Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

HTC desire 500 com.android.htcdialer спря неочаквано.


jamess

Препоръчан отговор

Здравейте,това съобщение ми излезна на телефона и пише Искате ли изпратите отчет за грешка до HTC.Като цъкна "не изпращай" и пак излиза  същото.Много е досадно. Направих му Factory Reset,ама пак съща работа.
Сега даже е изчезнала иконата за контакти от телефона.
   Ако може някой да ми каже какво може да се направи за да се оправи? 

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със кой андроид е? Ами като след фабрични пак не се оправя просто изтегли някакво друго приложение за контакти от гугъл плей. Приерно това от гугъл. Или потърси системните приложения за твоя андроид htc и ги флашни ако толкова ти прави проблем и искаш оригиналното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да ти излизат автоматично известия за актуализаций. Ами в настройките по принцип можеш и ръчно да провериш,  при различните версий са различно разположени опцийте, но принципно е най-долу и about device натискаш там трябва да има опция за ръчна проверка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми значи телефона не поддържа по-нова версия. Кое събощение? За бъг репорта или, че приложението е спряло?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не зачекнах темата със смяната на ROM защото не мислех, че е толкова наложащо, но супер това е решение, сега поне е по-нов андроид и приложенията няма да ти правят проблеми.!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...
на 19.10.2016 г. в 16:28, jamess написа:

Оправих се! Гледах едни клипчета в ютюб.Руутнах го и му качих нов РОМ

Здравей имам същия проблем със същия телефон можеш ли да ми кажеш как си го оправил

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със същия смартфон и със същия проблем.
При мен няма изчезване на контакти и такива работи, просто смартфона се рестартира и ми изписва грешката. :)
Не знам, дали има вариант да преинсталирам смартфона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...