1000 -> {8C31F27B-BE8A-4e4b-A478-17760AF1F5D9} URL = hxxps://yandex.ru/search/?win=277&clid=2262092-3&text={searchTerms}
      SearchScopes: HKU\S-1-5-21-477188782-2465529923-3270759937-1000 -> {C0C3A6C6-03BC-4195-8FCB-AEA091301353} URL = hxxps://search.yahoo.com/yhs/search?hspart=lvs&hsimp=yhs-awc&type=lvs__webcompa__1_0__ya__ch_WCYID10041_spdf_opdfs_all_b_doc2pdf_170414__yaie&p={searchTerms}
      BHO: Groove GFS Browser Helper -> {72853161-30C5-4D22-B7F9-0BBC1D38A37E} -> C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\GROOVEEX.DLL [2013-12-19] (Microsoft Corporation)
      BHO: Google Toolbar Helper -> {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} -> C:\Program Files (x86)\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar_64.dll [2018-03-10] (Google Inc.)
      BHO: Office Document Cache Handler -> {B4F3A835-0E21-4959-BA22-42B3008E02FF} -> C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\URLREDIR.DLL [2013-03-06] (Microsoft Corporation)
      BHO-x32: Groove GFS Browser Helper -> {72853161-30C5-4D22-B7F9-0BBC1D38A37E} -> C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office14\GROOVEEX.DLL [2013-12-19] (Microsoft Corporation)
      BHO-x32: Google Toolbar Helper -> {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} -> C:\Program Files (x86)\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar_32.dll [2018-03-10] (Google Inc.)
      BHO-x32: Office Document Cache Handler -> {B4F3A835-0E21-4959-BA22-42B3008E02FF} -> C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office14\URLREDIR.DLL [2013-03-06] (Microsoft Corporation)
      Toolbar: HKLM - Google Toolbar - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - C:\Program Files (x86)\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar_64.dll [2018-03-10] (Google Inc.)
      Toolbar: HKLM-x32 - Google Toolbar - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - C:\Program Files (x86)\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar_32.dll [2018-03-10] (Google Inc.)
      Handler: skype4com - {FFC8B962-9B40-4DFF-9458-1830C7DD7F5D} - C:\Program Files (x86)\Google\Google Desktop Search\Plugins\gdSkype\skype4com.dll No File
      StartMenuInternet: IEXPLORE.EXE - iexplore.exe
      FireFox:
      ========
      FF DefaultProfile: yk7fki5l.default
      FF ProfilePath: C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\yk7fki5l.default [2018-09-26]
      FF Homepage: Mozilla\Firefox\Profiles\yk7fki5l.default -> hxxps://search.avast.com/AV772/
      FF NewTab: Mozilla\Firefox\Profiles\yk7fki5l.default -> about:newtab
      FF Extension: (Домашняя страница Mail.Ru) - C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\yk7fki5l.default\Extensions\homepage@mail.ru.xpi [2018-08-10]
      FF Extension: (Поиск Mail.Ru) - C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\yk7fki5l.default\Extensions\search@mail.ru.xpi [2018-04-12]
      FF Extension: (Советник Яндекс.Маркета) - C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\yk7fki5l.default\Extensions\sovetnik@metabar.ru.xpi [2018-09-19]
      FF Extension: (Avast SafePrice) - C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\yk7fki5l.default\Extensions\sp@avast.com.xpi [2018-08-10]
      FF Extension: (Визуальные закладки) - C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\yk7fki5l.default\Extensions\vb@yandex.ru.xpi [2018-05-06]
      FF Extension: (Avast Online Security) - C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\yk7fki5l.default\Extensions\wrc@avast.com.xpi [2018-05-30]
      FF Extension: (Пульт) - C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\yk7fki5l.default\Extensions\{a38384b3-2d1d-4f36-bc22-0f7ae402bcd7}.xpi [2017-12-03]
      FF Extension: (Telemetry coverage) - C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\yk7fki5l.default\features\{02617030-72af-413d-a344-376f30098954}\telemetry-coverage-bug1487578@mozilla.org.xpi [2018-09-19] [Legacy]
      FF SearchPlugin: C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\yk7fki5l.default\searchplugins\avast-search.xml [2017-08-25]
      FF SearchPlugin: C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\yk7fki5l.default\searchplugins\yahoo-lavasoft.xml [2017-04-14]
      FF SearchPlugin: C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\yk7fki5l.default\searchplugins\Yahoo®-20173422.xml [2017-04-22]
      FF SearchPlugin: C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\yk7fki5l.default\searchplugins\yandex.ru-20173422.xml [2017-04-22]
      FF Plugin: @microsoft.com/GENUINE -> disabled [No File]
      FF Plugin: @microsoft.com/OfficeAuthz,version=14.0 -> C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office14\NPAUTHZ.DLL [2010-01-09] (Microsoft Corporation)
      FF Plugin-x32: @microsoft.com/GENUINE -> disabled [No File]
      FF Plugin-x32: @microsoft.com/OfficeAuthz,version=14.0 -> C:\PROGRA~2\MICROS~2\Office14\NPAUTHZ.DLL [2010-01-09] (Microsoft Corporation)
      FF Plugin-x32: @microsoft.com/SharePoint,version=14.0 -> C:\PROGRA~2\MICROS~2\Office14\NPSPWRAP.DLL [2010-03-24] (Microsoft Corporation)
      FF Plugin-x32: @tools.google.com/Google Update;version=3 -> C:\Program Files (x86)\Google\Update\1.3.33.17\npGoogleUpdate3.dll [2018-05-17] (Google Inc.)
      FF Plugin-x32: @tools.google.com/Google Update;version=9 -> C:\Program Files (x86)\Google\Update\1.3.33.17\npGoogleUpdate3.dll [2018-05-17] (Google Inc.)
      FF Plugin-x32: @videolan.org/vlc,version=2.2.4 -> C:\Program Files (x86)\VideoLAN\VLC\npvlc.dll [2018-08-09] (VideoLAN)
      FF Plugin-x32: @videolan.org/vlc,version=2.2.6 -> C:\Program Files (x86)\VideoLAN\VLC\npvlc.dll [2018-08-09] (VideoLAN)
      FF Plugin-x32: @videolan.org/vlc,version=2.2.8 -> C:\Program Files (x86)\VideoLAN\VLC\npvlc.dll [2018-08-09] (VideoLAN)
      FF Plugin-x32: @videolan.org/vlc,version=3.0.4 -> C:\Program Files (x86)\VideoLAN\VLC\npvlc.dll [2018-08-09] (VideoLAN)
      FF Plugin-x32: Adobe Reader -> C:\Program Files (x86)\Adobe\Acrobat Reader DC\Reader\AIR\nppdf32.dll [2018-06-29] (Adobe Systems Inc.)
      FF Plugin-x32: Soda PDF Desktop -> C:\Program Files (x86)\Soda PDF Desktop\np-previewer.dll [2017-03-23] (LULU Software)
      FF Plugin HKU\S-1-5-21-477188782-2465529923-3270759937-1000: @zoom.us/ZoomVideoPlugin -> C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\Zoom\bin\npzoomplugin.dll [2017-01-25] (Zoom Video Communications, Inc.)
      Chrome: 
      =======
      CHR HomePage: Default -> yandex.ru
      CHR NewTab: Default ->  Active:"chrome-extension://fehhbdbmfjboomkmkflbaekjkhkklbnh/newtabproduct.html", Active:"chrome-extension://ceopoaldcnmhechacafgagdkklcogkgd/newtabproduct.html", Not-active:"chrome-extension://hcckjhfbahlnihggjcbadkgfjcghcibl/newtab/newtab.html", Not-active:"chrome-extension://mebpengldpmmlnaeehejppajiakgpbek/redirect.html", Not-active:"chrome-extension://mallpejgeafdahhflmliiahjdpgbegpk/stubby.html", Not-active:"chrome-extension://agibagflppafhfonkefpklndlohkclcb/index.html", Not-active:"chrome-extension://ghfmhofojkkfdnlfefhkckbflohgiicn/index.html"
      CHR DefaultSearchURL: Default -> hxxp://musix.searchalgo.com/search/?category=web&s=wmds&q={searchTerms}
      CHR DefaultSearchKeyword: Default -> WowMusix
      CHR DefaultSuggestURL: Default -> hxxp://sug.searchalgo.com/search/index_sg.php?q={searchTerms}
      CHR Profile: C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default [2018-09-29]
      CHR Extension: (Slides) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\aapocclcgogkmnckokdopfmhonfmgoek [2017-10-14]
      CHR Extension: (Docs) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\aohghmighlieiainnegkcijnfilokake [2017-10-13]
      CHR Extension: (Google Drive) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\apdfllckaahabafndbhieahigkjlhalf [2016-09-19]
      CHR Extension: (Skype Calling) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\blakpkgjpemejpbmfiglncklihnhjkij [2016-10-25]
      CHR Extension: (YouTube) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\blpcfgokakmgnkcojhhkbfbldkacnbeo [2016-09-19]
      CHR Extension: (OnlineMapFinder) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\ceopoaldcnmhechacafgagdkklcogkgd [2018-04-26]
      CHR Extension: (Tampermonkey) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\dhdgffkkebhmkfjojejmpbldmpobfkfo [2018-08-24]
      CHR Extension: (Стартовая — Яндекс) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\dkekdlkmdpipihonapoleopfekmapadh [2017-06-14]
      CHR Extension: (Adobe Acrobat) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj [2017-04-14]
      CHR Extension: (Avast SafePrice | Comparison, deals, coupons) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\eofcbnmajmjmplflapaojjnihcjkigck [2018-09-20]
      CHR Extension: (MyImageConverter) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\fehhbdbmfjboomkmkflbaekjkhkklbnh [2018-08-23]
      CHR Extension: (Sheets) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\felcaaldnbdncclmgdcncolpebgiejap [2017-10-13]
      CHR Extension: (Search App - Music) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\flohajbbpjlbphjgeffnhlopdhoonghc [2017-09-13]
      CHR Extension: (Google Docs Offline) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\ghbmnnjooekpmoecnnnilnnbdlolhkhi [2018-08-21]
      CHR Extension: (Avast Online Security) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\gomekmidlodglbbmalcneegieacbdmki [2018-09-26]
      CHR Extension: (Яндекс) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\jkfblcbjfojmgagikhldeppgmgdpjkpl [2017-06-20]
      CHR Extension: (Ask Web Search) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\jmengapaekgmapkcophhdmppmjinpogo [2018-09-21]
      CHR Extension: (Ask Web Search) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\jpkmodlfcmmnhhlofndkhdcembjaefbb [2018-09-21]
      CHR Extension: (FromDocToPDF) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\mallpejgeafdahhflmliiahjdpgbegpk [2018-08-24]
      CHR Extension: (Chrome Web Store Payments) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\nmmhkkegccagdldgiimedpiccmgmieda [2018-04-04]
      CHR Extension: (Домашняя страница Mail.Ru) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\odijcgafkhpobjlnfdgiacpdenpmbgme [2016-10-19]
      CHR Extension: (Parity to Affinity) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\peagbbjfdfkkfcehfbddelhhppflbgla [2017-03-13]
      CHR Extension: (Mail.Ru) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\phkdcinmmljblpnkohlipaiodlonpinf [2016-10-19]
      CHR Extension: (SearchApp - Entertainment) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\phlbjnedeghkgaeghaiocogfofoicbpg [2018-01-16]
      CHR Extension: (Gmail) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\pjkljhegncpnkpknbcohdijeoejaedia [2016-09-19]
      CHR Extension: (Chrome Media Router) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\pkedcjkdefgpdelpbcmbmeomcjbeemfm [2018-09-19]
      CHR Extension: (Pulse) - C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\pmpoaahleccaibbhfjfimigepmfmmbbk [2018-06-06]
      CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [dkekdlkmdpipihonapoleopfekmapadh] - hxxp://clients2.google.com/service/update2/crx
      CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
      CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [eofcbnmajmjmplflapaojjnihcjkigck] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
      CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [gomekmidlodglbbmalcneegieacbdmki] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
      CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [jkfblcbjfojmgagikhldeppgmgdpjkpl] - hxxp://clients2.google.com/service/update2/crx
      CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [lifbcibllhkdhoafpjfnlhfpfgnpldfl] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
      CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [odijcgafkhpobjlnfdgiacpdenpmbgme] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
      CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [phkdcinmmljblpnkohlipaiodlonpinf] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
      CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [pmpoaahleccaibbhfjfimigepmfmmbbk] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
      Opera: 
      =======
      OPR StartupUrls: "hxxps://www.yandex.ru/?win=277&clid=2262091-3"
      R2 Apple Mobile Device Service; C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\AppleMobileDeviceService.exe [83768 2018-01-05] (Apple Inc.)
      R3 aswbIDSAgent; C:\Program Files\AVAST Software\Avast\x64\aswidsagenta.exe [7994520 2018-08-30] (AVAST Software)
      S2 avast; C:\Program Files (x86)\AVAST Software\Browser\Update\AvastBrowserUpdate.exe [164984 2018-03-23] (AVAST Software)
      R2 avast! Antivirus; C:\Program Files\AVAST Software\Avast\AvastSvc.exe [322464 2018-08-30] (AVAST Software)
      S3 avastm; C:\Program Files (x86)\AVAST Software\Browser\Update\AvastBrowserUpdate.exe [164984 2018-03-23] (AVAST Software)
      S3 DfSdkS; C:\Program Files (x86)\Ashampoo\Ashampoo Uninstaller 2017\DfSdkS64.exe [544768 2009-08-24] (mst software GmbH, Germany) [File not signed]
      S3 McComponentHostService; C:\Program Files\McAfee Security Scan\3.11.805\McCHSvc.exe [405392 2018-09-24] (McAfee, Inc.)
      R2 NovaPdfServer; C:\Program Files\Softland\novaPDF 8\Server\novapdfs.exe [51112 2017-02-22] (Microsoft)
      S2 Soda PDF Desktop Creator; C:\Program Files\Soda PDF Desktop\creator-ws.exe [755048 2017-03-23] (LULU Software)
      S3 SwitchBoard; C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\SwitchBoard\SwitchBoard.exe [517096 2010-02-19] (Adobe Systems Incorporated) [File not signed]
      R2 TeamViewer; C:\Program Files (x86)\TeamViewer\TeamViewer_Service.exe [7500048 2016-09-20] (TeamViewer GmbH)
      R2 WCAssistantService; C:\Program Files (x86)\Lavasoft\Web Companion\Application\Lavasoft.WCAssistant.WinService.exe [25192 2017-04-14] ()
      S3 WinDefend; C:\Program Files\Windows Defender\mpsvc.dll [1011712 2013-05-27] (Microsoft Corporation)
      S3 wpscloudsvr; C:\Program Files (x86)\Kingsoft\Kingsoft Office\wpscloudsvr.exe [220288 2018-03-28] (Zhuhai Kingsoft Office Software Co.,Ltd)
      R1 aswArPot; C:\Windows\System32\drivers\aswArPot.sys [199712 2018-08-30] (AVAST Software)
      R1 aswbidsdriver; C:\Windows\System32\drivers\aswbidsdrivera.sys [229384 2018-08-30] (AVAST Software)
      R0 aswbidsh; C:\Windows\System32\drivers\aswbidsha.sys [201320 2018-08-30] (AVAST Software)
      R0 aswblog; C:\Windows\System32\drivers\aswbloga.sys [346664 2018-08-30] (AVAST Software)
      R0 aswbuniv; C:\Windows\System32\drivers\aswbuniva.sys [59568 2018-08-30] (AVAST Software)
      R1 aswHdsKe; C:\Windows\System32\drivers\aswHdsKe.sys [249016 2018-08-30] (AVAST Software)
      S3 aswHwid; C:\Windows\System32\drivers\aswHwid.sys [46968 2018-08-30] (AVAST Software)
      R2 aswMonFlt; C:\Windows\System32\drivers\aswMonFlt.sys [163392 2018-09-12] (AVAST Software)
      R1 aswRdr; C:\Windows\System32\drivers\aswRdr2.sys [111864 2018-08-30] (AVAST Software)
      R0 aswRvrt; C:\Windows\System32\drivers\aswRvrt.sys [87904 2018-08-30] (AVAST Software)
      R1 aswSnx; C:\Windows\System32\drivers\aswSnx.sys [1027720 2018-08-30] (AVAST Software)
      R1 aswSP; C:\Windows\System32\drivers\aswSP.sys [467320 2018-09-05] (AVAST Software)
      R2 aswStm; C:\Windows\System32\drivers\aswStm.sys [215920 2018-09-12] (AVAST Software)
      R0 aswVmm; C:\Windows\System32\drivers\aswVmm.sys [381560 2018-08-30] (AVAST Software)
      R3 ST_Accel; C:\Windows\System32\DRIVERS\ST_Accel.sys [103088 2015-02-26] (STMicroelectronics)
      R2 UI5IFS; C:\Program Files (x86)\Ashampoo\Ashampoo Uninstaller 2017\IFS64.sys [31320 2015-12-07] ()
      S3 BCM42RLY; system32\drivers\BCM42RLY.sys [X]
      S3 btwaudio; system32\drivers\btwaudio.sys [X]
      S3 btwavdt; system32\drivers\btwavdt.sys [X]
      S3 btwl2cap; system32\DRIVERS\btwl2cap.sys [X]
      S3 btwrchid; system32\DRIVERS\btwrchid.sys [X]

2018-09-29 16:54 - 2018-09-29 16:54 - 000026700 _____ C:\Users\Dellssd\Downloads\FRST.txt
      2018-09-29 16:54 - 2018-09-29 16:54 - 000000000 ____D C:\FRST
      2018-09-29 16:53 - 2018-09-29 16:53 - 002414080 _____ (Farbar) C:\Users\Dellssd\Downloads\FRST64.exe
      2018-09-29 16:19 - 2018-09-29 16:19 - 004279416 _____ (ESET) C:\Users\Dellssd\Downloads\eset_internet_security_live_installer.exe
      2018-09-29 15:16 - 2018-09-29 15:16 - 000017773 _____ C:\Users\Dellssd\Downloads\American.Horror.Story.S08E03.720p.WEBRip.x264-TBS.torrent
      2018-09-29 11:31 - 2018-09-29 11:31 - 000001191 _____ C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\uni.txt
      2018-09-29 08:39 - 2018-09-29 08:39 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Lightshot
      2018-09-29 08:30 - 2018-09-29 08:30 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Skype
      2018-09-27 23:29 - 2018-09-27 23:29 - 005193216 _____ ( ) C:\Users\Dellssd\Downloads\wspsetup.exe
      2018-09-26 14:31 - 2018-09-26 14:31 - 000001964 _____ C:\Users\Public\Desktop\McAfee Security Scan Plus.lnk
      2018-09-26 14:31 - 2018-09-26 14:31 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\McAfee Security Scan Plus
      2018-09-26 14:31 - 2018-09-26 14:31 - 000000000 ____D C:\ProgramData\McAfee Security Scan
      2018-09-25 11:26 - 2018-09-28 11:38 - 000109568 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL1409.tmp
      2018-09-25 11:26 - 2018-09-27 10:53 - 000094208 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL1082.tmp
      2018-09-25 11:26 - 2018-09-26 13:19 - 000084480 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL1831.tmp
      2018-09-24 22:25 - 2018-09-24 22:25 - 000014480 _____ C:\Users\Dellssd\Downloads\Preacher.S03E10.HDTV.x264-KILLERS.mkv (2).torrent
      2018-09-24 09:39 - 2018-09-24 09:39 - 000014480 _____ C:\Users\Dellssd\Downloads\Preacher.S03E10.HDTV.x264-KILLERS.mkv (1).torrent
      2018-09-23 22:48 - 2018-09-23 22:48 - 000014480 _____ C:\Users\Dellssd\Downloads\Preacher.S03E10.HDTV.x264-KILLERS.mkv.torrent
      2018-09-23 22:46 - 2018-09-23 22:46 - 000011432 _____ C:\Users\Dellssd\Downloads\Preacher.S03E09.HDTV.x264-SVA (2).torrent
      2018-09-23 08:18 - 2018-09-23 08:18 - 000011432 _____ C:\Users\Dellssd\Downloads\Preacher.S03E09.HDTV.x264-SVA (1).torrent
      2018-09-22 20:53 - 2018-09-22 20:53 - 000011432 _____ C:\Users\Dellssd\Downloads\Preacher.S03E09.HDTV.x264-SVA.torrent
      2018-09-22 19:56 - 2018-09-22 19:56 - 000018281 _____ C:\Users\Dellssd\Downloads\Preacher.S03E08.720p.HEVC.x265-MeGusta.torrent
      2018-09-22 19:03 - 2018-09-22 19:03 - 000017384 _____ C:\Users\Dellssd\Downloads\Preacher.S03E07.720p.HEVC.x265-MeGusta.torrent
      2018-09-22 10:02 - 2018-09-22 10:02 - 000010528 _____ C:\Users\Dellssd\Downloads\American.Horror.Story.S08E01.HDTV.x264-SVA (1).torrent
      2018-09-21 18:54 - 2018-09-21 18:54 - 000010528 _____ C:\Users\Dellssd\Downloads\American.Horror.Story.S08E01.HDTV.x264-SVA.torrent
      2018-09-21 18:52 - 2018-09-21 18:52 - 000017830 _____ C:\Users\Dellssd\Downloads\American.Horror.Story.S08E02.WEBRip.x264-TBS.torrent
      2018-09-19 10:10 - 2018-09-19 10:10 - 000262144 _____ C:\Windows\Minidump\091918-9126-01.dmp
      2018-09-16 10:43 - 2018-09-16 10:43 - 000218836 _____ C:\Users\Dellssd\Desktop\a.psd
      2018-09-16 10:20 - 2018-09-16 10:21 - 000024235 _____ C:\Users\Dellssd\Desktop\a.jpf
      2018-09-08 16:34 - 2018-09-08 16:34 - 000152887 _____ C:\Users\Dellssd\Desktop\5.jpeg
      2018-09-06 20:51 - 2018-09-06 20:51 - 000015001 _____ C:\Users\Dellssd\Downloads\[kinozal.tv]id1604058.torrent
      2018-08-30 23:30 - 2018-08-30 23:29 - 000379608 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\aswBoot.exe
      2018-09-29 16:53 - 2016-04-28 15:06 - 000000000 ____D C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\uTorrent
      2018-09-29 16:43 - 2017-05-15 14:15 - 000000378 _____ C:\Windows\Tasks\WpsNotifyTask_Dellssd.job
      2018-09-29 16:39 - 2018-02-11 22:39 - 000000994 _____ C:\Windows\Tasks\Chromium nefil.job
      2018-09-29 16:12 - 2016-10-21 06:34 - 000000000 ____D C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\vlc
      2018-09-29 15:16 - 2017-09-30 23:37 - 000000000 ____D C:\Users\Dellssd\AppData\LocalLow\uTorrent
      2018-09-29 13:22 - 2016-04-28 19:38 - 000000392 _____ C:\Windows\Tasks\update-sys.job
      2018-09-29 12:57 - 2016-04-28 19:38 - 000000392 _____ C:\Windows\Tasks\update-S-1-5-21-477188782-2465529923-3270759937-1000.job
      2018-09-29 08:39 - 2016-04-28 19:38 - 000003270 _____ C:\Windows\System32\Tasks\update-S-1-5-21-477188782-2465529923-3270759937-1000
      2018-09-29 08:38 - 2009-07-14 07:45 - 000014448 ____H C:\Windows\system32\7B296FB0-376B-497e-B012-9C450E1B7327-5P-1.C7483456-A289-439d-8115-601632D005A0
      2018-09-29 08:38 - 2009-07-14 07:45 - 000014448 ____H C:\Windows\system32\7B296FB0-376B-497e-B012-9C450E1B7327-5P-0.C7483456-A289-439d-8115-601632D005A0
      2018-09-29 08:30 - 2017-08-13 12:16 - 000001066 _____ C:\Users\Public\Desktop\VLC media player.lnk
      2018-09-29 08:30 - 2017-03-11 18:15 - 000001306 _____ C:\Users\Public\Desktop\Skype.lnk
      2018-09-29 08:30 - 2017-03-11 18:15 - 000000000 ___RD C:\Program Files (x86)\Skype
      2018-09-29 08:30 - 2016-04-28 15:22 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Skype
      2018-09-29 08:28 - 2009-07-14 08:13 - 000781790 _____ C:\Windows\system32\PerfStringBackup.INI
      2018-09-29 08:28 - 2009-07-14 06:20 - 000000000 ____D C:\Windows\inf
      2018-09-29 08:21 - 2016-04-28 15:19 - 000000204 _____ C:\Windows\Tasks\AutoKMS.job
      2018-09-29 08:21 - 2009-07-14 08:08 - 000000006 ____H C:\Windows\Tasks\SA.DAT
      2018-09-27 23:33 - 2018-03-23 00:37 - 000000000 ____D C:\Users\Dellssd\AppData\Local\AVAST Software
      2018-09-27 10:13 - 2016-12-02 22:36 - 000000000 ____D C:\Users\Dellssd\Desktop\преводи
      2018-09-26 14:31 - 2018-07-13 15:01 - 000000000 ____D C:\Program Files\McAfee Security Scan
      2018-09-24 09:29 - 2017-04-13 09:23 - 000000000 ____D C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox
      2018-09-24 09:29 - 2016-08-18 13:17 - 000000000 ____D C:\Program Files (x86)\Mozilla Maintenance Service
      2018-09-23 23:46 - 2016-12-01 16:09 - 000000000 ____D C:\Users\Dellssd\AppData\LocalLow\Mozilla
      2018-09-23 08:33 - 2017-07-27 09:56 - 000003180 _____ C:\Windows\System32\Tasks\OneDrive Standalone Update Task-S-1-5-21-477188782-2465529923-3270759937-1000
      2018-09-23 08:33 - 2017-05-14 12:21 - 000002164 _____ C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft OneDrive.lnk
      2018-09-23 08:33 - 2017-05-14 12:21 - 000000000 ___RD C:\Users\Dellssd\OneDrive
      2018-09-22 17:35 - 2018-08-29 08:46 - 000501760 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL1243.tmp
      2018-09-21 18:56 - 2016-10-30 19:56 - 000000000 ____D C:\Users\Dellssd\Desktop\subtitri
      2018-09-21 14:57 - 2018-08-29 08:46 - 000493568 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL3209.tmp
      2018-09-20 12:11 - 2016-09-26 11:57 - 000119544 _____ C:\Windows\SysWOW64\GDIPFONTCACHEV1.DAT
      2018-09-20 10:36 - 2017-04-14 13:23 - 000004476 _____ C:\Windows\System32\Tasks\Adobe Acrobat Update Task
      2018-09-20 10:36 - 2017-04-14 13:23 - 000002441 _____ C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Acrobat Reader DC.lnk
      2018-09-19 23:21 - 2018-03-23 00:38 - 000002429 _____ C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Avast Secure Browser.lnk
      2018-09-19 10:10 - 2017-01-14 08:33 - 000000000 ____D C:\Windows\Minidump
      2018-09-18 23:46 - 2016-09-19 00:17 - 000002430 _____ C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Google Chrome.lnk
      2018-09-18 23:46 - 2016-09-19 00:17 - 000002389 _____ C:\Users\Public\Desktop\Google Chrome.lnk
      2018-09-18 12:47 - 2018-08-29 08:46 - 000419328 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL1414.tmp
      2018-09-17 12:36 - 2018-08-29 08:46 - 000396288 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL2232.tmp
      2018-09-17 09:55 - 2016-04-28 15:19 - 000000202 _____ C:\Windows\Tasks\AutoKMSDaily.job
      2018-09-16 22:22 - 2018-07-13 14:31 - 000004482 _____ C:\Windows\System32\Tasks\Adobe Flash Player PPAPI Notifier
      2018-09-16 22:22 - 2018-06-17 11:13 - 000003138 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{810AB3C2-34D4-499B-B4BB-9D38D546FA12}
      2018-09-16 22:22 - 2018-05-05 14:25 - 000003944 _____ C:\Windows\System32\Tasks\WpsUpdateTask_Dellssd
      2018-09-16 22:22 - 2017-08-07 09:24 - 000004192 _____ C:\Windows\System32\Tasks\WpsExternal_Dellssd_20170807092444
      2018-09-16 22:22 - 2017-05-15 14:15 - 000004196 _____ C:\Windows\System32\Tasks\WpsKtpcntrQingTask_Dellssd
      2018-09-16 22:22 - 2017-05-15 14:15 - 000003362 _____ C:\Windows\System32\Tasks\WpsNotifyTask_Dellssd
      2018-09-16 22:22 - 2017-04-16 19:21 - 000004308 _____ C:\Windows\System32\Tasks\Opera scheduled suite Autoupdate 1492359678
      2018-09-16 22:22 - 2017-04-16 19:21 - 000004086 _____ C:\Windows\System32\Tasks\Opera scheduled Autoupdate 1492359677
      2018-09-16 22:22 - 2017-04-14 13:19 - 000003572 _____ C:\Windows\System32\Tasks\doPDF Update
      2018-09-16 22:22 - 2017-03-11 18:01 - 000003154 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{F75FB1AB-3FC6-4CCB-8E59-EFFFE1750F20}
      2018-09-16 22:22 - 2017-03-11 17:59 - 000003154 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{CEDD031E-67BD-4005-BC8D-F936A030F0BA}
      2018-09-16 22:22 - 2017-03-10 11:47 - 000003154 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{54495718-5171-4E02-8AE9-0C0BA73E7D7F}
      2018-09-16 22:22 - 2017-03-10 11:46 - 000003154 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{E1C2E6E7-851E-4C71-BE27-06A41080DD86}
      2018-09-16 22:22 - 2017-03-08 15:35 - 000003154 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{380FC156-4700-48BE-8B5A-FBA1286DCE61}
      2018-09-16 22:22 - 2017-03-07 19:54 - 000003154 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{B59123EA-C895-4329-A7B1-CB325A18760F}
      2018-09-16 22:22 - 2017-03-07 19:53 - 000003154 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{1B3678E0-0EBD-4B19-8557-0E961136459F}
      2018-09-16 22:22 - 2017-03-07 19:23 - 000003152 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{C3112054-5422-446C-8C6A-CBF71C0F1362}
      2018-09-16 22:22 - 2017-03-07 19:18 - 000003154 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{2A7E9ED5-EA5D-44CE-A690-23D3D3057CA2}
      2018-09-16 22:22 - 2017-03-07 19:14 - 000003154 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{E3C65BC8-A75A-427C-B27F-42C9BBE41C62}
      2018-09-16 22:22 - 2016-10-20 13:50 - 000003112 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{35511907-B4BB-42B6-B5D5-1DEA4D518FE5}
      2018-09-16 22:22 - 2016-10-20 13:36 - 000003164 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{CF456C35-60A1-4F96-848F-0062539D31D4}
      2018-09-16 22:22 - 2016-10-20 13:08 - 000003164 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{286D155D-B077-4884-A3BD-71EBE307BEF5}
      2018-09-16 22:22 - 2016-10-20 13:07 - 000003164 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{295B979B-F0EA-40DA-9832-C45D45FC859B}
      2018-09-16 22:22 - 2016-10-19 13:20 - 000003164 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{B72E12E4-120A-46A7-B0FC-AED00851297F}
      2018-09-16 22:22 - 2016-10-19 12:55 - 000003164 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{A7EABB03-E8E6-444E-9C70-01DEA803DBEC}
      2018-09-16 22:22 - 2016-10-19 12:53 - 000003164 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{D6E5F4DF-91E3-4ECA-B09F-9DCF123E1030}
      2018-09-16 22:22 - 2016-09-19 00:16 - 000003432 _____ C:\Windows\System32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineUA
      2018-09-16 22:22 - 2016-09-19 00:16 - 000003304 _____ C:\Windows\System32\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineCore
      2018-09-16 22:22 - 2016-04-28 19:38 - 000003400 _____ C:\Windows\System32\Tasks\update-sys
      2018-09-16 22:22 - 2016-04-28 15:19 - 000002740 _____ C:\Windows\System32\Tasks\AutoKMSDaily
      2018-09-16 22:22 - 2016-04-28 15:19 - 000002436 _____ C:\Windows\System32\Tasks\AutoKMS
      2018-09-16 22:22 - 2016-04-28 15:14 - 000003148 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{5A5A1497-EAC4-4683-9946-09144759EE3B}
      2018-09-16 22:22 - 2016-04-28 13:36 - 000003254 _____ C:\Windows\System32\Tasks\{CD225CD4-3990-439E-8F36-78EB3BDEE4E1}
      2018-09-16 20:22 - 2018-08-29 08:46 - 000370688 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL3793.tmp
      2018-09-15 19:37 - 2018-08-29 08:46 - 000344576 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL1766.tmp
      2018-09-14 18:54 - 2018-08-29 08:46 - 000297984 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL2266.tmp
      2018-09-13 15:27 - 2018-08-29 08:46 - 000268288 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL2379.tmp
      2018-09-12 23:30 - 2016-04-28 15:24 - 000215920 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswStm.sys
      2018-09-12 12:59 - 2018-08-29 08:46 - 000251904 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL1812.tmp
      2018-09-12 12:19 - 2016-04-28 15:24 - 000163392 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswMonFlt.sys
      2018-09-09 09:00 - 2018-08-29 08:46 - 000212992 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL1160.tmp
      2018-09-08 11:36 - 2018-08-29 08:46 - 000209920 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL3129.tmp
      2018-09-07 13:25 - 2018-08-29 08:46 - 000199168 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL0459.tmp
      2018-09-05 11:53 - 2016-04-28 15:24 - 000467320 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswSP.sys
      2018-09-04 13:41 - 2018-08-29 08:46 - 000154624 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL0358.tmp
      2018-09-03 23:58 - 2017-03-11 17:50 - 000000000 _____ C:\Windows\SysWOW64\last.dump
      2018-09-03 10:30 - 2018-08-29 08:46 - 000122368 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL1632.tmp
      2018-09-01 12:16 - 2018-08-29 08:46 - 000114688 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL0845.tmp
      2018-08-31 12:46 - 2018-08-29 08:46 - 000098304 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL3568.tmp
      2018-08-30 23:30 - 2017-04-04 12:54 - 000003910 _____ C:\Windows\System32\Tasks\Avast Emergency Update
      2018-08-30 23:30 - 2016-04-28 15:24 - 000087904 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswRvrt.sys
      2018-08-30 23:29 - 2017-12-23 19:29 - 000249016 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswHdsKe.sys
      2018-08-30 23:29 - 2017-11-13 11:28 - 000199712 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswArPot.sys
      2018-08-30 23:29 - 2017-04-04 12:54 - 000346664 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswbloga.sys
      2018-08-30 23:29 - 2017-04-04 12:54 - 000229384 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswbidsdrivera.sys
      2018-08-30 23:29 - 2017-04-04 12:54 - 000201320 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswbidsha.sys
      2018-08-30 23:29 - 2017-04-04 12:54 - 000059568 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswbuniva.sys
      2018-08-30 23:29 - 2016-04-28 15:24 - 001027720 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswSnx.sys
      2018-08-30 23:29 - 2016-04-28 15:24 - 000381560 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswVmm.sys
      2018-08-30 23:29 - 2016-04-28 15:24 - 000111864 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswRdr2.sys
      2018-08-30 23:29 - 2016-04-28 15:24 - 000046968 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswHwid.sys
      2018-08-30 13:39 - 2018-08-29 08:46 - 000077824 ____H C:\Users\Dellssd\Desktop\~WRL3210.tmp
      2015-10-21 18:11 - 2015-10-21 18:11 - 130502551 _____ () C:\Program Files\openoffice1.cab
      2015-10-21 18:10 - 2015-10-21 18:10 - 002310144 _____ () C:\Program Files\openoffice412.msi
      2015-10-21 18:10 - 2015-10-21 18:10 - 000478720 _____ () C:\Program Files\setup.exe
      2015-10-21 18:10 - 2015-10-21 18:10 - 000000279 _____ () C:\Program Files\setup.ini
      2016-12-08 14:00 - 2017-03-04 10:53 - 000000132 _____ () C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\Adobe AIFF Format CS6 Prefs
      2016-12-07 08:29 - 2016-12-07 08:29 - 000000146 _____ () C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\gamma_ramp.reg
      2018-09-29 11:31 - 2018-09-29 11:31 - 000001191 _____ () C:\Users\Dellssd\AppData\Roaming\uni.txt
      2017-04-08 21:19 - 2016-03-31 21:40 - 000145792 _____ () C:\Users\Dellssd\AppData\Local\downloader.exe
      2016-04-28 19:38 - 2016-04-28 19:38 - 000000003 ____H () C:\Users\Dellssd\AppData\Local\updater.log
      2016-04-28 19:38 - 2016-04-28 19:38 - 000000424 ____H () C:\Users\Dellssd\AppData\Local\UserProducts.xml
      2016-10-29 12:23 - 2016-10-29 12:23 - 000017408 _____ () C:\Users\Dellssd\AppData\Local\WebpageIcons.db
      2017-02-10 09:00 - 2017-02-10 09:00 - 000000000 _____ () C:\Users\Dellssd\AppData\Local\{DC54C818-2F39-4DF4-A54B-09F3D3BE3CC3}
      Some files in TEMP:
      ====================
      2018-04-09 11:51 - 2018-08-20 12:55 - 062983128 _____ (Softland) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\dopdf-full.exe
      2017-05-15 14:12 - 2017-05-15 14:12 - 003463288 _____ (Gadomotus                                                   ) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\ICReinstall_microsoft_office (1).exe
      2016-10-29 19:52 - 2016-10-30 14:18 - 037642072 _____ (PandoraTV) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\KMP_4.1.3.3.exe
      2017-12-16 10:25 - 2017-12-16 10:25 - 039544976 _____ (PandoraTV) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\KMP_4.2.2.5.exe
      2016-12-06 13:30 - 2016-12-07 08:28 - 048947193 _____ () C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\new_version.exe
      2017-10-10 23:42 - 2017-10-10 23:42 - 002163712 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201710104236545.dll
      2017-10-12 10:00 - 2017-10-12 10:00 - 002163712 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017101208259.dll
      2017-10-13 10:42 - 2017-10-13 10:42 - 002163712 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201710134229437.dll
      2017-10-13 10:47 - 2017-10-13 10:47 - 002163712 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171013479979.dll
      2017-10-16 10:13 - 2017-10-16 10:13 - 002163712 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201710161342290.dll
      2017-10-19 23:59 - 2017-10-19 23:59 - 002163712 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201710195926616.dll
      2017-10-24 10:14 - 2017-10-24 10:14 - 002172416 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201710241457563.dll
      2017-10-24 10:09 - 2017-10-24 10:09 - 002163712 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171024911435.dll
      2017-10-02 08:58 - 2017-10-02 08:58 - 002163200 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171025819305.dll
      2017-10-28 08:06 - 2017-10-28 08:06 - 002172416 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171028622139.dll
      2017-10-04 09:31 - 2017-10-04 09:31 - 002163200 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171043113370.dll
      2017-10-05 09:53 - 2017-10-05 09:53 - 002163200 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017105532580.dll
      2017-10-06 09:16 - 2017-10-06 09:16 - 002163200 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171061623730.dll
      2017-10-06 23:52 - 2017-10-06 23:52 - 002163712 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171065224505.dll
      2017-10-07 09:54 - 2017-10-07 09:54 - 002163712 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171075447890.dll
      2017-10-09 10:23 - 2017-10-09 10:23 - 002163712 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171092328422.dll
      2017-11-10 11:43 - 2017-11-10 11:43 - 002172416 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201711104321386.dll
      2017-11-01 10:23 - 2017-11-01 10:23 - 002172416 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171112339856.dll
      2017-11-02 00:52 - 2017-11-02 00:52 - 002172416 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171115225368.dll
      2017-11-17 12:11 - 2017-11-17 12:11 - 002172416 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171117111267.dll
      2017-11-18 19:17 - 2017-11-18 19:17 - 002172416 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201711181734927.dll
      2017-11-21 00:46 - 2017-11-21 00:46 - 002230784 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017112046238.dll
      2017-11-23 00:46 - 2017-11-23 00:46 - 002230784 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201711224618694.dll
      2017-11-25 09:12 - 2017-11-25 09:12 - 002230784 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201711251244928.dll
      2017-11-27 10:16 - 2017-11-27 10:16 - 002230784 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201711271659784.dll
      2017-11-06 09:42 - 2017-11-06 09:42 - 002172416 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171164236192.dll
      2017-11-08 10:10 - 2017-11-08 10:10 - 002172416 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017118103184.dll
      2017-11-09 00:50 - 2017-11-09 00:50 - 002172416 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171185049290.dll
      2017-12-11 11:10 - 2017-12-11 11:10 - 002230784 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171211109386.dll
      2017-12-16 10:08 - 2017-12-16 10:08 - 002230784 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171216841406.dll
      2017-12-20 10:30 - 2017-12-20 10:30 - 002230784 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171220300768.dll
      2017-12-21 09:59 - 2017-12-21 09:59 - 002228736 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171221599557.dll
      2017-12-25 11:52 - 2017-12-25 11:52 - 002228736 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201712255220697.dll
      2017-12-27 10:46 - 2017-12-27 10:46 - 002228736 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201712274620418.dll
      2017-12-28 10:30 - 2017-12-28 10:30 - 002228736 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20171228304823.dll
      2017-12-30 09:54 - 2017-12-30 09:54 - 002228736 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201712305435151.dll
      2017-12-06 11:04 - 2017-12-06 11:04 - 002230784 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017126459962.dll
      2017-05-16 23:45 - 2017-05-16 23:45 - 001980416 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20175164533688.dll
      2017-05-19 08:44 - 2017-05-19 08:44 - 002008064 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20175194420141.dll
      2017-05-20 06:44 - 2017-05-20 06:44 - 002008064 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20175204459667.dll
      2017-05-24 09:17 - 2017-05-24 09:17 - 002008064 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017524175694.dll
      2017-05-29 08:07 - 2017-05-29 08:07 - 002008064 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20175297735.dll
      2017-06-13 07:40 - 2017-06-13 07:40 - 002011648 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20176134013374.dll
      2017-06-13 23:42 - 2017-06-13 23:42 - 002011648 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017613428192.dll
      2017-06-16 08:07 - 2017-06-16 08:07 - 002011648 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017616745230.dll
      2017-06-17 20:54 - 2017-06-17 20:54 - 002011648 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20176175444375.dll
      2017-06-20 12:39 - 2017-06-20 12:39 - 002011648 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017620392713.dll
      2017-06-22 07:31 - 2017-06-22 07:31 - 002011648 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20176223128826.dll
      2017-06-30 08:43 - 2017-06-30 08:43 - 002011648 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017630439814.dll
      2017-06-05 13:34 - 2017-06-05 13:34 - 002011648 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017653419350.dll
      2017-06-06 23:39 - 2017-06-06 23:39 - 002011648 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017663958437.dll
      2017-06-08 18:49 - 2017-06-08 18:49 - 002011648 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017684938352.dll
      2017-07-10 18:05 - 2017-07-10 18:05 - 001972736 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017710548407.dll
      2017-07-14 18:41 - 2017-07-14 18:41 - 001973248 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017714411279.dll
      2017-07-18 23:54 - 2017-07-18 23:54 - 001973248 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20177185419573.dll
      2017-07-21 05:15 - 2017-07-21 05:15 - 001973760 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20177211525566.dll
      2017-07-27 09:55 - 2017-07-27 09:55 - 001973760 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20177275517760.dll
      2017-07-28 04:57 - 2017-07-28 04:57 - 001973760 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20177285736189.dll
      2017-07-03 08:19 - 2017-07-03 08:19 - 001972736 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017731946996.dll
      2017-07-04 09:07 - 2017-07-04 09:07 - 001972736 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201774732193.dll
      2017-08-01 08:38 - 2017-08-01 08:38 - 001973760 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201781381180.dll
      2017-08-16 05:06 - 2017-08-16 05:06 - 001973760 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017816647150.dll
      2017-08-18 04:56 - 2017-08-18 04:56 - 001999360 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20178185624580.dll
      2017-08-20 07:53 - 2017-08-20 07:53 - 001999360 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20178205358978.dll
      2017-08-23 09:46 - 2017-08-23 09:46 - 001999360 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20178234653479.dll
      2017-08-26 09:05 - 2017-08-26 09:05 - 001999360 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017826549919.dll
      2017-08-31 08:56 - 2017-08-31 08:56 - 001999872 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017831561686.dll
      2017-08-05 07:40 - 2017-08-05 07:40 - 001973760 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017854013409.dll
      2017-08-06 22:28 - 2017-08-06 22:28 - 001973760 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017862837477.dll
      2017-08-09 09:31 - 2017-08-09 09:31 - 001973760 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017893159204.dll
      2017-09-14 08:52 - 2017-09-14 08:52 - 001999872 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20179145250727.dll
      2017-09-20 08:56 - 2017-09-20 08:56 - 001999872 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20179205616444.dll
      2017-09-02 09:04 - 2017-09-02 09:04 - 001999872 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201792421331.dll
      2017-09-26 11:48 - 2017-09-26 11:48 - 001999872 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20179264854497.dll
      2017-09-28 00:05 - 2017-09-28 00:05 - 001999872 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017927529360.dll
      2017-09-07 04:56 - 2017-09-07 04:56 - 001999872 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2017975639972.dll
      2018-01-16 10:06 - 2018-01-16 10:06 - 002329600 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_201811662581.dll
      2018-01-18 00:32 - 2018-01-18 00:32 - 002329600 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20181173214934.dll
      2018-01-19 00:31 - 2018-01-19 00:31 - 002329600 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20181183124471.dll
      2018-01-21 11:17 - 2018-01-21 11:17 - 002329600 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_20181211757955.dll
      2018-01-04 11:38 - 2018-01-04 11:38 - 002228736 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2018143847667.dll
      2018-01-07 08:59 - 2018-01-07 08:59 - 002228736 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2018175955849.dll
      2018-01-09 10:29 - 2018-01-09 10:29 - 002228736 _____ (Opera Software) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\Opera_installer_2018192959337.dll
      2010-06-17 17:09 - 2010-06-17 17:09 - 000149352 ____R (Microsoft Corporation) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\ose00000.exe
      2012-11-10 21:20 - 2012-11-10 21:20 - 000150600 ____R (Microsoft Corporation) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\ose00001.exe
      2008-11-16 13:38 - 2008-11-16 13:38 - 000145184 ____R (Microsoft Corporation) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\ose00002.exe
      2010-06-17 17:09 - 2010-06-17 17:09 - 000149352 ____R (Microsoft Corporation) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\ose00003.exe
      2016-08-16 10:48 - 2016-08-16 10:48 - 000488960 _____ () C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\sqlite3.exe
      2017-04-22 19:34 - 2017-04-22 19:34 - 000181544 _____ () C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\ubar-yadownloader.exe
      2017-03-15 22:10 - 2017-03-15 22:10 - 014456872 _____ (Microsoft Corporation) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\vc_redist.x86.exe
      2017-08-13 12:15 - 2017-08-13 12:15 - 030950664 _____ () C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\vlc-2.2.6-win32.exe
      2017-04-14 13:05 - 2017-04-14 13:05 - 000349280 _____ (Lavasoft) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\WcInstaller.exe
      2017-04-22 21:17 - 2017-03-27 12:10 - 000237920 _____ () C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\YandexWorking.exe
      2017-03-30 21:07 - 2017-03-30 21:07 - 061980664 _____ (YANDEX LLC) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\{13BD144E-5CAE-445E-ACAC-B02F6DDCF43E}.exe
      2016-10-20 12:07 - 2016-10-20 12:07 - 044295032 _____ (Google Inc.) C:\Users\Dellssd\AppData\Local\Temp\{486E4B52-BB14-452C-9A04-353419ACD5E8}-54.0.2840.71_chrome_installer.exe
      C:\Windows\SysWOW64\wininit.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\SysWOW64\explorer.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\SysWOW64\svchost.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\SysWOW64\User32.dll => File is digitally signed
      C:\Windows\SysWOW64\userinit.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\SysWOW64\dnsapi.dll => File is digitally signed
      LastRegBack: 2018-09-25 14:59
      Addition.txt
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.