Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Съдържанието е взето от страница ПРОТЕСТ

Подкрепям това, въпреки правописните му грешки!

Цитат

Г-Н БОЙКО БОРИСОВ
МИНИСТЪР ''ПРЕДАТЕЛ'' НА БЪЛГАРИЯ

ПИША ОТКРИТО ПИСМО С МОЛБА

МОЛЯ, ДА ВИ ГО НАДЕНА ЦЕЛИЯ, СУХ, СУХ, ВЪТРЕ, ВЪТРЕ, С ЛЮБОВ ОТ ЦЕЛИЯ НАРОД!

Де да можехме да сме единни срещу несправедливостта. Уви не сме. България пада в турски и американски ръце, руснаците ще превземат и те каквото могат. Идеално, българската кръв изчезва, малко по малко. Както казваше един американски журналист, там нейде в миналото ни. Българите са глупави, имат всичко а не знаят какво да го правят. Г-н Борисов, ако бяхте ПО-УМЕН, щяхте да се сетите че можеше да крадете дори повече, и да го правите така, че дори и за нас да остава. Освен всичко, нямаше да има гладни и безработни. Не парите на много от нас не стигат, стигат само на онези които крадат заедно с вас или тези които си крадат по малко, но достатъчно за да си купят апартамент, кола и да си развият бизнес.
Ето дадена ви бе власт. И какво ? Вие решихте да разградите двора и да го оставите да пустее и пълни със змии.

Колко злато беше изнесено от България ?

Ако имахте повече акъл, нямаше да го давате на Американците, с него и това което е останало, с ценностите и т.н., можехме да си оправим държавата БЕЗ да се налага ЕС да ни дава пари. ПАК СИ КРАДЕТЕ, АКО ТОВА ВИ КАРА ДА ВЪРШИТЕ РАБОТА, ДОБРЕ АЗ СЪМ СЪГЛАСЕН ДА КРАДЕТЕ! Щяхте да имате да крадете много повече от колкото сега. Хората нямаше да ви лижат задника и да ви лъжат, щяха да ви харесват, вместо това всеки се чуди как да ви излиже за да му дадете. Може и да ви харесва знам ли.

Защо трябваше да продавате развити държавни звена ? От които ОЩЕ ПОВЕЧЕ щяхте да взимате и да можете да крадете до толкова че да имате да раздавате на мутрите. Па дори и на мутри да бяха продадени, поне да са българи да ги развиват.

Обезлесяхме, няма гори, няма традиции, убихте вярата изградена от прадедите ни, завзехте църквата и т.н. А можеше и от нея да крадете така, че да има и за нея, вместо това я разграждате.

ЕДИН ДЕН ЩЕ СВЪРШИ, и този ден няма да имате нищо в джоба си. Дори и невярващите в Бог, знаят че един ден ще има възмездие според делата им.

Можеше и ние да сме добре и вие да сте добре, барабар с всички партии и мутри. И престъпници нямаше да има, защото щеше и за тях да има, без да се налага да крадът.

Всичко е просто, не знам защо позволихте неофициално да се предадем без да сте разчели възможностите ни. Можеше дори да имаме по-развита и силна армия от руската, достатъчно беше и че бяхме заредени с атомни бомби за да не ни пипат. Ама на айде да ги махнем, че да има мир. Дрънци. Знам че знаете за третата световна война и че тя е започнала, но скоро ще бъде публична и очеИЗвадна! ЗАПАСИТЕ ВИ ЗА НЕЯ И ЗА СЛЕД НЕЯ НЯМА ДА СТИГНАТ ПОМНЕТЕ МИ ДУМИТЕ! Децата ви, роднините ви и на вашите приближени и други участващи в масовата корупция, ЩЕ СТРАДАТ заради вашите деяние и на вашите колеги. А щом не мислите за тях значи отдавна сте останали бездушни егоисти. На които не им пука дори за собствената им кръв. Знайте, рано или късно ще се случи по един или друг начин. беззаконията са нетърпими не само от Господ а за неверниците и от майката природа. Просто програмата на света не приема такава логика и един ден тя води до безнадежден и жесток крах!

Ако крадяхте, но бяхте управили държавата, така че да крадете вечно вие и вашите потомци, барабар с мутрите и всички ваши колеги, никой нямаше да ви се сърди. Алчноста не е добро!

Ако крадяхте по начина по който ви казах, дори САМ АЗ и останалите българи щяхме да ви даваме пари защото щяхме да сме добре, управлението на държавата качествено, щяхме да имаме развитие, нямаше по улиците да има кифли и мъжки кифъли, много от нещата щяха да са добре. Умните държави, ако искате да следвате пример, правят ТОЧНО ТАКА, и те крадат, даже много повече от вас, но държавите са им изпипани и излъскани, подредени и работещи!
Американците например крадът толкова много, че плащат ан други да вършат тяхната работа. Ами ЕС, целия ес държавите крадът от ЕС и се крадът самите тях си, НО повечето то тях имат що годе подредена икономика, образование и т.н. ИМАТ, а ние НЯМАМЕ!

Ето г-н Борисов повод за размишление. Променете нещата, крадете колкото щете, но нека не губим България, нека си я върнем. И ДА, обеден съм че това може да стане достатъчно бързо, за да продължите да си покрадвате и т.н. Станете от предател, към човек променил историята на България за добро. НАКАРАЙТЕ ШИБАНИЯ СВЯТ ДА НИ ЗАВИЖДА, НАКАРАЙТЕ ГО, ЗНАМ ЧЕ МОЖЕТЕ! НАПРАВЕТЕ ТАКА ЧЕ ХОРАТА САМИ ДА ИСКАТ ДА ЖИВЕЯТ ТУК И ДА СЕ ВЪРНАТ БЪЛГАРИТЕ, ПРЕМАХНЕТЕ НЕНУЖНАТА СГАН! МОЖЕТЕ, ПА ПАК СИ КРАДЕТЕ КОЛКТОО ЩЕТЕ! АМА НАПРАВЕТЕ ДЪРЖАВА КЪДЕТО ДА НЕ НИ СЕ СМЕЕ ЦЕЛЯИ СВЯТ, А ДА АХВАТ И ЗАВИЖДАТ. МАЛКА, НО КРАСИВА, ПОДРЕДЕНА И СИЛНА! ВЪРНЕТЕ СЛАВАТА НИ, АКО НЕ ЗА НАС, ТО ПОНЕ ВИЕ АКО ТОЛКВОА ВИ ХАРЕСВА СЛАВАТА ДА ИМАТЕ БЕЗГРАНИЧНА СЛАВА И ДА СЕ ПРОСЛАВИТЕ! АЙДЕ, ПРЕДИЗВИКВАМ ВИ МАМКА МУ, ПРЕДИЗВИКВАМ ВАС И ВСИЧКИ ВАШИ КОЛЕГИ. ПРОМЕНЕТЕ БЪЛГАРИЯ ЗА ДОБРО, НАПРАВЕТЕ Я УНИКАЛНА, ДОРИ И ШИБАНИТЕ СЕЛА. ТЕ ПРИХОДИТЕ ЩЕ СИ ДОЙДАТ, ТЪРИЗМА ЩЕ СЕ РАЗВИЕ НА ВИСОКО НИВО. АКО ГО НАПРАВИТЕ ИМЕТО МИ ДА НЕЕ АКО НЕ СЪМ ПРАВ!

Още нещо, махнете бежанците, НЕ НИ ТРЯБВАТ! Те ще се постараят да съсипят и вас и нашата държава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преместих темата в раздел Политика, където и е мястото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да току що се усетих, че сбърках раздела. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване