Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 8 минути, cool_cool написа:

Ок, да разбирам 3-то си сложил нали, и кое последно?

Ps: имах предвид Асрок екстрийм, извинявам се коригирах го

be quiet! Pure Power 10 700W

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.10.2017 г. в 16:15, BAZZINGA написа:

Абе пичове,да ви попитам аз това + това ще сработят ли?Че слушалките ми сдадоха багажа и трябва да взема нещо ново,пък и искам да пробвам безжични че малко ми писна с кабели и прочие.Приемам и други препоръки ..

Извинявам се че бутам темата,но ако можете да погледнете това което съм написал че живот без слушалки не върви.Особено като играеш игри,където аудиото е важно ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BAZZINGA написа:

Извинявам се че бутам темата,но ако можете да погледнете това което съм написал че живот без слушалки не върви.Особено като играеш игри,където аудиото е важно ..

При Блутуут слушалки винаги ще имаш лаг и закъснение при звука.

Съвет от мене - ориентирай се към такива с кабел. Извинявам се ако не е по темата и държиш на безжични.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Julius Decimus написа:

При Блутуут слушалки винаги ще имаш лаг и закъснение при звука.

Съвет от мене - ориентирай се към такива с кабел. Извинявам се ако не е по темата и държиш на безжични.

Да препоръчаш нещо с кабел до към 50-60лв.,защото съм на бюджет и не съм от тия които дават безбожно много пари за супер мега качествен звук,за момента не мога да си го позволя.Ако имат и що-годе нормален микрофон,още по-добре ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hama Fire Fighter имам ги, добър звук с нормален бас, както и микрофона е добър. Но ги пази от падане, удар. Удобни са и микрофона е удобен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, BAZZINGA написа:

Да препоръчаш нещо с кабел до към 50-60лв.,защото съм на бюджет и не съм от тия които дават безбожно много пари за супер мега качествен звук,за момента не мога да си го позволя.

https://www.musicworld.bg/bg/m_4220000/i_46235/Superlux_HD681.html - няма микрофон и не изолира добре шума ако ти е шумна стаята. Но за цената май е най-доброто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, goodly написа:

Hama Fire Fighter имам ги, добър звук с нормален бас, както и микрофона е добър. Но ги пази от падане, удар. Удобни са и микрофона е удобен. 

Оууу,с моята леко голяма глава такива слушалки бързо умират затова гледам да са леко по-здрави,досега ползвах само Hama uRage Xplode защото диадемата или там каквото е от твърда гума обаче повече не се намират такива слушалки.Засега съм се спрял на два модела,единият е Bloody G300 от ревюто на братушките за тях виждам че не са лоши,диадемата да я наречем е от метал и микрофона е на доста прилично ниво,това което ме дразни че се ползва лъскава пластмаса и микрофона не се прибира или мести,а стърчи като някакво пишле. :D Другият е Bloody G500 за които разбрах покрай този човечец за който ме бъзикат че си приличаме,и като цяло микрофона също не звучи много зле.И в момента се чудя кое да избера,защото микрофона ще се ползва за стрийм и при това временно докато взема USB интерфейс със фантомно захранване за кондензаторният ми микрофон,но пък дотогава със сигурност ми трябват слушалки с микрофон за да говоря с приятели докато играем .. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най трудно от всички компоненти се избират мишка и слушалки. Могат да ти предложат 10 вида и след като ги получиш от първата употреба да не ти харесват. Тъка че избора си го прави сам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, goodly написа:

Най трудно от всички компоненти се избират мишка и слушалки. Могат да ти предложат 10 вида и след като ги получиш от първата употреба да не ти харесват. Тъка че избора си го прави сам!

А на мен не ми е трудно,яд ме е че сегашните слушалки за кажи-речи за боклука,а с последният ремонт който им правих поне микрофона започна да работи по-добре и можех да си правя стриймчетата.Но ще видя на какво ще се спра,ако не ще взема нещо по-евтино без микрофон което ме задоволява и ще си взема USB аудио интерфейса и ще си ползвам кондензаторният микрофон.Ако всичко тръгне добре,само ще трябва стойка да му взема ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове може ли мнение за сайта Plasico IT Superstore,смисъл сериозни ли са защото ще поръчвам слушалки и не искам да се окажат някакви измамници или нещо от сорта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма голямо значение от кой сайт ги поръчваш, то на всякъде можеш да имаш ядове. Виж в кой сайт ще са по евтини и когато ги поръчаш ако има допълнително поле за информация пиши им че искаш цялостна непокътната опаковка и да няма следи от употреба. Или ако нямат допълнително поле за информация, кажи им го по телефона. Текста който съм удебелил е много важно да го споменеш, аз вече когато пазарувам където и да е го правя всеки път. Защото ми писна от номерата с използвана стока която е седяла към изложена на показ конфигурация на които компоненти си личи следите от употреба. И после защото има следи от употреба? - Извиняваме се господине но това беше последна бройка която беше изложена, искате ли да ви предложим друго, само трябва да ни върнете продукта(в повечето случаи е на сметката на клиента).  И тези неща не ги споменават, ами ако мине номера, ако клиента си замълчи и не обърне внимание на това е добре за тях!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, BAZZINGA написа:

Пичове може ли мнение за сайта Plasico IT Superstore,смисъл сериозни ли са защото ще поръчвам слушалки и не искам да се окажат някакви измамници или нещо от сорта.

Пазарувал съм от тях слушалки и се развалиха и ми ги замениха със нови  много са точни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, PreDaT0Rrr написа:

Пазарувал съм от тях слушалки и се развалиха и ми ги замениха със нови  много са точни.

Ще видим,поръчах си ги и утре трябва да пристигнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, BAZZINGA написа:

Ще видим,поръчах си ги и утре трябва да пристигнат.

Жив и здрав, а какво поръча ? Да не е някой светещ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Julius Decimus написа:

Жив и здрав, а какво поръча ? Да не е някой светещ....

Ами може да се каже светещ,A4Tech Bloody G300.Бяха на сравнително по-ниска цена от другите магазини,издръжливи са каквито точно ми трябват и уж микрофона им е що-годе добър .. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.10.2017 г. в 17:04, BAZZINGA написа:

Ами може да се каже светещ,A4Tech Bloody G300.Бяха на сравнително по-ниска цена от другите магазини,издръжливи са каквито точно ми трябват и уж микрофона им е що-годе добър .. :D

Оказах се прав,със уж добър микрофон са.Ако не слъжа noise supression бръмчат като Жигули,а пък като го сложа гласът ми не звучи хубаво,чак ме е леко яд че ги купих.Дори и старите ми Hama uRage Xplode имаха по-добър микрофон .. :D:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,отдавна не бях писал тук но ето че пак ми се налага.Имам следният проблем,както си играех Rust  и следователно картата грееше,системата просто се рестартира,случва ми се на моменти когато играя да губя картина и да трябва да го изключа и включа наново за да тръгне.Този път просто се рестартира и нищо,никакъв сигнал към монитора,изключвах,включвах и пак нищо.Реших да се вържа директно към дъното за да не би драйвърите нещо да са сдали багажа,деинсталирах ги,пробвах наново но уви дава ми грешка 173 - "Error 173 - AMD Installer cannot continue since AMD graphics hardware was not found." и така постоянно.Някакви идеи какво да правя,да не би да съм убил видеокартата?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключи компютъра. Махни картата от слота и после я сложи пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Roujin Z написа:

Изключи компютъра. Махни картата от слота и после я сложи пак.

И това пробвах но нищо,просто нито Device Manager-а я разпознава,нито GPU-Z,нито Sapphire TRIXX,нито нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте хора,оказа се че видеокартата е заминала но,добре че имах още 10 месеца гаранция та одобриха видеокартата за замяна и утре ще се уточним какво съм избрал.Обаче реших и да направя малко промени за да подобря въздушният поток в кутията и се чудя какви вентилатори да взема,преди време прегледах няколко ревюта и попаднах на be quiet! Silent Wings 3 и се замислих да ли да не взема такива но,видях че във Vario имат два модела Silent Wings 3 и Silent Wings 3 PWN.Каква е разликата и избора ми на вентилатор добър ли е?!А ако не,бихте ли препоръчали нещо което е ефективно,относително тихо и мога да го контролирам със някакъв софтуер или нещо подолно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.bequiet.com/en/casefans/shadow-wings/1620

п.с. На кутията май само отзад не може да се сложи 140 мм? Отпред и отгоре би трябвало да става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Roujin Z написа:

https://www.bequiet.com/en/casefans/shadow-wings/1620

п.с. На кутията май само отзад не може да се сложи 140 мм? Отпред и отгоре би трябвало да става.

Мисля че отзад може само 120мм,отпред 120 или 140мм,отгоре би трябвало да може 120/140/240мм. но не знам как да ги разположа,мислех за един 140мм отпред който да вкарва,два 120мм отгоре и един 120мм отзад които да изкарват въздух.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...