Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Издаване на лична карта

Препоръчан отговор

Здравейте, преди няколко дни си пуснах за издаване нова лична карта, тъй като старата изтече.. Се получи следния проблем, пуснах я нормална (т.е бавна), която се издава за 30 дни, имам талонче, с което трябва да ида да си я взема... Но се получава проблем, излезе ми ангажимент и ми се налага да пътувам зад граница, преди датата на издаване, как трябва да процедирам в случая? Моля някой компетентен по темата да се произнесе, ще съм много благодарен... 

Редактирано от antonio_522 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, antonio_522 написа:

Здравейте, преди няколко дни си пуснах за издаване нова лична карта, тъй като старата изтече.. Се получи следния проблем, пуснах я нормална (т.е бавна), която се издава за 30 дни, имам талонче, с което трябва да ида да си я взема... Но се получава проблем, излезе ми ангажимент и ми се налага да пътувам зад граница, преди датата на издаване, как трябва да процедирам в случая? Моля някой компетентен по темата да се произнесе, ще съм много благодарен... 

Ами отиваш там, където трябва да си получиш картата и си сменяш поръчката от нормална на бърза или експресна и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Ами отиваш там, където трябва да си получиш картата и си сменяш поръчката от нормална на бърза или експресна и си готов.

Дали ще стане, живея в град, който не е областен, и в РУ-то докато чаках реда си, вратата беше облепена с най различни глупости, но пишеше нещо, че за бърза и експресна поръчка се издава в областното МВР :\

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, така ще е най добре. Благодаря ви за бързите отговори и отзивчивост! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Чл. 31а. (4) Личната карта се получава лично, а по изключение, когато заявлението е било подадено лично - от упълномощено лице след представяне на нотариално заверено изрично пълномощно или от лице, чиито данни са посочени от заявителя пред длъжностното лице в заявлението при подаването му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от WhiteTooth
      Здравейте!
      Като мобилно у-во използвам Samsung Galaxy Note 9 и съм доволен, но имам проблем. Използвам 2 сим карти, една немска и една българска. Немската сим карта е на слот 1, а българската на слот 2. От време на време когато си реши ми изписва че сим картата не е намерена и ми изключва само българската сим карта, за да оправя проблема трябва да рестартирам телефона.
      Някакви теории или съвети?

Сори за правописните грешки, пиша от телефона.
    • от Станислав Великов
      Здравейте, искам да попитам дали е проблем, ако видео картата ми (Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4 GB) при натоварване, предимно при игри (от рода на GTA 5, Assassin's Creed Origin, Need For Speed Payback) е нормално и безопасно за нея да е натоварена на 99%?
      Процесор: i7-7770HQ 2.80 GHz
      RAM: 8 GB
      (Lenovo Legion Y520)
      Благорадя!
    • от kolib4iata
      Здравейте.
      Искам да подобря звученето на Flac файловете с аудио (звукова) карта но не знам дали си заслужава да платя някоя 5.1 или 7.1 и да слушам само стереото.Никъде не можах да намеря стерео карта и моля по-запознатите да ми препоръчат такава ако има за 100-на лева.Сега слушам на дънското аудио което е с ALC887.Гледах и даковете но се информирах, че за да се възползвам на 100% от качеството на дигиталния сигнал всичко от компютъра трябва да е усилено до края, а моите тонколони се усилват от задния панел и е неудобно.Имат дистанционно но е по-удобно да си регулирам степента от windows.Кажете също с това дъно дали има смисъл да взимам изобщо нещо друго до 100 лева.
      Тонколоните са Edifier R1800T III
      Дъното e GA-Z77-DS3H
    • от dadino
      Мисля да си закупя нова видео карта.Бюджетът е 200 лева. В момента съм с NVIDIA 9500GT, като я използвам просто така, за да има видео   Конфигурацията ми е ASROCK B75 DGS,Pentium G2020, 4GB, XFX TS430, обикновен монитор. Смятам, че ще има някакво подобрение, въпреки старите части.
    • от bulio911
      Искам да ви попитам ще ми пасне ли това видео на дъното, ще влезне ли в кутията и захранването ще стигне ли?
      SAPPHIRE DUAL-X Radeon R9 280X DirectX 11.2 3GB 384-Bit GDDR5
      В момента конфигурацията ми е такава 
      Дъно: Gigabyte GA-780T-D3L
      Процесор: Amd Fx-6300, 3.50 GHz, 8MB, Socket AM3
      Видеокарта: GIGABYTE GeForce GTX 650 OC 2GB GDDR5 128bit PCIe
      Захранване: http://www.njoy.ro/PSU/600wrx
      Рам памет: 8GB не знам подробности за нея
      Хард диск: Seagate HDD ST1000DM003 1TB 64MB Cache SATA 6.0Gb/s 3.5"
      Кутия: Colorful PS-601  http://gtsmarket.com/Компютърна кутия Colorful PS-601
      И евентуално ако пасне какво ще постигна с поставянето и ? Примерно ще подкарам ли GTA V, Battlefield 1 на ултра настройки ?
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване