Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

IvanStr89

Живот на USB Flash ако се ползва с инсталирана операционна система?

Препоръчан отговор

Добър ден

Имам компютър които вътрешния му хард диск е 1GB и не ми се дават пари да го сменям,а имам flash ка 16GB.Интересуваме с колко ще се съкрати живота на flash ката ако на нея има инсталирана операционна система и я ползвам като примерно харддиск.Интересно ми е понеже на Flash ките им дават 5 години гаранция,а не казват точно как да се използват ;-)

Благодаря ви предварително за отговорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, IvanStr89 написа:

Добър ден

Имам компютър които вътрешния му хард диск е 1GB и не ми се дават пари да го сменям,а имам flash ка 16GB.Интересуваме с колко ще се съкрати живота на flash ката ако на нея има инсталирана операционна система и я ползвам като примерно харддиск.Интересно ми е понеже на Flash ките им дават 5 години гаранция,а не казват точно как да се използват ;-)

Благодаря ви предварително за отговорите.

За да е компютъра с 1GB диск то той е 486 или максимум Pentium 1. Тия машини се ползваха с Win 95/98 а под такава ОС ползването на флашка изисква драивер и като как ще инсталираш ОС на такава флашка .... нещо не се сещам. Да не говори, че и в биоса няма такава опция за да я види тая флашка. Ако ти е толкова мерак да се бориш с тази антика, ще поровя и ще ти намеря със сигурност работещ диск за нея и ще ти го подаря. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, pconline написа:

За да е компютъра с 1GB диск то той е 486 или максимум Pentium 1. Тия машини се ползваха с Win 95/98 а под такава ОС ползването на флашка изисква драивер и като как ще инсталираш ОС на такава флашка .... нещо не се сещам. Да не говори, че и в биоса няма такава опция за да я види тая флашка. Ако ти е толкова мерак да се бориш с тази антика, ще поровя и ще ти намеря със сигурност работещ диск за нея и ще ти го подаря. 

Аз се изразих неправилно.То това не точно компютър,а е HP Compaq 5730.1Ghz му е процесора и 1GB рам.Само харда му е 1GB Flash.Операционната система дето в момента я инсталирам е FreeBSD.

Имам и външен HDD обаче неща да го ползвам за такива глупости.

Благодаря за отговорите.

Редактирано от IvanStr89 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах флашка Kingston 4 GB с инсталиран Ubuntu на нея, ползвах я около 2 години така, след което още поне 3-4 години изкара и я подарих на един приятел, като не знам дали е жива. Зависи каква е флашката, принципно си има живот. По-старите и малки флашки са много издръжливи. Според мен поне 2 ще изкара може и повече, както казах зависи от марката и модела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, callpchelp написа:

Имах флашка Kingston 4 GB с инсталиран Ubuntu на нея, ползвах я около 2 години така, след което още поне 3-4 години изкара и я подарих на един приятел, като не знам дали е жива. Зависи каква е флашката, принципно си има живот. По-старите и малки флашки са много издръжливи. Според мен поне 2 ще изкара може и повече, както казах зависи от марката и модела.

Подкрепам колегата. Имах една Transcend 2 GB, издържа доста време на какво ли не ползване - живи ОС, безразборно копиране на различни файлове и т.н.. Разнасях я на десетки компютри, и накрая се предаде не от самото ползване, ами физически се счупи (откъм конектора и PCB-то). Старите бяха доста издръжливи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Емил Костов написа:

Ще я убиеш! 

Това изречение доста ти подхожда и е типично в твой стил... Трябва да си го снимам...

Ми гледам предимно глупости се пишат тук по тази тема... Явно хората колкото и да си мислят, че познават тази тема, тя им е много зле...

Така наречените "флашки" не са нещо особено и не представляват кой знае какво специфично устройство, за да не може да бъде разбрано... Работят на базата на флаш чипове и мисля, че е пределно ясно за всеки, че техния живот зависи от много фактори като скорост за писане и четене, записана/прочетена информация, време на работа, електрическо захранване, работна температура, използвана среда и други... По принцип капацитета и броя използвани чипове също има значение, тъй като колкото повече чипове се използват, толкова по-голяма вероятност има за проблем, но нещата отново са относителни и предимно зависят от останалите фактори...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Blue Ray написа:

Това изречение доста ти подхожда и е типично в твой стил... Трябва да си го снимам...

Ми гледам предимно глупости се пишат тук по тази тема... Явно хората колкото и да си мислят, че познават тази тема, тя им е много зле...

Така наречените "флашки" не са нещо особено и не представляват кой знае какво специфично устройство, за да не може да бъде разбрано... Работят на базата на флаш чипове и мисля, че е пределно ясно за всеки, че техния живот зависи от много фактори като скорост за писане и четене, записана/прочетена информация, време на работа, електрическо захранване, работна температура, използвана среда и други... По принцип капацитета и броя използвани чипове също има значение, тъй като колкото повече чипове се използват, толкова по-голяма вероятност има за проблем, но нещата отново са относителни и предимно зависят от останалите фактори...

Ами точно съм се изразил. Просто ще я съсипе по-бързо. Случаи има много. Има и такива теми във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аргументите на изразяването ти къде са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, Емил Костов написа:

Ами точно съм се изразил. Просто ще я съсипе по-бързо. Случаи има много. Има и такива теми във форума.

Абе ти, винаги ли си прав във изказванията си? Навярно, щото си...модератор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, * СТЕФАН * написа:

Абе ти, винаги ли си прав във изказванията си? Навярно, щото си...модератор!

Това, че съм модератор няма никакво значение Стефан, не знам защо въобще го казваш. Все още даже не съм си ползвал табелктата да наказвам някой или нещо от този сорт. Това, което казвам е придобито от опит. Поне над 50 флашки са били съсипвани особено от познати или от служители, които работят директно върху тях с Word и Excel документи, от неправилно вадене. Инсталираш ли пък ОС на нея или приложение, което постоянно да записва върху дадената флашка край с нея. Живота и се съкращава. Това, че има гаранция е добре, защото ще ти я сменят,но край с данните върху нея ако има такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неправилното изключване е съвсем друг въпрос, който според мен е страничен от тази тема... По-скоро тук се коментират съвсем други неща, но щом казваш...

Иначе по принцип флашките не са предназначени за толкова натоварваща дейност и наистина умират лесно при такава... Достатъчни са само 12 часа работа без прекъсване с постоянно писане/четене на една, за да умре... Както вече убих цяла колекция такива...

П.П. 

преди 5 минути, Емил Костов написа:

Това, че съм модератор няма никакво значение Стефан, не знам защо въобще го казваш. Все още даже не съм си ползвал табелктата да наказвам някой или нещо от този сорт.

ДА, за това съм съгласен... Според е много важно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Средния живот на ширпотреба (но маркови, не жън цен шуй) USB памет е 100К цикъла запис/четене.
Операционна система, още повече Уиндоус ще изкарат.... Известно време.
На thin client като този HP паметта е CF flash, която е с приблизително 4 пъти по дълъг MTBF. А и по презумция, такива машинки работят с ОС, изтегляне по мрежата и работеща в RAM-a.
Моят съвет - слагай смело. Ще изкара достатъчно. Ако ще е под Линукс, още по-дълго.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Topper написа:

Средния живот на ширпотреба (но маркови, не жън цен шуй) USB памет е 100К цикъла запис/четене.
Операционна система, още повече Уиндоус ще изкарат.... Известно време.
На thin client като този HP паметта е CF flash, която е с приблизително 4 пъти по дълъг MTBF. А и по презумция, такива машинки работят с ОС, изтегляне по мрежата и работеща в RAM-a.
Моят съвет - слагай смело. Ще изкара достатъчно. Ако ще е под Линукс, още по-дълго.

Ми мислех да е под FreeBSD,но последно се спрях на CentOS (която е в момента инсталирана) флашката която ползвам е ADATA C906 16GB,но утре ще си купя една флашка KINGSTON Data Traveler 100 Generation 3 32GB по 20 лв и с 5 години гаранция.

Четох в теми по други английски форуми че може да издържи и доста време.Все пак е с 5 годишна гаранция и ако се скапе си взема нова,а на файловете backup :) Даже мисля да го пробвам компютъра като Уеб Сървър :X

Ми да HP машинките са за това което казваш,но четох че може да се ползват и самостоятелно.Най-якото е че струват под 50лв,характеристиките са  12V и 5A като процесора хаби 8W.Има модели дето не са с флаш памет или може да се смени с хард диск  2 ядрени,мисля че се казват T510 но са около 300лв.

Ако някой се пита за какво са всички тези упражнение-просто гледам да си запълня 5 статични IP та.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде ги по 50лв, искам 2 да направя медия сървъри ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Topper написа:

Къде ги по 50лв, искам 2 да направя медия сървъри ;-)

http://www.kvantservice.com/Kompyutri/index.html;) има ги на още места но тук са най-евтините.Напълно безшумни.Най-голямата оферта е в ebay  200 машини на куп хихи...

