Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Проблема е че фанът спря да работи не е задръстен   до вчера нищо му нямаше  лаптопа е acer aspire5750g това може ли да се оправи и какви пари ще ми и искат за да го оправят

Редактирано от Strikera (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Strikera написа:

Проблема е че фанът спря да работи не е задръстен   до вчера нищо му нямаше  лаптопа е acer aspire5750g това може ли да се оправи и какви пари ще ми и искат за да го оправят

Да разбирам ли че под "фан" имате предвид вентилатор?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, capnemo написа:

Да разбирам ли че под "фан" имате предвид вентилатор?

Да става въпрос за вентилатора  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставих лаптопа в сервиз и след 1 ден ми звънят и казаха че вентилатора е за смяна еди си колко струва, казах ок сменете го минаха 6 дни откакто съм оставил лаптопа и днес ходих да вида кво става и ми викат проблема не е бил в вентилатора а до него не е стигал ток и ми казаха че малко ще се забавят и можело да не стане.  Въпросът ми е може ли да се оправи това или ще трябва да се счени дъното или изобщо може ли да се смени дънпто на този лаптоп ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко може да стане зависи дали цената е оправдана. Та обади им се и ги поразпитай за какво точно иде реч, да не се учудиш от цената за ремонта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Емил Костов написа:

Всичко може да стане зависи дали цената е оправдана. Та обади им се и ги поразпитай за какво точно иде реч, да не се учудиш от цената за ремонта.

Благодаря за отвора :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказа се че ми е изгоряло регулатора на вентилатора и са чака да пристигне друго дъно  от който ще вземат регулатора и ще сложат на моя но е имало вероятност пак да не стане  и  ако не работи щели да до направят да духа постоянно без да сменя оборотите и ми казаха че ще ми излезе около 40-45 лв 

проблем ли е ако духа постоянно ?  

Редактирано от Strikera (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв просто ще ти шуми и като си на батерия ще издържа по-малко

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така най накрая си взех лаптопа и ми казаха че са го направили да духа подтоянно. Прибрах се вкъщи пускам лаптопа и си работи в началото не ми направи впечатление звука на перката обаче после почна да ме дразни мега яко. Въпроса ми е  това нещо няма ли начин да се оправи да си работи на нормални обороти без да шуми  ако трябва и дъното ще сменям и колко горе долу ще ми излезе дъно за acer aspire 5750g

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Според мен , не знам от къде си и къде си го дал. Или са имали работа или не им се е занимавало със това. Бавят те нарочно, и накрая ти казват еми не става, пуснахме го постоянно, дай 50лв. Във форума, повечето пишещи във хардуер, са грамотни техници, разберете се прати го да ти го оправят. Лично аз не бих нарекъл човек техник ако ми каже, може да стане може и да не стане.

А и може да се направи компактна схемичка, за регулиране оборотие на вентилатора (външна) като краен вариант. 

Редактирано от m_power94 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване