Премини към съдържанието
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте искам да стартирам собствен бизнес с фирма ЕООД  по прочетох из Интернет доста неща но искам да попитам за следното нещо  ? Аз живея  в София , но тъй като имам лични ангажименти доста често се  налага да пътувам до Пловдив и бих искал да дам адрес седалище на фирмата  в Пловдив както и адрес на управлението на фирмата да бъде в Пловдив . Дружеството ще се занимава с дребна търговска дейност, та въпроса ми е мога ли да го регистрирам както си е реда с всички необходими документи в агенцията по вписванията в София  или трябва да задължително в Пловдив да го регистрирам .  
    • от Anastasia Petrova
      Здравейте искам да попитам отностно това как и къде онлайн мога да проверя за това дали една фирма  е реална или фантом . Или по просто казано ще се опитам на кратко да обясня . В началото на годината направих сериозна инвестиция закупих доста богат асортимент от домакински стоки и други подобни артикули с цел търгувия на дребно закупих ги като частно лице от фирма вносител заплатих солидна  сума за направената инвестиция получих касова бележка но искам да съм сигурна че това може да бъде доказано защото не бих желала да плащам ддс върху чужди приходи . Какво трябва да проверя булстата на фирмата седалището и и още какво . Моля за повече информация и съвети от хора които са се занимавали с подобни казуси . Благодаря .
    • от plmen88
      Здравейте,
      Някой имал ли е вземане даване с Търговска Банка Д? В сайта им имат добро предложение за ипотечен кредит (финансират до 100%), но на скоро чух изобщо за тази банка. Някакви мнения?
    • от krassleto
      Здравейте,
      Гледайки препоръки за фирми в този раздел, от които се дават оферти какъв компютър да си вземем - реших и аз да използвам една от тези фирми и по-точно nikem.net...
      Направих поръчка доста преди коледа (около 2 седмици) за подарък на мои близки и зачаках да ми изпратят частите и заедно с остатъка при мене да сглобя настолен компютър за около 500 лв.
      Поръчах дъно, процесор, памет 4гб и кутия от фирмата, за която е темата. В началото всичко беше точно - свързаха се с мен и пратката дойде в понеделник две седмици преди Коледа.
      Реших, че ще сглобявам в съботата преди Коледа - все пак всичко беше при мен и оставаше само да кача един windows и малко програми. И тук започна моята сага...
      Сглобих процесора, сложих паметта - 4гб и закачих монитор на вграденото видео... Дъното тръгна, но картина на монитора не се появи... Какво ли не пробвах, не иска да тръгне...
      Накрая свалих 8гб от моя работен компютър и се оказа, че проблема е от паметта. Всичко тръгна от раз и успях да инсталирам Windows и необходимите програми... И тук започна сагата:
      В понеделника (седмицата преди коледа) изпратих паметта както ме посъветваха обратно към фирма nikem.net за моя сметка - дотук добре. Имайки богат опит с нашите куриери и фирми на
      следващия ден се обадих във фирма nikem.net дали са получили паметта. Увериха ме, че е при тях и ми затвориха телефона набързо. Викам си до ден - два ще я тестват и ще ми пратят друга.
      И да знам - по закон имат 30 дни - могат да ме мотат до второ пришествие още месец... След обаждания от моя страна в сряда и четвъртък и намиране на 'правилния колега' - в случая колежка
      беше последно: Тя ми каза - ще Ви изпратим нова памет - в кой офис на СПИДИ - ние работим с тях - казах и в кой офис и зачаках номер на пратка на следващия ден. Да, ама НЕ.
      Оказа се, че никой не е изпратил нищо в четвъртък преди Коледа, нито в петък до 17:20ч. - когато имам пропуснато обаждане (1бр.) от техен телефон, което видях след 18ч. и съответно никой не
      ми вдигна от тяхна страна... Примирих се, че подаръка ще отиде с моята памет и зачаках възможност за комуникацияс фирмата nikem.net. Свързах се след коледа вчера и най-накрая ме увериха,
      че ще ми изпратят пратката днес - 29.12.2017г. И каква беше изненадата ми днес - идете в офис 625 гр. Павликени - да си получите пратката... Аз съм - пише от къде в профила... Пак звънях и пак ще
      пренасочим пратката в кой офис - този път влязох в страницата на спиди и казах (издиктувах всичко точно както го пише там)... Може би ще си получа паметта след нова година, а може би пък СПИДИ
      ще я замотат - очакваме продължение на сагата...
      Дано не ми се налага да използвам гаранционно обслужване от тази фирма - дано дано дано
      Написах тази тема с цел предупреждение на тези, които ще работят с тази фирма...
      Паметта дойде в кутията на дъното - 'летяща вътре' и неопакована с дори едно найлонче...
    • от Soviet Soldier
      Винаги около покупка на подобен тип техника се замислям "Какво стана с качествената българска техника от едно време?".

1- Защо не успяхме да съхраним и развием, поне едно предприятие в тази сфера след промените? 

2- Останаха ли изобщо в България производители на такъв тип техника, или практиката да се сглобяват китайски
      боклуци и да се продават, като български продукт е присъща за 100% от нашите "производители"?

3- Кои български производители (ако все още има такива) са ви известни, и какви са вашите мнение и впечатления за предлаганите от тях продукти?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.