Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

grizly

Въпрос за KEmulator Lite v0.9.8

Препоръчан отговор

Ползвам този емулатор да пробвам играя java игри, но ми прави впечатление, че в опциите му няма начин как да се променят бутоните за управление на USB геймпад/джойстик когато е избрано да се играе с такъв.

В настройки в меню KeyMap избирам Generic USB Joystick и му давам ок, но никъде не виждам опция как да се променят клавишите?

Могат ли по-някакъв начин да се променят клавишите на джойстика?

Ако не могат бихте ли споделили има ли такива други подобни java емулатори за PC в които има възможност да се играе с джойстик и да се променят управляващите клавиши на джойстика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

x360ce / http://www.x360ce.com/ Xbox 360 Controller Emulator, и не не е за хбокс контролер, и аз използвам като твоя джойстик /или поне така мисля/ и нямам никакви проблеми, само трябва малко време да му се отдели за настройката ако не разбираш много, аз така 2 дена с клипове го правих :D

Редактирано от The Owl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ако съм те разбрал правилно, имаш в предвид че този Xbox 360 Controller Emulator, с него могат да се отварят java приложения и игри ли?

Ако е така ще го пробвам тогава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...