Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам,има ли възможност на тази конфигурация
да се добави една видео карта че да играя някоя игра от по новите,примерно DOOM 2016,Rise of the Tomb Raider (2016)
не гоня никакви високи резолюции и FPS не че мога с тая машинка дето я имам.
А и бюджета да знаете не е много голям.

Това ми е скромната машинка с която предимно гледам само 3D BluRay филми.

Intel® Pentium® Processor G4500(3M Cache, 3.50 GHz)
ASROCK H110M-HDV, LGA1151
Kingston HyperX 2X4GB, DDR4, 2133 MHz, hx421c14fbk2/8
CORSAIR 350W VS350W VS
ADATA SSD SX930 120GB SATA3 XPG
ASUS VW221D Black 21.6" 5ms Widescreen LCD Maximum Resolution 1680 x 1050

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че една rx 460 4gb би паснала на това захранване или скоро идват 1050 и 1050TI. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За DOOM-a от сега можеш да забравиш с този процесор. Томбата ще тръгне но трябва карта , а с това малко захранване изборите ти са ограничени...като гледам и монитора ти то не ти трябва карта за 1080p дори освен ако не мислиш да ъпгрейдваш скоро де.

В тоя случай мисля че и 750 TI би ти свършила работа , RX460 иска минимум  400-450 вата захранване , за 1050 TI не знам още но като гледам май тя ще е най-добрия вариант.

Редактирано от Azhen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Azhen написа:

RX460 иска минимум  400-450 вата захранване

Верно? Абсолютно не. Числото, умишлено зададено от производителя, е таван за китайските бомбички. Дори този евтин VS350 ще храни такава машинка. 750TI би била за предпочитане заради евентуалната липса на 6-pin, но и 1050 също се предвижда без такъв, за това най-добре ще бъде да се почака.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, hudyr написа:

Верно? Абсолютно не. Числото, умишлено зададено от производителя, е таван за китайските бомбички. Дори този евтин VS350 ще храни такава машинка. 750TI би била за предпочитане заради евентуалната липса на 6-pin, но и 1050 също се предвижда без такъв, за това най-добре ще бъде да се почака.

бомбички не бомбички , цената за 100 вата отгоре е нищожна за разлика от това че с по-голямо захранване можеш да си по-спокоен , но да най-добре да се изчака за 1050TI

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Azhen написа:

цената за 100 вата отгоре е нищожна

Не съм съгласен. Говоря за нескопени 400W+ блокове. GTX1050 ще струва около 260-300 лева. Още ~90-100 отгоре не са нищожни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, hudyr написа:

Не съм съгласен. Говоря за нескопени 400W+ блокове. GTX1050 ще струва около 260-300 лева. Още ~90-100 отгоре не са нищожни.

http://www.vario.bg/corsair-rmx-series-rm750x-750w-cp-9020092-eu

http://www.vario.bg/corsair-rmx-series-rm650x-650w-cp-9020091-eu

Сам виж колко струват 100 вата повече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаем нито какъв ти е бюджета, нито дали говорим за нова или 2-ра употреба и имаш ли предпочитания към бранда (в смисъл NVIDIA или AMD), но е доста желателно да е с GDDR5. Иначе търсачки, сайтове за обяви и онлайн магазини бол.

Виждам, че момчетата по-горе се надпреварват по-скоро да спорят помежду си, като междувременно се линкват захранвания за по 250 кинта, отколкото да дадат съвет, дето да е в полза на автора на темата, който каза: "А и бюджета да знаете не е много голям." 

Ма как да е, спор да има. ;)

Редактирано от bakhus
шльокавица :) (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, bakhus написа:

Не знаем нито какъв ти е бюджета, нито дали говорим за нова или 2-ра употреба и имаш ли предпочитания към бранда (в смисъл NVIDIA или AMD), но е доста желателно да е с GDDR5. Иначе търсачки, сайтове за обяви и онлайн магазини бол.

Виждам, че момчетата по-горе се надпреварват по-скоро да спорят помежду си, като междувременно се линкват захранвания за по 250 кинта, отколкото да дадат съвет, дето да е в полза на автора на темата, който каза: "А и бюджета да знаете не е много голям." 

Ма как да е, спор да има. ;)

Ами тук се пита за видео карта , картата която Kristian Denkov предложи не е много препоръчително да се ползва с неговото захранване , 2те захранвания които съм линкнал са само пример за това как 100 вата повече не са 100 лв.Иначе да да изчака идват намаленията с "Черния петък" все ще има нещо

Редактирано от Azhen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря зя отговорите,не мисля да сменям захранването защото е на 2 месеца,а за картата ще почакам черния петък и ще видя някоя 

GeForce GTX 750 Ti, няма значение каква ще е картата  NVIDIA или AMD

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Умопомрачен съм. Нали трябва да СМЕНИ захранването????? Кво предлагаш, да си "добави" още 100W за 20 лева ли? Осъзнаваш ли какви ги лееш? С тоя пример даже сам се закопаваш. Разликата НЕ Е 100 лева, когато захранване НЕ Е купено! А в момента авторът е с VS350. Ако иска да купи читав 400W блок, трябва да даде 100 лева за новото захранване + грубо 300 от видео картата. Сега сгряваш ли как 300 лева стават 400 лева заради на някой кривите познания?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чака 1050/ti след няколко седмици 250-300 кинта и няма да сменя захранване... това е да почва да чака.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както каза Can Oa изчакай за 1050 доколкото знам и двете искат 75w захранване. 1050TI излиза на 25 октомври някъде, а 1050  към 10 ноември.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Вече излезнаха картите 1050TI  коя само че да си взема не мога да разбера от толкова много.

Дайте някое мнение ако може.

http://www.vario.bg/komponenti-video-karta?32[]=GTX+1050+Ti&price=&orderby=

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Sepia11111 написа:

Вече излезнаха картите 1050TI  коя само че да си взема не мога да разбера от толкова много.

преди 33 минути, Sepia11111 написа:

Дайте някое мнение ако може.

http://www.vario.bg/komponenti-video-karta?32[]=GTX+1050+Ti&price=&orderby=

Зависи колкото можеш да отделиш ако нямаш много пари вземи палит ако имаш малко повече Asus.

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Sepia11111 написа:

Значи Asusa ще се взима то няма голяма разлика в парите 60лв,и явно визираш тоя с двете перки.

Ами не е лош избор можеш и Zotac с две перки 358лв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер,
Разполагам с около 300-320 лева и се чудя към коя видео карта да се насоча. Мисля , че 1050ti на Палит е най-удачният вариант,защото видео картата ще се ползва за игри като Fifa 17,Gta 5 , Far cry и тн. Възможно е и да закупя видео карта 2ра употреба в този бюджет ако си заслужава. Също така не съм сигурен и кога да я закупя картата , не съм сигурен дали си заслужава да се чака Black Friday,защото евентуално emag.bg може да намалят доста някоя по-добра карта. Вие какво мислите?
Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, borislavgg написа:

Добър вечер,
Разполагам с около 300-320 лева и се чудя към коя видео карта да се насоча. Мисля , че 1050ti на Палит е най-удачният вариант,защото видео картата ще се ползва за игри като Fifa 17,Gta 5 , Far cry и тн. Възможно е и да закупя видео карта 2ра употреба в този бюджет ако си заслужава. Също така не съм сигурен и кога да я закупя картата , не съм сигурен дали си заслужава да се чака Black Friday,защото евентуално emag.bg може да намалят доста някоя по-добра карта. Вие какво мислите?
Благодаря предварително!

Вземаш и не му мислиш. 320 лева е добра оферта за GTX1050Ti. Друг е въпроса, че вземаш не толкова качествен продукт от гамата на Палит. Тия игри дето цитираш обаче, си искат и процесор. Ако си с някой двуядрен, не се надявай на нищо. Просто ще си хвърлиш парите на вятъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събери още някой лев и си вземи ZOTAC GEFORCE GTX 1050 TI OC EDITION 5г гаранция 4GB видео памет!

И чакай също ако имаш търпение, пък я изскочи нещо я не на промоция.

Утешаващ вариант е PALIT GEFORCE GTX 1050 TI STORMX

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Кико написа:

Друг е въпроса, че вземаш не толкова качествен продукт от гамата на Палит.

Кое му е некачественото? Хайде да се спрете с наизустените лафове от форумите. Или и ти като Янко броиш дросели. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване