Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добро утро! Някой знае ли от къде мога да изтегля актуализация KB927891 за Windows XP 32-bit? В сайта на Microsoft са я изтрили и са оставили само за 64-bit.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, SAKATAR написа:

Добро утро! Някой знае ли от къде мога да изтегля актуализация KB927891 за Windows XP 32-bit? В сайта на Microsoft са я изтрили и са оставили само за 64-bit.

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=6153

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, capnemo написа:

Не знаех, че актуализацията за Windows Server 2003 става и за XP. Много ви благодаря! Успешен и усмихнат ден! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, SAKATAR написа:

Не знаех, че актуализацията за Windows Server 2003 става и за XP. Много ви благодаря! Успешен и усмихнат ден! :)

Под номера, който сте дал излиза тази актуализация. Проверете за всеки случай дали няма специална версия а ХР

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, capnemo написа:

Под номера, който сте дал излиза тази актуализация. Проверете за всеки случай дали няма специална версия а ХР

То е имало, но линка публикуван в доста български и чуждестранни форуми, който води към тази актуализация за XP 32-bit е неработещ и пише:

Цитат

Тази страница не съществува.

Пробвах с актуализацията за Windows Server 2003, но за съжаление не стана и ми излезна това:

Цитат

KB927891 Setup Error - The version of Windows you have installed does not match the update you are trying to install.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е имало, но линка публикуван в доста български и чуждестранни форуми, който води към тази актуализация за XP 32-bit е неработещ и пише:

Пробвах с актуализацията за Windows Server 2003, но за съжаление не стана и ми излезна това:

Пробвайте тази страница: https://support.microsoft.com/en-us/kb/927891

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, capnemo написа:

Пробвайте тази страница: https://support.microsoft.com/en-us/kb/927891

Пробвах я още вчера, но като цъкна върху Download the Update for Windows XP (927891) package now ми изписва това:

Цитат

We are sorry, the page you requested cannot be found. The URL may be misspelled or the page you're looking for is no longer available.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, SAKATAR написа:

Пробвах я още вчера, но като цъкна върху Download the Update for Windows XP (927891) package now ми изписва това:

Можете да пишете на поддръжката, вероятно е бъг на сайта им

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, capnemo написа:

Можете да пишете на поддръжката, вероятно е бъг на сайта им

Ще опитам. Иначе съм забелязал, че са премахнали от сайта си доста статии и актуализационни файлове за XP. Нали прекратиха поддръжката и може вече тотално да са го отписали...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще опитам. Иначе съм забелязал, че са премахнали от сайта си доста статии и актуализационни файлове за XP. Нали прекратиха поддръжката и може вече тотално да са го отписали...

Да, прекратиха я. Но както се вижда има версия за х64 така че не виждам причина да няма за x32

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, capnemo написа:

Да, прекратиха я. Но както се вижда има версия за х64 така че не виждам причина да няма за x32

И мен това ме учудва.

Във българския сайт са прекратили използването на контакт... Като си напиша съобщението и дам Напред ми излиза:

Цитат

Тази страница не съществува.

За това писах в общността на Microsoft. Чакам отговор.

Между другото актуализацията ми трябва за проблемът със "svchost.exe - 100% CPU, memory leak", причинен от Windows Update.

Междувременно намерих актуализацията в този сайт. Линкът, сайта и файла са напълно чисти, според Virustotal. Според вас удачно ли е да ползвам този файл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от А.Х.Т.sekirata cekupama
      Нямам проблем, алкохолът го има с мен - авторово поезия сатира А.Х.Т.sekirata cekupama  Песен на Тодор Колев - обожавам го, Слави Трифонов го копира тотално, не е честно?!!!
      15 февруари 2013г., 16:27ч.
      Популярният български актьор Тодор Колев почина днес след продължително тежко боледуване, съобщиха от Съюза на артистите в България. През 2011 г. той стана носител на наградата за цялостен принос към българското изкуство, която е присъждана от Съюза.
      Тодор Колев е роден на 26 август 1939 г. в Шумен. Завършва актьорско майсторство във ВИТИЗ "Кръстьо Сарафов" (1965). Работил е в театрите в Смолян, Шумен, Пловдив, в столичните "Сълза и смях" и Театър София. Участва в над 30 игрални филма, сред които "Цар и генерал", "Козият рог", "Иван Кондарев", "Двойникът", "Господин за един ден", "Опасен чар".
      Носител e на редица национални и международни награди. В началото на демокрацията се захваща с политика и става син народен представител във ВНС. Съветник в посолството ни в Канада 1992-1993 г. Автор и водещ на тв предаванията "Как ще ги стигнем с... Тодор Колев" и "Вход свободен". Преподавател е по актьорско майсторство в НАТФИЗ, има научна степен доцент.
      През 1999 г. издава автобиографичната си книга "Варненското софиянче от Шумен".
    • от loranst looa
      Здравейте от около два месеца рязко намаля видимостта на публикациите ми във Фейсбук , а от последните 2 седмици нещата са плачевни само аз си ги виждам . Ей така без никаква причина просто спряха да се виждат аз публикувам неща основно в групи за покупко - продажби до сега не имало проблеми една година си пусках постове и се виждаха и хората коментира и ми пишеха но изведнъж нещо стана не знам какво точно . Не са ми писали от Фейсбук някакво предупреждение за СПАМ или подобно аз отварях дискусии в съответните големи групи във фейсбук и постовете ми бяха предимно за това че продавам бижута и аксесоари които винаги съм обозначавал че са реплика така че това не е причината , защото гледам че на другите същият тип обяви се виждат и хората коментират . Очевидно че са ми наложили някакво ограничение въпроса е какво е това то и как да го премахна . Чудя се ако са ме ограничили заради многобройни повтарящи се еднотипни  публикации дали ако започна да ги трия ще има някаква полза ? 
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! 

Като цяло съм доволен от живота на батерията след последната актуализация на ОС, но силно ми се набива на очи приложението "Услуги за Google Play", защото се явява най-голям потребител на енергия, без дори да съм го ползвал. Та искам да попитам, за какво точно отговаря то и може ли да възникне проблем, примерно ако му изчистя кеша? При вас (потребителите с Андроид 9) по същия начин ли се явява сред основните консуматори на енергия, или просто при мен не работи правилно?
      Устройството е Nokia 5 TA-1053.

П.С. А възможно ли е това приложение да има общо с потреблението на интернет, защото при мен мобилните данни са денонощно включени? Ако има общо, това обяснява този разход на батерия. 
    • от koko2010
      Здравейте 
      Аз съм с iPhone XS MAX. Вчера Face ID отказа. Animoji работи. Моля кажете как може да се поправи. И дали може да е софтуерно.  Приказвам снимка в която излиза грешката когато се опитам да създам Face ID 

• от Тошко2001
      Здравейте!  Гледам напоследък се вихрят страшни спекули  със зеолита. Трябват ми едно 10-15 кг зеолит за земеделски цели, ама няма брате всичко живо е надуло цените. Чувам , че из кърджали бил 30-40 лв чувала ама аз съм на бая километри от там . Разполагате ли с контакти с хора/фирми, които продават на приемливи цени и пращат по куриер? Благодаря  ви. ..........
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.