П.С Аз тази я взех тестово иначе в козелат ли как се казваше онлайн магазина продават с процесор Atom 1.6Ghz с DDR3,но за 100лв :P 

Редактирано от IvanStr89 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, ти си взел сигурно VIA 800Mhz 1Gb/1Gb/....
В ИБЕЙ ги следя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Topper написа:

Е, ти си взел сигурно VIA 800Mhz 1Gb/1Gb/....
В ИБЕЙ ги следя.

http://www.kvantservice.com/Kompyutri_detaili/Artikul_7671_T5730w+Thin+Client.html;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АМД и фанлес ми звучи....като антоними :-D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Topper написа:

АМД и фанлес ми звучи....като антоними :-D

Ми аз имам 5 системи ползващи Intel,от Пентюм до i7 и реших от носталгия да си взема с AMD до една степен,че първия ми компютър беше AMD ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, IvanStr89 написа:

Ми аз имам 5 системи ползващи Intel,от Пентюм до i7 и реших от носталгия да си взема с AMD до една степен,че първия ми компютър беше AMD ;-)

Че ти това система ли го наричаш има параметри на нисък клас телефон/таблет:)

А това за температурите на AMD е ...... от времето на Athlon 1000 демек от преди 15 години. Сега титлата за "печки" се държи от конкурента. 

Редактирано от pconline (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изказване леко казано лаишко....
Потруди се и потърси в нета за thin station и как на цената на една „дуперска машина„ се оборудва цял бранч офис. И не им трябва повече мощност, ще разбереш защо, може би.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже явно вие не сте лаик бихте ли ми показали как на това нещо пускате един макрос в Exel е те така локално. Елементарно нещо слечващо се във всеки средностатистически офис. И не ми вадете козовете с линукса щото никой не го ползва колко 1-2% беше май, толкова колкото са все още ползващите се Vista.

Редактирано от pconline (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо бих попитал защо Ексел, който сте закупили на цената на ОЩЕ 5 компютъра и после бих ви отговорил - да, включително нещо много по-тежко и „велико“ от Ексел, например компилатор, CAD-CAM-CAE, ERP, фото редактор.....
Явно не сте прочели за какво и как се ползват тънките клиенти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да кажа на едно място където се ползват и съм ги виждал.В банковия клон на Societe Generale Експресбанк след Константин Величков в посока Банишора.Този е стар модел от 2009 година,но предполагам даже да ползват новите те са с две ядра и пак не са чак толкова мощни.

Най-важното е че  ми харесва машината,вече два дни я ровичкам и се чувствам щастлив ;-)

Ще пиша в темата пак след известно време да кажа дали флашката държи или не.Така ако има някой друг желаещ да инсталира Linux или Unix на флашка да знае с по-голяма сигурност колко ще издържи.За сега 20 часа нищо не се е случило и си крета ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Какъв живот- авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama ВГ Плевен с ръководител А.Х.Т. sekiarta cekupama
      Не съм провокирана, но ще се наложи, админ, на блогбеге да
      дадете където трябва айпито и лицата които пишат - ругаят,
      обиждат, от профила на  apostapostoloff мене и децата ми.  Това вече е лично
      отношение  и е свързано и с личните данни не само мои. Умишлено се разрешава на
      този профил и още два да ме провокират . Личният ми живот не е проблем на никой в
      блогбеге, че да му се прави разбор и да се ръсят обиди и неверни неща. Р.К. много
      добре знае,че не съм изоставена-като нея, а аз прогоних бившия си който се отказа от
      децата си.Ако тук се допускат лица умишлено да ме плюят и предизвикват със
      средства непозволени за сайта, то питам защо правилата на сайта не са за всички?!
      ИМАМ ЦЯЛ КОШ С ОБИДНИ ПИСМА НА ЛИЧНИ И КОМЕНТАРИ, МЕКО КАЗАНО
      ОБИДНИ.Колкото до клиповете ми, никой не му е виновен на постоля, че не може да
      прави клипове, както и на бабата му Роса. А другите двама админът ги знае, но си
      трае.Няма нужда да ме съжаляват ,както и децата ми ТОЧНО ТЕЗИ, ДЕТО ПИШАТ ОТ
      ЧУЖДИ ПРОФИЛИ И СЕ КРИЯТ И ДЯВОЛ ЗНАЕ ЗАЩО В САЙТА ГИ ПРИКРИВАТ.
      ОБИДИ, НО ЗАПЛАХИ, това е ВЕЧЕ ДОСТА МНОЖКО, ДРАГИ!
      ЗАГРИЖЕНИ БИЛИ - ЛЪЖА И ГНУСОТА ! ПЪК И ЗАПЛАХИ...

1. apostapostoloff - Ти пак плачеш за    24.10 06:11 сопа! цитирай Изтрий 2. apostapostoloff
      - С твоите безумни драсканици ти    24.10 07:32 съсипа бъдещето на ТВОИТЕ деца. Те сега бял ден няма да видят. Благодарение на тъповатата си майка. Която отдавна е под наблюдение. Заради антидемократична агитация. цитирай Изтрий 
      3. sekirata - И тук ли се навряхте, платени драскачи?!    
      06:26 Абе Вие няколкото БЪЛГАРИ ЛИ СТЕ?! цитирай Изтрий 

4. jupel - Няма ли админ тук да спре ТОЗИ НАСИЛНИК, ИЗНУДВАЧ?!    06:33 1. apostapostoloff - Ти пак плачеш за    24.10 06:11 сопа! цитирай Изтрий 

2. apostapostoloff - С твоите безумни драсканици ти    24.10 07:32 съсипа бъдещето на
      ТВОИТЕ деца. Те сега бял ден няма да видят. Благодарение на тъповатата си майка.
      Която отдавна е под наблюдение. Заради антидемократична агитация.   тебе някой да
      те е заплашваЛ с дъщеря ти, но май е така, а ? И сега търсиш от народа жертви, като
      мене! ЩО НЕ ТИ СТИСКА БЕ, МЪЖ, ДА СЕ ОЗВЕРИШ НА Тези горе, а и им
      под....ваш? Тук и да дам сигнал за тебе убедих се все тая!  

В реда на нещата ли е да получавам заплахи -открито , дори от един кукундел? 
        НАИСТИНА ЛИ ИСКАТЕ НЯКОЛКОТО, ТА И УПРАВАТА НА БЛОГА ДА ВИ НАПУСНА ТОЗИ ПЪТ ЗАВИНАГИ. Пак се започна с децата ми?! 

А ВСИЧКИ ИМАТЕ ДЕЦА!? 
      ВСИЧКО СЕ КУПУВА! цитирай 
      ВИЖТЕ  КОЛКО МНОГО СЕ Е ЗАГРИЖИЛ ЗА МОИТЕ ДЕЦА И КАК ОБИЖДА
      ДЪЩЕРЯ МИ, А СИНЪТ МИ НАРИЧА ХАЙМАНА! Кой си ти астролог, глупости.
      Анче не ми вика всеки! А дъщеря ми знам кои дразни все още, не са само чалгите.
      http://sladkotojelanienap.blog.bg/muzika/2019/05/26/sekirata-s-profila-si-jupel-za-razkazi-ne-moje-da-vlezne.1658769
      Аа....apostapostoloff, какви Ви дирите в моя блог и обиждате? Не съм Ви на годините,
      нито на килограмите, нито съм тролче и предател !
      Това ли е демокрацията Ви ? Европата Ви кирлива, вмирисана на негри и араби,
      цигани и турци?!          apostapostoloff, кой ти одобри коментара тук, кой ми е ровил,
      променил настройките  за коментари в блога ми? ? Нецензурен си, ти вмириса сайта ,
      а не секирата!
      Престъпни деяния вършиш безнаказано, хич не си болен, старче!

http://sladkotojelanienap.blog.bg/muzika/2019/01/06/galena-zashto-ot-nachaloto-v-harmanli-se-strahuvashe-ot-men-.1641224

sladkotojelanienap - Доста неприлично за годините Ви!
       09:39
      apostapostoloff,
      Апостолов ли бяхте? Не се познаваме и Слава Богу!
      14.05 13:56 - На следващата "Евровизия" ще
      от: apostapostoloff За постинг: ПОБЕДИТЕЛЯТ Е ТОЙ - КРИСТИАН КОСТОВ!
      пратим дъщеря ти, та да им е@е майката!
      Одобри | Изтрий

apostapostoloff - Митко Пайнера ти отне
      19:29
      завинаги покоя, като погреба мечтата ти, че твоята дъщеря ще стане прочута певачка.
      06:38 - Галена е страхотно парче и
      от: apostapostoloff За постинг: EДИН ДЕН ЧУПКАТА ЩЕ ТИ ПОКАЖЕ ТВОЯТ СИН РОЖДЕН!
      пее много добре. Тя не е обикновена путка, а путка и половина!
      Одобри | Изтрий

07:24 - Чух, че един норвежец
      от: apostapostoloff    За постинг: МАМО, НЕ МЕ ДАВАЙ! - НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ НА РОДИТЕЛИ ПРОТИВ СТРАТЕГИЯТА НА ДЕТЕТО
      много харесал твоята дъщеря и щял да ти я отнеме. Ще я води в харема си в Осло. Та да му пее там чалга. И да фърга гюбеци. Одобри | Изтрий
      МИСЛИТЕ ЛИ, ЧЕ ВЕЧЕ СЕ ВЪРЗАХ, ТОВА Е СТИЛЪТ И ИЗКАЗА И НА БАБА РОСА!
      Тук едни и същи нарушават правилата на сайта безнаказано, пишат от който си искат профил, това ли е ДЕМОКРАЦИТА ВИ , apostapostoloff?!
      А.Х.Т. sekirata cekupama
      КОМЕНТАРИ
      1. jupel - Ще се види рано или късно кой е череп, кой е траверса...    
      16:10
      Ще Ви удари точно там и където не очаквате и точно когато не очаквате.
      Това не е заплаха, а нека и аз бъда малко астролог  пък да видим дали няма да позная.

В ТОЗИ СВЯТ НИЩО НЕ СЕ ГУБИ, ЗНАЕТЕ ГО, САМО СЕ ПРОМЕНЯ И ЗАВЪРТА , ХА, ДА ВИДИМ...БУМЕРАНГА.
      цитирай
      2. jupel - ЧАШАТА ПРЕЛЯ! Обръщение към админ - Не съм провокирана,    
      16:35
      ЗАЩОТО НЕ ВСЕКИ МОЖЕ ДА ТЪРПИ ИЗРОДЩИНИ НА ПОСТАВЕНИ ХОРА.
      ЗАЩО ПОСТАВЕНИ ЛИ И КАК ГИ ПОЗНАВАМ ЛИ? 
      Ами много просто -на тях нищо не им се прави,дори забележки, а те си правят нарушения на всеки милиметър не метър тук. Толерират се,интригантстват и копират, иронизират това , което определено не могат не само като поезия. АМИ КАТО НЕ МОГАТ ДА СЕ НАУЧАТ, НО И ТОВА НЕ МОГАТ, ПО ЛЕСНО Е ДА БЪЛВАТ И ДА СИ ЧЕШАТ КРАСТАТА...Все един ден алерголога и психиатъра няма да може да ги спаси. 
      Докога съм длъжна да търпя такива ...малоумници-навлеци?! Автор: sekirata 
      Защо ,а, нали сме уж нормални хора,та и астролози,книжки 
      издаваме...това ли е представата за нашата КУЛТУРА 
      ДУХОВНИ ЦЕННОСТИ, какъв пример?! А после бягали 
      учителите, нямало нормални деца и ученици?! Та те гледат
      ние възрастните какво и кои търпим и им е ясно ЗАЩО!
      17:29 - Ти ми говориш за измъчен народ, а
      от: apostapostoloff    За постинг: КЪДЕ Е ВЯРАТА ТИ, МОЙ НАРОД?!
      аз се чудя къде и как да изпразня дисагите... Одобри | Изтрий
      14.02 20:03 - Секиро какво прави Петърчо?
      от: blag0rodka    За постинг: ОТ ВИНО ИЛИ ОТ ЛЮБОВ - ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРАЗНИК 14.02.!
      Секиро какво прави Петърчо? Одобри | Изтрий 09:49 - А така! Удари го на пиянство и
      от: apostapostoloff    За постинг: ОТ ВИНО ИЛИ ОТ ЛЮБОВ - ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРАЗНИК 14.02.!
      разврат и се не бой! 
      Най- много мразим да мислим и да работим, а най ми е убаво, га съм пиян и га се празним! Одобри | Изтрий 
      17.10 15:42 - Вещице какво прави щерка ти? А Пе...
      от: nemski За постинг: ДОБРОТО В МЕНЕ ИСКАМ ДА ЗАПАЗЯ -КАК ДА СТАНЕ, А ?!Вещице какво прави щерка ти? А Петърчо как е? Живи ли са?
      Одобри | Изтрий
      sekirata - Алооо....писателят със стотина книжки правиш елементарни правописни грешки и не за сефте    
      21:35 1. apostapostoloff - Джагалите са копилетата на комунягите.
      18:23
      Двете партийки- БСП и копилетийте им ДПС са от край време на ясла при руснаците. Ама руснаците им биха дузпата, защото разбраха, че нямат файда от тях и сега тия джуруляци са в положение на будна кома. Като и да се криви Меди- свършено е с тях. И бесерастите, и джагалите отиват на боклука.
      Само дето тяхната дунанма отклони вниманието на масите от коледните концерти на Веско Маринов.
      копилетийте-уф!
      джуруляци- пфу!
      копилетата-ха,ха!
      дунанма-хи,хи! и .т.н. нямаш спиране,
      ама много знаеш да критикуваш хората 
      и се подиграваш,виж себе си!
      Използваш най мръсните думи-
      думи на един-----КАРУЦАР!
      ИСКАШ И ПАРИ ОТ МЕНЕ-"богаташката"
      1. apostapostoloff - Напрaвена ти е черна магия, НО
      10.10 06:38
      аз мога да я разваля. Само срещу 4400 лева.
      цитирай
      Изтрий
      apostapostoloff - Пак те
      12.10.2014 07:22
      преебаха, еееееей! Черна магия, черна магия е това. Копанарска черна магия е това, много добре съм запознат със симптомите. Ще ти направя отстъпка и ще я разваля само срещу 3800 лева. И ще се избавиш от мъките си завинаги!
      цитирай
      09:08 - Айде, без сръдня и с
      от: apostapostoloff    За постинг: ЧЕСТИТА 2016!
      весела пръдня. Честита да е!
      Направи ли вчера главата? Дра ли лисици? Одобри | Изтрий
      03.02 13:43 - АДМИНИСТРАЦИЯТА НА БЛОГ.БГ - вие сте извратеняци
      Автор: lado Категория: Политика image 
      4. apostapostoloff - Не са извратеняци, не са. 03.02 19:05 Ебал съм ги всичките и са си съвсем редовни. 
      17:43 - То не бяха мъки, не бяха
      от: apostapostoloff За постинг: КОЛЕДНА МОЛИТВА
      страдания, не бяха вопли! Ама то така е устроен животът- едни се наживяхме, а други се наработихте и настрадахте...
      Одобри | Изтрий
      от: apostapostoloff 
      Харесаш ли момата,
      запрятай и полата.
      Хвърли я на кревата и
      й разкрачи краката!
      kvg55При теб е така, но в блога има хора, които пишат за пари.
      При това хулят и обиждат.
      sekirata- Но ето човекът който търчи по мене и постоянно ми пише минуси и гнусни коментари и съобщения на лични,никой не го спира,жалвах се все тая.Още повече,че той не е никакъв в този блог беге, като нас е потребител,но...ясно е нали?! Просто някои тук са имунизирани или просто са на работа с професия скандалджии и интриганти.
      "А си една страхотна простакеса." 
      sekirata : Кой да ми го каже!
      Тоа varg 1 май много
      от: apostapostoloff За постинг: ЖЕЛАНИЕТО НА varg1
      иска да те такова... Щото си едрогърдедупепутеста.
      Одобри | Изтрий
      МОЛЯ СЕ....
      Ботев, моля те стани,
      със мен секира развърти,
      сечи глави,пръстенца, дупедавци...
      Ще ги изтрием от Земята, знам си!
      Не могат да приемат,че те обожавам,
      че с твойто верую лягам,ставам,
      че искрена съм,истинска и честна,
      борбата с тази паплач хич не ми е лесна!
      Заклевам те, стани,от сън се събуди,
      намене помогни,духът си в мен всели.....
      ....със мен сечи!
      КОИ ИМАТ ИНТЕРЕС ТОЗИ СУБЕКТ ДА РЪСИ С ОТРОВА ЛИЦЕТО НА blog?!

Защо ,а, нали сме уж нормални хора,та и астролози,книжки
      издаваме...това ли е представата за нашата КУЛТУРА 
      ДУХОВНИ ЦЕННОСТИ, какъв пример?! А после бягали 
      учителите, нямало нормални деца и ученици?! Та те гледат
      ние възрастните какво и кои търпим и им е ясно ЗАЩО!
      17:29 - Ти ми говориш за измъчен народ, а
      от: apostapostoloff    За постинг: КЪДЕ Е ВЯРАТА ТИ, МОЙ НАРОД?!
      аз се чудя къде и как да изпразня дисагите... Одобри | Изтрий
      3. sekirata - Не чета анонимни, не ги приемам!
      29.03.2016 09:23
      Знаете защо. Няма смелост да се покаже, а пъне се да се изкаже?!
      Колкото до онзи астролог,
      НА КОЙТО МУ СЕ РАЗРЕШАВАТ НЯКОЛКО ДУБЛИРАЩИ СЕ НИКА,ПРОФИЛА
      на всички стана ясно,че той е МАША на blog щом продължават да го торлериратq а той да ръси blog с отрова.

4. sekirata - Ало,сайта! Защо позволявате това,майки нямате ли, кой Ви е раждал? Ама секирата Ви виновна.
      21:17
      1. apostapostoloff - Майката на българския идиот е
      16.03 19:17
      постоянно бременна.
      06:00 - Ти внимавай с политиците!
      от: apostapostoloff    За постинг: АЛО, ПОЛИТИЦИТЕ!
      Да не те опраскат на бърза ръка. Одобри | Изтрий 17:18 - Този пост няма да бъде изтрит,
      от: apostapostoloff    За постинг: ДЕЛА РАЙ или WONDER-добротворец с просия! - Лично мое мнение
      защото е някакъв километричен ферман, който няма да бъде прочетен от никого. Одобри | Изтрий
      16:31 - анитоо,стига глупотевини,ма жена!! тоз идиотин е ..лидка твойта луда дружка..
      от: katara    За постинг: ЗА КОГО И ЗА КАКВО ПЕЕ СЛАВИ? ЗА КОГО И ЗА КАКВО ПИШЕ РАИ?!
      8. nikyniky - Писал съм статия по въпроса за ника на тази поетеса    
      21.03 14:38 Одобри | Изтрий 14.02 20:03 - Секиро какво прави Петърчо?
      от: blag0rodka    За постинг: ОТ ВИНО ИЛИ ОТ ЛЮБОВ - ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРАЗНИК 14.02.!
      Секиро какво прави Петърчо? Одобри | Изтрий
      И синът ми намесиха?! Той не се казва Петърчо?!
      1. apostapostoloff - Прочетете по този повод моя
      15.02 19:35
      последен постинг:
      http://apostapostoloff/politika/2016/02/15/uchindolski-typotii-superastro-net-blog.1430120
      Не искам да ви обидя, но вие грешите, защото не разбирате от шоу- бизнес. Трифонов НИКОГА не е имал ниво, но в страната на лилипутите и курешката минава за лайно. Това, което той прави, е жалко копие на "Как ще ги стигнем...", което беше пък жалко копие на "Късното шоу". А бе, провинциална пошльотина. Пошло, несръчно, глуповато,подло и пр. и пр. 09:49 - А така! Удари го на пиянство и
      от: apostapostoloff    За постинг: ОТ ВИНО ИЛИ ОТ ЛЮБОВ - ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРАЗНИК 14.02.!
      разврат и се не бой! 
      Най- много мразим да мислим и да работим, а най ми е убаво, га съм пиян и га се празним! Одобри | Изтрий 
      2. jupel - Няма ли кой да спре Турция и тази лакомия за черно злато?!    
      15.02 13:05 КУРВИТЕ СА И Америка, и Германия. ЕС, НАТО...кво още ще измислят, а истината е ездна БОРБА ЗА ВЛАСТ ТЕРИТОРИЯЯЯЯЯ
      6. germantiger - ...    
      15.02 17:17 Убийството на Германия - демографско, културно и нравствено продължава с успех и сила!
      Целта винаги е била да се ликвидира първо Германия, Австрия, Холандия, посел Скандинавия и накрая евентулано "друго".
      jupel, ти кучко бугарска ?! 
      17.10 15:42 - Вещице какво прави щерка ти? А Пе...
      от: nemski За постинг: ДОБРОТО В МЕНЕ ИСКАМ ДА ЗАПАЗЯ -КАК ДА СТАНЕ, А ?!Вещице какво прави щерка ти? А Петърчо как е? Живи ли са?
      Одобри | Изтрий
      sekirata - Алооо....писателят със стотина книжки правиш елементарни правописни грешки и не за сефте    
      21:35 1. apostapostoloff - Джагалите са копилетата на комунягите.
      18:23
      Двете партийки- БСП и копилетийте им ДПС са от край време на ясла при руснаците. Ама руснаците им биха дузпата, защото разбраха, че нямат файда от тях и сега тия джуруляци са в положение на будна кома. Като и да се криви Меди- свършено е с тях. И бесерастите, и джагалите отиват на боклука.
      Само дето тяхната дунанма отклони вниманието на масите от коледните концерти на Веско Маринов.
      копилетийте-уф!
      джуруляци- пфу!
      копилетата-ха,ха!
      дунанма-хи,хи! и .т.н. нямаш спиране,
      ама много знаеш да критикуваш хората 
      и се подиграваш,виж себе си!
      Използваш най мръсните думи-
      думи на един-----КАРУЦАР!
      ИСКАШ И ПАРИ ОТ МЕНЕ-"богаташката"
      1. apostapostoloff - Напрaвена ти е черна магия, НО
      10.10 06:38
      аз мога да я разваля. Само срещу 4400 лева.
      цитирай
      Изтрий
      apostapostoloff - Пак те
      12.10.2014 07:22
      преебаха, еееееей! Черна магия, черна магия е това. Копанарска черна магия е това, много добре съм запознат със симптомите. Ще ти направя отстъпка и ще я разваля само срещу 3800 лева. И ще се избавиш от мъките си завинаги!
      цитирай
      09:08 - Айде, без сръдня и с
      от: apostapostoloff    За постинг: ЧЕСТИТА 2016!
      весела пръдня. Честита да е!
      Направи ли вчера главата? Дра ли лисици? Одобри | Изтрий

1. apostapostoloff - 13:30 - ЛЪЖИТЕ, КОИТО ЧЕТЕМ И ГЛЕДАМЕ
      Ти, както винаги,    
      17:57 плачеш за дърво. Вземи една сопа, па иди при кварталния си инспектор и му кажи да ти удари 20 тояги на голо! цитирай
      03.02 13:43 - АДМИНИСТРАЦИЯТА НА БЛОГ.БГ - вие сте извратеняци
      Автор: lado Категория: Политика 
      4. apostapostoloff - Не са извратеняци, не са. 03.02 19:05 Ебал съм ги всичките и са си съвсем редовни. 
      17:43 -
      от: apostapostoloff За постинг: КОЛЕДНА МОЛИТВА
      Ама то така е устроен животът- едни се наживяхме, а други се наработихте и настрадахте...
      Одобри | Изтрий

2. apostapostoloff - Секирата е селска    
      05:50 дришла. 17:49 - ПОСЛЕДНОТО ПРОРОЧЕСТВО НА ВАНГА:
      от: apostapostoloff    За постинг: СПРЕТЕ СЕ, ЧУЖДИЦА И НАШИ ДУПЕДАВЦИ!
      Редовно провеждам спиритически сеанси, за да общувам с духа на леля Ванга. На последния сеанс пророчицата ми каза (снемам думите и дословно от касетата, на която я записах):
      „След броени месеци ще има предсрочни избори. Българите ще се вразумят и ще гласуват за социалистите. БСП ще спечели изборите с пълно мнозинство. 
      Тогава ще излезем от ЕС и НАТО и като Крим ще се присъединим към братска Русия. И ще започне възходът на България към светли бъднини!“
      Който има уши да слуша!

Харесаш ли момата,
      запрятай и полата.
      Хвърли я на кревата и
      й разкрачи краката!
      kvg55При теб е така, но в блога има хора, които пишат за пари.
      При това хулят и обиждат.
      sekirata- Но ето човекът който търчи по мене и постоянно ми пише минуси и гнусни коментари и съобщения на лични,никой не го спира,жалвах се все тая.Още повече,че той не е никакъв в този блог беге, като нас е потребител,но...ясно е нали?! Просто някои тук са имунизирани или просто са на работа с професия скандалджии и интриганти.
      "А си една страхотна простакеса." 
      sekirata : Кой да ми го каже!
      Тоа varg 1 май много
      от: apostapostoloff За постинг: ЖЕЛАНИЕТО НА varg1
      иска да те такова... Щото си едрогърдедупепутеста.
      Одобри | Изтрий
      МОЛЯ СЕ....
      Ботев, моля те стани,
      със мен секира развърти,
      сечи глави,пръстенца, дупедавци...
      Ще ги изтрием от Земята, знам си!
      Не могат да приемат,че те обожавам,
      че с твойто верую лягам,ставам,
      че искрена съм,истинска и честна,
      борбата с тази паплач хич не ми е лесна!
      Заклевам те, стани,от сън се събуди,
      на мене помогни,духът си в мен всели.....
      ...със мен сечи!
      Защо не мерите с един аршин, драги администратори и собственици на blogbg?!

• от Fe3F
      Когато се пробвам да направя нещо свързано с администраторски права ми изписва че профилат не е администратор (който е) и не мога да влезна за да променя нищо и дори не мога да отворя task manager. Не става и преинсталация на Windows защото трябва да се flash-не и bios-а защото нещо съм направил когато инсталирах windows и съм пуснал без да искам update на bios-а които не е оспял. Как мога да оправя windows-а и да flash-на bios-а като не приема bootable флашки и дискове?
      Живот мой -  поезия  авторово А.Х.Т.sekirata cekupama
      Не искам те живот такъв - авторово поезия А.Х.Т.sekirata cekupama
    • от DarkEdge
      Здравейте! От какъв носител (DVD, USB) зареждате компютъра за инсталиране? Настроили сте в BIOS първо зареждащо устройство?  Каква е била предходната операционна система? Windows 7 или по-стара, или по-нова? Кой режим е избран в BIOS - UEFI или Legacy? Ако е Legacy, изключен ли е Secure Boot? Можете ли отново да заредите компютъра от инсталационния носител (DVD, USB)?
  • Дарение

• Добави ново...